Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2015 o 10:00, EjVi napisał:

Jest ktoś zainteresowany zakupem Metal Gear Solid 5 pc steam po niższej cenie?

Byłbym zainteresowany, a jaką cenę Pan proponuje za klucz do MGS-a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Uwaga!

Wyniki akcji "Gramowicz Gramowiczowi" - oddam za darmo książkę z uniwersum Diablo!


No dobra, frekwencja była minimalistyczna (dwóch biorących udział), minął ponad miesiąc - wyłaniam zwycięzcę... (werble...)
TADA! Jest nim Braveheart (sorry Gumisiek)! No jednak emocje z pierwszego spotkania Butchera są nie do zagięcia, ale konkurencyjne wspominki deptały po piętach.

Braveheart - proszę podeślij mi na maila swój adres do wysyłki nagrody (tak tak - "Nawałnica Światła" jest Twoja!) najlepiej jeszcze dziś (w nocy) to jeszcze rano wyślę! Jakby co namiary na mnie na moim gramsajcie.
Pozdrawiam i do usłyszenia.

Do modków: to jest roztrzygnięcie takiego "małego" konkursu, piszę w kilku tematach - to nie jest spam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I musisz to ogłaszać po całym forum w kilku tematach ?
Nie chce cie karać, dlatego leci tylko nieoficjalne upomnienie - kolejne powielanie tego posta jednak uznam za zwyczajny spam i poleci degrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2015 o 23:21, Zekzt napisał:

I musisz to ogłaszać po całym forum w kilku tematach ?
Nie chce cie karać, dlatego leci tylko nieoficjalne upomnienie - kolejne powielanie
tego posta jednak uznam za zwyczajny spam i poleci degrad.


Zrozumiałem spoko. Napisałem tylko w tematach, w którym to ogłosiłem aby nie było, że rzucałem słowa na wiatr...
(tzn. w czterech).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2015 o 10:00, EjVi napisał:

Jest ktoś zainteresowany zakupem Metal Gear Solid 5 pc steam po niższej cenie?


Miarkuję, że oferta już nieaktualna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam używaną konsolę Xbox 360 Elite + 2 bezprzewodowe pady + zestaw 19 gier. Wszystko sprawne. Posiadam ją od nowości (od grudnia 2009r. mam dowód zakupu). Cena to 700zł. W razie jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę odpisać na tego posta oraz wysłać email na adres: luk04229@gmail.com

Link allegro:
http://allegro.pl/xbox-360-2-pady-zestaw-19-gier-i5648578706.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to niezmiernie, bo nie chciał bym [ani nikt inny z ekipy] zostać podstawiony pod ścianą z koniecznością wlepienia kary za fajną inicjatywę [bo gramowe rozdawnictwo w którym też czasem uczestniczę jak to mówią "zawsze na propsie" =)]


Co by tematu nie zaśmiecać - mam do sprzedania nową kolekcjonerkę Wiedźmina 2. Folia zdjęta tylko w celu weryfikacji stanu popiersia Geralta [wiadomo jak to bywało z tym dodatkiem] i ogólnej zawartości [czyli czy wszystko jest jak być powinno].
Płyty z grą zafoliowane, nie otwierane. Edycja zwykła nie numerowana, cena do uzgodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam/wymienię gry komputerowe, filmy, książki. Szukam tego co zawarłem w temacie oraz niektórych gier z biedronkowej wyprzedaży, których nie udało mi się znaleźć w moim mieście, np. Bound by Flame, Shadows: Heretic Kingdoms, Dead Rising 2.
http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=179063

W razie czego proszę pisać na steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam/wymienię:

- Battle vs. Chess (PS3) - mały unikat :)
- Minecraft (PS4)
- LEGO Legends of Chima: Wyprawa Lavala (PSVITA)
- Injustice: Gods Among Us (PS3) - edycja kolekcjonerska bez samej gry
- Figurka Czarnobrodego z AC: Black Flag

Fotki tutaj:
http://gametrade.pl/u/dzwienkoswit

Jestem otwarty na propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na wymianę kluczyki z ostatniego HB - konkretnie Rainbow Six, Rainbox Six 3, Rainbow Six: Vegas oraz kluczyk do bety Rainbow Six: Siege. Najchętniej przygarnąłbym kluczyk do Rainbow Six: Vegas 2, ale czekam na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam gry mass effecta 1, Obliviona, wiedzmina 1 edycję rozszerzona, bioshocka, Orcs must die, Obliviona game of the Year Edition, Supreme Commandera, Dark messiah of might and magic, torchlight wszystko tanio - ceny do uzgodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się