Zaloguj się, aby obserwować  
bzuq99

Najlepszy hack''n slash?

62 postów w tym temacie

Diablo 2 LOD - Nigdy nie czułem takiej przyjemności z siekania potworów, jak w Diablo 2 LOD
Dungeon Siege 2 - Wciągnął mnie także na długo, lecz nie tak jak D2 LOD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sacred jest jednym z najlepszych h''n''s w jakiego grałem (a grałem w niewiele, ale to się pewnie zmieni niedługo ;]). Grałem głównie gladiatorem, bo w grach rpg gram wojownikami, jakoś najlepiej mi się nimi gra. Zaszedłem dość daleko, nie pamietam który miałem lvl, ale pamiętam, że był mój gladiator dość napakowany i miał fajną zbroję xD. Pamiętam też, że musiałem wtedy iść do klasztoru w górach (chyba) i tam właśnie przestałem grać, bo mnie pokonywały te lodowe olbrzymy :P. Podoba mi się ta gra ze względu na klimat, grafikę (tak, mi wystarczy taka ładna grafika nie rażąca w oczy pikselozą, nie musi być od razu jakiś tam CryEngine 500.900), wielkość świata i różnorodność tegoż (na północy śnieg i mroźne krainy, na południu pustynia, a "na środku" zalesione, zielone krainy), a głównie za grywalność ;].

Diablo no tego za dobrze nie znam, bo grałem dość mało. Jedynie przez internet z przyjacielem przechodziłem tą grę (a dokładniej to zarzynaliśmy butchera, wolałem nie schodzić poniżej 4 poziomu w lochach :P) i podoba mi się w tej grze mroczny klimat ;] i w ogóle klimat, bo podczas grania w tą grę jakaś taka przyjazna atmosfera się roztacza wokół :D. Zamierzam jeszcze kiedyś pograć w tą grę. Może nawet ją przejdę ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem że Diablo 1 niby 2 była rozwinięciem pomysłów i też podobała mi się jak diabli ;p Ale to jednak dłurzej grałem w 1 i miała ona lepszy klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszecie po 3 tytuły czyli ma to oznaczać że mam je liczyć wszytkie czy co? Bo naprawde nie wiem, a ciekawi mnie to kto wygra:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 2 + LoD - cały czas w niego gram ;]
Diablo 1 - no cóż... chętnie bym pograł, ale grafika mnie odstrasza =/ może kilka lat temu bym zagrał to coś by z tego było ;P
Sacred - nie grałem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 13:01, rafekx 12 napisał:

1Diablo 2
2Sacred
3Legend hand of god
4Titan quest
5Loki

To nie jest konkurs "kto zna więcej..." tylko "najlepszy..." wybierz którąś z tych:-)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 13:10, bzuq99 napisał:

> 1Diablo 2
> 2Sacred
> 3Legend hand of god
> 4Titan quest
> 5Loki
To nie jest konkurs "kto zna więcej..." tylko "najlepszy..." wybierz którąś z tych:-)"


Przecież napisałem pierwsze miejsce Diablo 2,eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 13:16, bzuq99 napisał:

Sorka ale to wyglądało jakbyś wymieniał. Mogłeś chociaż pogrubić.


Ok napisze:najlepszym hack''n slash''em jest bez wątpienia Diablo 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 13:28, Pawlo09 napisał:

A co to w ogóle za gra pierwszy raz słyszę?


Jest to gierka, która wyszła niedługo po pierwszym Diablo, więc grafiką już nie zachwyci. Ale jak dla mnie miała przede wszystkim ciekawsze lokacje, dużo większe poczucie humoru (np. podczas odprawiania mrocznych rytuałów wiatr zdmuchuje świece, co odprawiający kwituje stwierdzeniem, że zabije producentów świec, gdy tylko przejmie kontrole nad światem), fajny system czarowania (pięć zaklęć dostępnych pod pięcioma klawiszami, przez co każde można rzucić w oka mgnieniu), pomysłowe potworki i w ogóle Diablo wywaliłem z dysku po trzecim poziomie, a tu doszedłem do końca dwoma postaciami (są 3 - wojownik, mag i zaklinacz). Dodatkowo gra każdą postacią różni się znacznie (np. grając magiem trafiamy do zamku, gdzie zabronione jest używanie czarów. Ten sam zamek jest punktem startowym wojownika) i ma inne zakończenie.

Dobra. Będzie tego offtopa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować