Zaloguj się, aby obserwować  
bzuq99

Najlepszy hack''n slash?

62 postów w tym temacie

Robimy konkurs na najlepszego hack''n slash w histori. Piszemy pogróbioną kursywą nazwę gry a potem opisujemy dlaczego ją wybraliśmy.


Moim zdaniem najlepszym hack''n slash jest Sacred. Nienajgorsza fabuła, świetna grywalność, ogromny świat, dużo potworów i możliwość tworzenia combosów to jest to co mnie użekło w tej grze.

Sacred

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 16:09, bzuq99 napisał:

/cut/


Diablo 2 wygrywa - jest po prostu bezkonkurencyjne... Całkiem miło spędzałem też czas przy Dungeon Siege 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 16:11, Bifur napisał:

> /cut/

Diablo 2 wygrywa - jest po prostu bezkonkurencyjne... Całkiem miło spędzałem też czas
przy Dungeon Siege 2.


czyli Diablo2 tak?
proszę dawajcie pogróbione ponieważ potem łatwiej sie znajduje kandydatów do najlepszego hack''n slash będę się starał aktualizować co 2 strony.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo II + LoD
Dynamika tej gry, klimat, battlenet, po prostu miód-cud-powidło. Choć grafika niedzisiejsza (nawet przestarzała w dniu premiery), ja na grafikę patrze w ostatniej kolejności (aktualnie gram w Panzer General II :)).
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 18:01, Pawciu45 napisał:

Dla mnie bezkonkurencyjny jest Sacred.


Po raz 2 proszę pogróbiajcie!

Sacred

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo II -kto nie grał nie powinien mówić że zna gatunek hack''n''slash
a na razie interesuje mnie Legend:Hend of God którego już zamówiłem, myślę że może być niezły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

J h''n''s nie lubię zbytnio (nie bawi mnie metoda expienia dla samego expienia ;) ), ale w tej dziedzinie największą pozycję ma Diablo II + LoD - nic innego nie da takiego klimatu i wszechstronności rozrywki :) Nawet to expienie może dać frajdę, jak się ze znajomymi wyskoczy ;) Przy żadnym innym tytule nie odniosłem czegoś takiego :)
Ofc, mówię tutaj o trybie Battle.Net , bo w tym tkwi urok tej gry, SP nie jest zbyt ciekawy na więcej niż raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię tego gatunku, ale bez wątpienia seria Diablo :). Bardzo urokliwa gierka i do tego tytuł ze stajni Blizzarda, co mówi samo za siebie :). Tak poza tym wolę cRPGi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 19:15, bzuq99 napisał:

Jescze prosiłbym o argumenty dlaczego akurat wybrałem tę grę a nie inną:-)

Dla mnie najlepsze jest Diablo, ponieważ wciąga najbardziej ze wszystkich gier, w jakie grałem. Oferuje również bezkonkurencyjny tryb Battle.Net, a także masę świetnych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ostatnia rzecz, bo widziałem że niektórzy piszą tylko nazwę gry, ale napiszcie też dlaczego akurat ta gra a nie inna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować