Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze recenzje MGS4, czyli Snake jest wielki!

42 postów w tym temacie

pepsi

Niezwykle wysoko zachodnia prasa ocenia czwartą część serii Metal Gear Solid - Guns of the Patriots. To znakomity dla studia Kojima Productions prognostyk przed nadchodzącą wielkimi krokami światową premierą gry (dojdzie do niej 12 czerwca).

Przeczytaj cały tekst "Pierwsze recenzje MGS4, czyli Snake jest wielki!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Francuzi mają zawsze specyficzny smak w tworzeniu gier (choćby Beyond Good & Evil). Jak widać drugich geniuszy w tej dziedzinie nie lubią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W żadną część Metal Gear Solid nie grałem i wątpię, żebym pograł w Guns of the Patriots. Z tego co zdążyłem się zorientować to czwarta część przygód Snake''a jest na prawdę świetna! Teraz jeszcze te oceny, które są podobne do tych, jakie niedawno zbierało GTA IV. I ja się pytam: Kiedy ostatnio dostaliśmy jakąś grę na PC, która dostawała tak wysokie oceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo fajnie! Ale co oznaczają oceny? Każdy fan zagrałby w czwartą cześć nawet jakby otrzymała w jakiś pismach/serwisach oceny 4, bądź 5. Reszta się nie liczy (wiem, to było chamskie i podłe :P). :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och Michaelius, wiedziałem że ktoś się wcześniej czy później przyczepi do tego że większość tych ocen jest z oficjałów :)

Ale one po prostu mają zazwyczaj pierwsze dostęp do gier to raz. A dwa akurat miałem do czynienia parę razy z artykułami z brytyjskiej wersji i jakoś specjalnie nie ciągnęli na siłe ocen.

A MGS Halo3 i GTA IV i ich oceny pokazują mi jedno. Jeśli gra jest zapowiedziana jako naj i naj i naj i w ogóle, to niezależnie od tego kto recenzuje to już ma świetną notę zapisaną. A wszelkie wachnięcia w dół mają tylko te źródła, które się silą na oryginalność.

Dlatego w przypadku gier które jeszcze przed ukazaniem się mają przyszytą łatkę "legendarnych" wszelkie recenzje są do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 15:55, Erunn0 napisał:

Kiedy ostatnio dostaliśmy jakąś grę na PC, która dostawała tak wysokie oceny?

Pół roku temu, Orange Box :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby wcześniej ktoś wątpił? Zdziwiłbym się gdyby oceny były niższe niż 9, albo 10/10. MGS4 był skazany na sukces jeszcze długo przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc serii MGS nie trawię - 45 minutowe (sic!) filmiki to wg. mnie jakiś żart... Chociaż posiadam "PeeSowe" wersje MGS2 i 3 to niezbyt mi się spodobały właśnie z powodu męczących filmików i niezbyt ciekawemu gameplay''owi. Wg. mnie troszkę za wysoko oceniana gra.

P.S. "Metal Gear Solid 4: GUMS of the Patriots? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 15:52, Azreix napisał:

O kurcze... Nie powiem, dużo bym dał, żeby w nowego MGS''a zagrać. Oj dużo... Ale PS3
to ja prędko nie będę miał.


Duży byś dał , wystarczy 1700 zł + gra :D I masz (nie mogłem się powstrzymać )

A co do gry , na PC nie wyjdzie nigdy to problemu z tym nie mam czy kupić czy też nie.

Niesiej - tak mnie zaciekawiło , dlaczego oceniasz tak nisko tą gre ? Parę wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, oceny mówią same za siebie :)

Heh, od początku było wiadome, że Metal Gear Solid 4 będzie wielką grą. Jak widać oceny tych magazynów to potwierdzają. Sam nie mogę się doczekać ostatniej misji Snake''a - próbuje grę od wczoraj zamówić, ale daremnie. Francuzi to jednak jacyś dziwni są, skala 1-20 zamiast tradycyjnej 1-10 albo 1-100? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 16:10, olki77 napisał:

Niesiej - tak mnie zaciekawiło , dlaczego oceniasz tak nisko tą gre ? Parę wad.


Nie odpowie Ci, gdyż za dużo by to miejsca zajmowało. Jak zapewne Ci wiadomo - serwery Gram.pl też mają limit przestrzeni dyskowej, a kolega jakby walnął referat na 100000 stron w PDF z 20000 obrazkami w BMP wielkości 5MB każdy to mógłby przeciążyć serwery.
W pełni go rozumiem!

<lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować