Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda: "Fallout 3 taki sam na wszystkich platformach" - fanboye płaczą

357 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2008 o 22:00, Rumcajs52 napisał:

>
Proszę bardzo, ja ;)
Sprzęt mi na nic więcej nie pomaga :D

Wyjątek potwierdza regułę ;) Nie dajemy w tym przypadku tak drastycznych przykładów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interfejs musi być inny na kompie niż na konsoli, inaczej by ich zjedli.Im chodzi pewnie o to że fabuła,questy,wygląd,oprawa będa takie same i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 21:50, mglu napisał:

Jest mnóstwo gier robionych dla idei: Darvinia, rFactor, Experience112 czy nowi Settlersi
(tylko w Niemczech się dobrze sprzedaje...). No i jeszcze freeware`ówki


Oj oj... no może trochę przesadziłem, ale chodziło mi tu o gry robione przez duże studia i za duże pieniądze... ( i nie miałem na myśli freeware''ówek)

Dnia 27.05.2008 o 21:50, mglu napisał:

E tam, jakie takie same. Pokażcie mi gracza PC, który gra w rozdzielczości 1024x768 na monitorze LCD ;)


Hehe ja też zazwyczaj w takiej grać rozdzielczości muszę... no cóż sprzęt nie pozwala na więcej (ale detale to mogę sobie wysokie poustawiać :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę powiedziawszy wolał bym gdyby najpierw ukazał sie na konsole a potem na PC. Spytacie dlaczego? Z prostego powodu, otóż w większości na PC zostają wydane gry w których poprawione jest większość błędów zaobserwowanych na konsoli. Miło jest mieć taką małą nadzieję (choć żmudną i mało realną), że konsole są tylko po to aby wychwytywać błędy które potem są eliminowane przy PC-cie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Wcale nie drastyczny przypadek ;)
Dużo osób ma słabe sprzęty, mnie piece zaczynają już powoli wnerwiać...
Dlatego już niedługo przyjdzie do mnie nowy xbox360 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można kolejne części dobrze robić bez utraty treści? Można. Nowy MGS potwierdza tylko tą tezę. Lecz fallout 3 nie się z nią nie zgodzi. Ktoś tu napisał, iż trzeba iść z duchem czasu i nową grafiką. TO dlaczego tyle osób gra w stare gry. I dlaczego tyle osób czeka na mody do fallouta 2 min. mutant rising? Interplay zrobił największy błąd w swoim życiu sprzedając licencję Bethsedzie. Wiadomo firma byłą w tarapatach, szło o miliony dolarów a za fallouta dużo dostali.

God save the Queen, I mean Fallout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna niepokojąca wieść o F3. Jeśli zgwałcą legendę jednej z moich ulubionych gier, to biada im :)
Sprzedawczki kurka. Nie dość, że zabierają Fallouta na konsole (czysty marketing, nie ma co się doszukiwać tutaj idei zapoznawania konsolowców z Falloutem. Do tej pory go nie mieli i jakoś - nieźle - żyją), co już jest dla pecetowca policzkiem(to tak, jakby Śląsk do Niemiec przyłączyć!), to jeszcze zero exclusivów dla nas... coraz bardziej mi się ta atmosfera nie podoba, mimo, że premiery jeszcze nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, hm. Może być ciekawie, zresztą, porówna się :) Zagram na wersji PC oraz na X`a. Choć, hm, jednak wolałbym jakieś zmiany co do wersji PeCetowej, chociażby ze względu na stare, dobre części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wogule że Fallout wychodzi na wszystkie konsole nieźle mnie za przeproszeniem wkurwia . Zawsze był to exclusiv na PC , a panowie z Bethesdy po prostu chcą zarobić kase na marce . Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 22:21, Lampek napisał:


Trzeba porozmawiać z piratami, bo to oni rozwalają pecety ;) I się kiedyś okaże że nie będą mieli czego sobie ściągać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstyd rzec, wiele w Fallouta nie grałem. Dwa razy jedynkę, za każdym razem nie miałem dość czasu, by w nią wsiąknąć. Nadrobię, nadrobię jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lampek
@darklordvader

A co wam przeszkadza że konsolowcy też se pograją? Jesteście jak zatwardziali PieCeciarze, a w MGS4 czy GTA4 to by się pograło co?

@Rumcajs52

"Trzeba porozmawiać z piratami, bo to oni rozwalają pecety ;) I się kiedyś okaże że nie będą mieli czego sobie ściągać..."

Dobre:) Popieram i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I na potwierdzenie pokazany jest ten nieszczęsny screen, nie jakiś nowy, ciekawszy, prezentujący może jakieś fajne ujęcie ale ten "dla dzieciaków na podjaranie się" jak to z można komuś łeb rozwalić. Brawo Bethesda, widać przynajmniej w jaki target celujecie...

Z jednej strony to dobrze (chodzi o fanboyostwo) z drugiej tragedia ("konsolowatość" nowego Fallouta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że trójka będzie nastawiona na akcję podobnie jak Mass Effect, bo poprzednie części byłe po prostu nuuuudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 22:51, Half-Devil napisał:

Ja mam nadzieję, że trójka będzie nastawiona na akcję podobnie jak Mass Effect, bo poprzednie
części byłe po prostu nuuuudne.


Dlatego właśnie dla Ciebie powstaje TES 5: Fallout :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować