Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

400 tys. graczy już buszuje w Hyborii!

128 postów w tym temacie

HiSin - grałeś ?, jak możesz tak twierdzić, gra ma dopiero 4 dni, ilość graczy ?,to jest liczba wykupionych subskrypcji z czego połowa to chińczycy, zbanowane konta i jeszcze raz kupione egzemplarze przez tych samych graczy, oraz konta nieaktywne, itd.

jac22 - problem tego silnika tkwi w "bufforze pamieci", silnik nie radzi sobie z szybkim jej oczyszczaniem, jest to opisane na oficjalnym forum, pracują nad tym by to poprawić. Dlatego gra sie zapycha po kilku sekundach i strasznie tnie na super kompach.

Grałem w wowa 3lata i mam już dość polityki blizzarda i dzieciaków które nie potrafią grać.
AoC jest grą bardziej innowacyjną pod względem taktyki walki i rajem dla oczu. :)
Bardzo dopracowane środowisko(ładny design postaci i otoczenia) gry i budująca na każdym kroku klimat muzyka.
Jest to gra zupełnie inna niż wow i uważam że nie mam ciągle porównywać tych 2 gier, każda coś w sobie ma a AoC ma dużo.

Gra ma w sobie potencjał, mogę to powiedzieć po kilku dniach grania ( jestem wymagający jeśli chodzi o gry), błędy - owszem jak każde mmo na początku( wow nie był wyjątkiem).

Miejmy tylko nadzieje że gra będzie sie szybko rozwijać i Funcom będzie słuchał sugestii graczy.

Polecam grę z czystym sumieniem, klimatyczna, wciągająca oraz bardzo grywalna :))

Do zobaczenia w Hyborii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 16:04, HiSin napisał:

wróże grze age of conan że gra wypali się
tzn.będzie miała swoich graczy ale nie pobije wowa
wowa ma szanse jedynie pobić warhamer albo eso


nie ma co porównywać gry co dopiero wyszła do gry która jeszcze nie wyszła i nie wiadomo kiedy wyjdzie(premierę zawsze można przełożyć), who online może i będzie miał sukces ale jeśli aoc będzie się rozwijał tak jak niektórzy tu wspominają to ten sukces na pewno nie będzie tak wielki jak niektórym z was się wydaję, bo do who odejdą tylko fanboje wowa :) których jest coraz mniej bo nawet wiem że sporo gildii odeszło z wowa do aoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah i jeszcze jedno, LOTRO też miało dobry start, ale zawiodło na "endgamie" i braku PvP.

AoC - genialne pvp i gra nastawiona na endgame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo już coś nowego o wersji na X360? Z tego co słyszałem, gracze konsolowi będą mogli zmierzyć się z pc''towymi.
Tak w ogóle... abonament za to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

server prawie pełny, gracze fajni, guildia nastawiona na inne narodowości.:)

Nie jesteśmy hardcorową guildią, gramy dla przyjemności i z klimatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanowię sie nad altem na pvp, choć raczej wolałbym być głównie w Polskiej gildii, tylko z tego co wiem prawie wszyscy poszli na Fury który chyba zrobił się jak niestety burning legion w wowie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czym producenci się podniecają...
Taka liczba tuż po premierze to nie miernik jakości gry - bo w takim wypadku skąd gracze, bez pytań tych, co już grali i czytania recenzji napisanych na podstawie czasu mają wiedzieć, jaka ta gra jest na prawdę?
Otóż magiczna liczba "400" to wynik działalności i sukcesu reklamy, marketingu i jeszcze raz reklamy...
Jeśli taka liczba graczy utrzyma się po miesiącu, roku, dwóch, to ok, można się cieszyć, ale w sytuacji obecnej taka "radość" ma tylko jeden cel - wywołać jeszcze więcej szumu o grze i ściągnąć nowych graczy... Ok, to jest zrozumiałe, ale nie znoszę tak niskich chwytów...
Z reguły gra z największym szumem (i nie tylko gra) szybko odchodzi w zapomnienie i okazuje się, że najlepszy tytuł to ten, o którym mało kto słyszał...
Oczywiście, marketing jest ważny, ale nie jako podstawa wizerunku gry, tylko raczej coś mającego utwierdzić gracza w przekonaniu, że gra to cudo/dno (niepotrzebne skreślić), a nie z góry narzucić mu zdanie, że gra jest wspaniała. Dajmy na to WoW, gra-legenda... O dziwo sporo osób jest już nią znudzonych i często gra tylko po to, żeby grać, ew. szkoda im konta i kasy, które na nie wyłożyli... Ciekawe, czy teraz też tak będzie...

Ps. Odnośnie sprawy i ilości marketingu podsumuję to mądrością przodków, gdyż jak mówi staropolskie przysłowie: Co za dużo, to niezdrowo :)

Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mr.M

A ty nie znudziłbyś się grajac od 4 lat w to samo?:> szczerze...
Ja grałem w WoWa 300h (nie jest to duzo na taką grę) i wcale, nic, a nic mi się nie znudził.

Ale warto spróbować czegoś innego.
Nie rozumiem narzekań na grafikę AoC - zgadza się optymalizacja enginu jest słaba, są problemy techniczne, ale grafika naprawdę jest bardzo ładna. Wygląda to super, jak dla mnie kilmat w stylu "Wiedźmina" i "Gothica"rządzi.
Jasne, może i mnie znajdziecie za miesiąc w gronie narzekających, ale to właśnie dlatego mam jeszcze na twardzielu WoWa, Guild Warsa i parę innych tytułów ;)

Co do serwerów - Fury zrobił się taki popularny co wynika z wg. mnie błędnego założenia podczas launchu, że jak poczekają z otwarciem kolejnych serwów pvp, to nie dojdzie do tego, że wszyscy pójdą na nowe serwy a Fury i Wildsoul zostaną puste...Osobiście planowałem zabawę na Soulstormie, ale jako, że nie mogłem się doczekać wybrałem Fury.

@MadeinHell

Oczywiście jest i wynosi trochę poniżej 15 euro na miecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 17:27, MadeinHell napisał:

A jest miesięczny abonament?

Jest i to zapewne gdzieś około 50 zł tak myślę -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grze oczywiście życzę sukcesu... albo nie bo mam serdecznie dość głupich komentarzy przemądrzałych ludzi jaki to wow jest słaby, a inna gra dobra ( patrzcie na konsole ; d PS3/XboX360). Bądź co bądź do mnie nie przemówił AoC klimatem ;) Czekam na warhammer''a i oczywiście nowy dodatek do WoW''a, który wniesie sporo rzeczy ^^ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to juz tydzien po premierze ... a ja miałem jako pierwszy nabić ten 80 level ... Wiedziałem ze o grze sobie przypomnie dopiero po premierze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 17:50, MisioKGB napisał:

to juz tydzien po premierze ... a ja miałem jako pierwszy nabić ten 80 level ... Wiedziałem
ze o grze sobie przypomnie dopiero po premierze :D

Na serwerze znajomego biegał ktoś z 80 levelem jeszcze w czasie early release. Czekam na screen jako dowód, bo wedle zapowiedzi twórców miało to być niemożliwe tak szybko. No ale z drugiej strony nie od dziś wiadomo, że to co zapowiadają twórcy to jedno, co gracze z tym robią to już zupełnie inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest możliwość wykupienia dożywotniego abonamentu? Jeśli jest a kwota mieści się w granicach rozsądku, to można by pomyśleć o AoC. Wie ktoś może coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnego króla i tak nie pobije. WoW nie miał aż takiej dużej akcji reklamowej, a mimo to już pierwszego dnia znalazł 240 tyś. nabywców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować