Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda: "Fallout 3 taki sam na wszystkich platformach" - fanboye płaczą

357 postów w tym temacie

Zaitsev

[Aktualizacja - wideowywiad] Po raz kolejny ekipa Bethesdy wpadła, żeby upewnić wszystkich platformowych fanboyów i fanów Fallouta. Trzecia część postapokaliptycznej serii będzie identyczna, niezależnie od systemu.

Przeczytaj cały tekst "Bethesda: "Fallout 3 taki sam na wszystkich platformach" - systemowi fanboye płaczą" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle - oznacza to przytępienie grafiki na wersji PC do możliwości konsol. Zapewne będzie także dziwny interfejs, z dużymi ikonkami etc.Zresztą, nawet gdyby wersja PC Fallouta miała jakieś dodatkowe "usprawnienia" i tak nie zamierzam grać, od poprzednich gier z serii Fallout odbiłem się bardzo szybko, poza tym co może być ciekawego w byciu stałocieplnym kosmitą, który przeżył zagładę swojej rasy? (czyt. zagłady rasy ludzkiej nie było, bo zostały jakieś niedobitki... Szkoda xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli to znaczy, że F3 będzie nastawiony na zysk... Poprzednie Fallouty były nastawione na grywalność. Ale ta branża się stacza. Zysk!Zysk!Zysk! - wyją wydawcy...
A mi|się twój komentarz Zaistev`ie nie podoba. Ostatnio staczasz się. Wolisz, żeby gry były prostackie? To jak dalej tak będzie, to najtrudniejszą grą będzie Tetris...
P.S. Nie jestem fanbojem PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[I]Po raz kolejny ekipa Bethesdy wpadła, żeby upewnić wszystkich platformowych fanboyów i fanów Fallouta.[/I]

A nie "wpadła na pomysł" przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, no, Zaitsev, daj spokój. Nie cały świat składa się z walniętych fan-bojów. Nieco irytujące w Twoich tekstach jest bezpośrednie zwracanie się do tejże ekscentrycznej grupy. Choć pewnie tylko mi to przeszkadza..

Swoją drogą - przecież port Obliviona na PS3 również powstał. Czy konwertowało je inne studio?

Aha, i całkiem nieźle dopasowany obrazek ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę bardzo małe różnice, ale jednak są. :P

Odnośnie tematu to uważam, że z jednej strony jest to dobre rozwiązanie, ponieważ graficznie tak samo, a sterowanie zapewne inne na różnych platformach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 21:35, Dincooo napisał:

Nie, no, Zaitsev, daj spokój. Nie cały świat składa się z walniętych fan-bojów. Nieco
irytujące w Twoich tekstach jest bezpośrednie zwracanie się do tejże ekscentrycznej grupy.
Choć pewnie tylko mi to przeszkadza..

Swoją drogą - przecież port Obliviona na PS3 również powstał. Czy konwertowało je inne
studio?

Aha, i całkiem nieźle dopasowany obrazek ;).

No tak, ale PS3 wyszło ponad rok później (marzec 2006 - marzec 2007)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zieeew.... w Fallouty stare grałem - podobały mi się
W Fallout Tactics grałem - podabał mi się (nie tak jak KLASYCZNE FALLOUTY ale zawsze...)
W Fallouta 3 zagram, a to że na wszystkich platformach będzie taki sam to mnie nie dziwi w końcu dzisiaj to normalka . I niech nikt mi nie mówi że Fallout 3 będzie nastawiony na zysk (bo wiem że będzie :D )- no bo jakie gry dzisiaj nie SĄ nastawione na zysk??? Co, mają gry dla samej idei robić..no jak nie na zysk to po co?

A fanboye niech sobie płaczą - z duchem czasu iść trza a nie dalej w Falałty w izometrii i turach pogrywać :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że wersja na każdą platformę będzie reprezentowała ten sam poziom graficzny. Mam tylko nadzieję, że interfejs na PC będzie poprawiony względem tego z konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne w sieci ujrzymy, że X360 ma lepszą grafike od PS3 (kocham te porównania, gdzie maksymalnie przyjaśniają wersje PS3 i ludzie szydzą z czarnulki :/). Sam mam X360 i możliwe, że niektóre gry mogą wyglądać lepiej, a inne mniej aczkolwiek mało mnie obchodzi różnica, której nie wyłapie gołym okiem (a nawet jeśli to nic się nie stanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 21:42, jcraft napisał:

nikt mi nie mówi że Fallout 3 będzie nastawiony na zysk
(bo wiem że będzie :D )- no bo jakie gry dzisiaj nie SĄ nastawione na zysk??? Co, mają
gry dla samej idei robić..no jak nie na zysk to po co?


Jest mnóstwo gier robionych dla idei: Darvinia, rFactor, Experience112 czy nowi Settlersi (tylko w Niemczech się dobrze sprzedaje...). No i jeszcze freeware`ówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oblivion With Guns: The Bloom Strikes Back

A PCtowcy i tak będą mogli psy wieszać, chyba że Bethesdzie całkiem odbiło i nie będzie możliwości tworzenia modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam, jakie takie same. Pokażcie mi gracza PC, który gra w rozdzielczości 1024x768 na monitorze LCD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po prostu wiedzą, że cokolwiek by nie zrobili, to i tak sprzeda sie sama nazwa. po co więc sie starać i inwestować w wersję na pc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować