Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Szukam osób do wspólnego zakupu Humble Jumbo 5 Bundle:

Tier 1
Men of War: Assault Squad GOTY - 1 zł
Abyss Odyssey - 1 zł
Abyss Odyssey - 1 zł

Tier 2
Blackguards 1 - 2 zł
Citizens of Earth - 3 zł
Teslagrad - 3 zł
A Story About My Uncle - 2 zł

Pozostałe gierki są już zaklepane. Paczka zostanie zakupiona jeśli znajdą się chętni na wszystkie gry z Tier 2. Wpłata na PayPal.
Zapraszam na steam: http://steamcommunity.com/id/kmpt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymienię się paroma grami.

Mam:
PS3
- Cabela''s Survival: Shadows of Katmai
- Call of Duty Ghosts
- Battle vs. Chess - Unikat
PSV
- Lumines Electronic Symphony
- Football Manager 2014
- Touch My Katamari
PS4
- Minecraft

Fotko dostępne tutaj:
http://gametrade.pl/u/dzwienkoswit

Jestem otwarty na propozycje dotyczące wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli komuś wadziłby kod do Lola z cda lub był po prostu niepotrzebny, to z chęcią przygarnę :)
Można śmiało słać na Baluk27@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na zamianę FIFA 15 [PS4]. Płyta ma kilka rys, ale gra działa bez zarzutu. Jestem otwarty na wszystkie propozycje growe.

Kontakt:
Mail: b.kwidzinski@gmail.com
GG: 10150704

EDIT: Wydanie premierowe, polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2015 o 14:21, Harrolfo napisał:

Mam na zamianę FIFA 15 [PS4]. Płyta ma kilka rys, ale gra działa bez zarzutu.
Jestem otwarty na wszystkie propozycje growe.


Na wymianę nic nie mam, może kupno-sprzedaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2015 o 22:29, Citkowsky napisał:

> Mam na zamianę FIFA 15 [PS4]. Płyta ma kilka rys, ale gra działa bez zarzutu.

> Jestem otwarty na wszystkie propozycje growe.

Na wymianę nic nie mam, może kupno-sprzedaż?

Mi to odpowiada, skontaktuj się ze mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam kod rabatowy o nominale 25 złotych w sklepie muve za kwotę 20 złotych, płatność na paypal wysyłam od razu po wpłacie. Proszę o kontakt na adres mailowy marrcinuss666@gmail.com w celu podania informacji na jaki adres przelać pieniążki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedania mam:

1. Obudowa Fractal Define XL

Wszystkie wentylatory, przełączniki i porty są sprawne.
Jej stan oceniam na bardzo dobry. Choć czyszczę systematycznie wnętrze komputera, to w miejscach trudno dostępnych może być trochę kurzu. Na panelu frontowym (drzwiczki), w lewym, górnym rogu złuszcza się na niewielkim obszarze lakier. Nie wiem dlaczego akurat w tym miejscu, bo otwiera się je z drugiej strony. Jest to jednak mało widoczne. Na samej obudowie musiałbym poszukać czy są jakiekolwiek ryski. Nawet jeśli, to na pewno nie takie, w których jest istotnie uszkodzona powłoka lakieru.
Obudowa jest w wersji z panelem frontowym zawierającym 4 porty USB 2.0. W międzyczasie dokupiłem oryginalny panel, zawierający po dwa porty USB 2.0 i USB 3.0. Ten ostatni jest zamontowany w obudowie, ten pierwszy dołączam do obudowy. Do zestawu dołączam również w gratisie przedłużacz EPS 30 cm do złącza 8-pin płyty głównej.
Obudowa jest zapakowana w oryginalny karton z styropianami. W zestawie wszystkie klatki i sanki dysków, wymienne panele, pokrywki, etc. W komplecie również zaślepki, kontroler obrotów na śledziu, instrukcja obsługi, wszystko zapakowane w oryginalne kartoniki. Niestety nie mogę znaleźć dowodu zakupu, więc go nie dołączę.
Cena jaka mnie interesuje to 500 PLN (do niewielkiej negocjacji, z wliczonymi kosztami ubezpieczonej przesyłki kurierskiej - z przedpłatą lub pobraniowej - wedle życzenia).

2. Zestaw pamięci DDR3 Patriot Viper 3 Black Mamba 1600 MHz CL9

Pamięci w zestawie 2 x 4GB, po wymianie przez Patriota. Używane kilka miesięcy. Nawet nie zdążyły się zakurzyć.
Zapakowane w oryginalny kartonik. Do pamięci nie posiadam dowodu zakupu, a jedynie dokument wymiany modułów przez Patriota.
Cena jaka mnie interesuje to 180 PLN (do niewielkiej negocjacji, z wliczonymi kosztami listu poleconego priorytetowego lub paczkomatem In Post).

Osobom zainteresowanym mogę przesłać na maila fotki obudowy. Postaram się jeszcze poszukać dowodów zakupu, ale nie obiecuję że je znajdę.

Kontakt mailowy: mrosi@wp.pl. Na życzenie mogę wystawić na Allegro. Zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilkoma grami się wymieniłem i lista się uaktualniła :)

PS3
- BioShock 2
- Destiny
- Tom Clancy''s Splinter Cell: Blacklist
- Borderlands
PSV
- Lumines Electronic Symphony
- Football Manager 2014
- Touch My Katamari
PS4
- Minecraft

Fotki dostępne tutaj:
http://gametrade.pl/u/dzwienkoswit

Jestem otwarty na propozycje dotyczące wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam kod rabatowy o nominale 25 złotych do wykorzystania w sklepie muve.pl za kwotę 5 złotych płatne na paypala. Kod ważny jest przez rok. Pilne.

Jeśli ktoś chętny niech napisze posta i wpłaca mi pieniążki na marrcinuss666gry@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2015 o 16:10, Isildur napisał:

Sprzedam kod rabatowy o nominale 25 złotych do wykorzystania w sklepie muve.pl za kwotę
5 złotych płatne na paypala. Kod ważny jest przez rok. Pilne.


Aleś Pan szybko z ceny zeskoczył za ten kod ;)

Żeby nie robić offtopu to czy taki kod jest naliczany wraz z innymi promocjami czy liczony jest wyłącznie od ceny detalicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2015 o 20:58, sirufok napisał:

Aleś Pan szybko z ceny zeskoczył za ten kod ;)

Żeby nie robić offtopu to czy taki kod jest naliczany wraz z innymi promocjami czy liczony


Dnia 04.12.2015 o 20:58, sirufok napisał:

jest wyłącznie od ceny detalicznej?


Zleciałem z ceny bo była mi pilnie gotówka potrzebna xD
Raczej od ceny detalicznej.
Ps. Już nieaktualne jakby co xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam na sprzedaż telefon LG P700 SWIFT L7:
http://www.mgsm.pl/pl/katalog/lg/optimusl7/

Telefon wygrałem w konkursie, jest nowy w białej obudowie. Ten model miał premierę 3 lata temu, tak więc nie nada się dla wymagających użytkowników, ale może ktoś potrzebuje jakiegoś niezbajerowanego smartfona do podstawowych zadań.
Został włączony tylko raz, aby sprawdzić jak działa i przy okazji zaktualizowałem system i oprogramowanie do najnowszej wersji jaka się dla niego ukazała.
Telefonik niestety nie ma startu do mojego HTC M9, tak więc jeśli ktoś jest zainteresowany to jestem skłonny odsprzedać go po bardziej okazyjnej cenie niż nówki na allegro ;)
W zestawie znajdują się oczywiście wszelkie akcesoria dołączane do telefonu, fabrycznie zapakowane: instukcje, ładowarka, słuchawki, kabel USB.
W razie pytań i propozycji proszę pisać na: sirufok@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się