Zaloguj się, aby obserwować  
KamileK92

Sposoby na podryw;)

57 postów w tym temacie

elo wszystkim, jakie macie sposoby na wyrwanie jakiejs [brzydkie określenie płci pięknej - M - w] ?? ja najczesciej wyrywam na natreta, albo wpadam na kandydatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o tym fragmencie anatomii gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę, to można wyrwać z jakiejś fotografii. Albo z książki.
Na tym forum obowiązuje kultura wypowiedzi i szacunek wobec kobiet. Albo się dostosuj, albo się pożegnamy.
Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 19:43, KamileK92 napisał:

dobrze przepraszam... szybko pisalem dla tego... a ty masz farta ze cie nie znam bo za
tego dresiaza moglbys oberwac...


Sorry za ewentualną pseudomoderatorkę, ale to podchodzi pod groźby - i to wyjątkowo wulgarne...
Jest taki punkt w kodeksie prawnym (że o regulaminie nie wspomnę) , że zastraszanie podpada pod paragraf, czyż nie? Na tym forum nie ma zasady - nie podobasz mi się to cię skasuję...
Jak masz problemy z samooceną to wyłącz kompa i poszukaj "znajomych" poza domem, ew. będziesz mógł się na nich wyładować...
To tyle z mojej strony, EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 16:31, lukase napisał:

3.DRESIARZ


Trzeba było wysłać formularz do moderatorów. A nie samemu wdawać się w dysputy.
Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 19:43, KamileK92 napisał:

dobrze przepraszam... szybko pisalem dla tego... a ty masz farta ze cie nie znam bo za
tego dresiaza moglbys oberwac...


Groźby są na tym forum bardzo niemile widziane.
-1 do statusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 20:17, rogoz94 napisał:

Walgierzu, kochany. To, że nie zamykasz tematu, znaczy, że możemy się swobodnie i z szacunkiem
wypowiadać?


Oczywiście.
Na temat i z zachowaniem zasad uregulowanych przez regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak więc moim zdaniem, podrywanie na noc i papa jest bez sensu. Tzn. wobec dziewczyny, którą możemy potwornie zranić. Co innego, jak padnie hasło, że seks bez zobowiązań i te sprawy. Ale to już jest takie e... jak kobiety wyzwolone.
A jak chcemy być z dziewczyną, to zaczyna się powolny proces rozkochiwania....

Podsumowując - podrywaniu mówimy: nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sposób na podryw:
Popatrzeć na partnerkę, puścić jej oczko
Powiedzieć coś dla jaj ( typu Siemanko, itp. )
Przypadkowo "Potrącić"
Podejść porozmawiać
Zwrócić na siebie uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 20:25, rogoz94 napisał:


Właśnie...
Mnie w ogóle drażni jak ktoś mówi : "idę poderwać tą typiarkę bo niezła z niej laska"
Rozumiem że chcemy żeby nasza dziewczyna była ładna, ale dla mnie się bardziej liczy czy jest miła itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 20:30, Rumcajs52 napisał:

Rozumiem że chcemy żeby nasza dziewczyna była ładna, ale dla mnie się bardziej liczy
czy jest miła itp...


To i tak zależy od każdego, co rozumie pod pojęciem ładna. Generalnie każdy ma swój ulubiony typ urody. Dla mnie liczy się nie podryw byle laski na ulicy, co poznanie jakiejś dziewczyny ze świetnym charakterem i najlepiej dzielącej ze mną sporo zainteresowań ;). Tak więc - też podrywowi mówię nie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 20:30, Rumcajs52 napisał:

>
Właśnie...
Mnie w ogóle drażni jak ktoś mówi : "idę poderwać tą typiarkę bo niezła z niej laska"
Rozumiem że chcemy żeby nasza dziewczyna była ładna, ale dla mnie się bardziej liczy
czy jest miła itp...

Tzw. Charakter wygrywa z urodą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 20:35, Skywalker560 napisał:

Natomiast charakter + uroda to zabójcze kombo :D. Ale uroda przeminie... charakter też
się może nieco zmienić ;).

zabójcze kombo, o takie coś ciężko jest walczyć, albo jeszcze ciężej znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy od dziewczyny, a raczej faceta. Mam kumpla, na którego laski same lecą, a raczej leciały do póki nie znalazł sobie dziewczyny. Ale w każdym razie mówił mi, że się tylko uśmiechał więc jak jakiś amatorów podrywu by to zainteresowało to już wiecie co robić.

A napisze, co moim zdaniem nie robić :P :
*nie udawać koksa/mega przystojniaka/skate''a
*nie witać się z dziewczyną tekstem typu "cześć laleczka"/''''cześć słonko''''
*nie dmuchać dymem z fajki (o ile ktoś pali) dziewczynie w twarz
*nie proponować jej chodzenia po 24h znania się
*nie mówić, że ma się wolną chatę/że się ją kocha po kilku dniach od poznania się
*nie udawać (co nie znaczy, żeby być 100% szczerym) niczego
*nie być pozerem i nie "zarzucać elo slangiem, madafaką ziąąą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra rozmowa wystarczy. Szczery uśmiech, miła konwersacja, ewentualnie drinka postawić i jest dobrze. Jeśli jest się w klubie, to już w ogóle z górki, na parkiet się idzie potańczyć i to zbliża :) Ale ja również jestem za naturalnym poznawaniem kogoś, nic na siłę, ale wiadomo, że nowe znajomości zacząć można ;)

Edit: Zapomniałbym dodać - długie spacery i wspólne wyjazdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dobry sposob: otoz tak niby sobie od niechcenia przechodzac obok dziewczyny ostro (ale nie za ostro tak by nie polamac a ogluszyc tylko) pociagnac z bara:) Ci slabsi moga doprawic czym innym:) uprasza sie o delikatnosc w ogluszaniu:) potem tak jak w przypadku rwania klasycznej sztangi, czyli zaczynając:

a) Z pozycji startowej (na stojaco oczywiscie!) następuje zawieszenie dziewczyny poprzez prostowanie nóg w stawach kolanowych.
b) Własciwe poderwanie dziewczyny poprzez pełne prostowanie tułowia w stawach biodrowych oraz nóg w stawach kolanowych
c) Bezoporowe zejście do przysiadu, kiedy sztanga idzie jeszcze w górę, a ciało sztangisty w dół.

Nie wiem w czym ta filozofia podrywania dziewczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować