Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Street Fighter IV na PS3, Xboksa 360 i... PC!

64 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2008 o 13:56, Moras1990 napisał:

Nie chodzi mi już o samo sterowanie, bo te jak napisałeś można załagodzić porządnym padem.
Jednak denerwuje mnie to całe "multiplatformowstwo". PO co kupować konsole skoro można
grać w tytuły na nie skierowane na PC... Komputerowcy mają porządne strategie i RPGi,
a konsolowcy, bijatyki, jRPGi (jeszcze tego było mało żeby FFXII wydali na PC). Nie zlewajmy
wszystkie na jedną platformę.


na PC można grać we wszystko.. na konsole nie pograsz w tytuły rodem z PC, ale jak to zauważyłeś, sytuacja i na tym rynku zmienia sie. nie powinno cie to niepokoić.. no chyba że wydajesz pieniądze i na to i na to. ja sie trzymam jednej platformy, PC.. co prawda mam jeszcze PSXa, ale leży zepsuty od lat.
...
a co do FF to były niektóre części na PC i nikt nie narzekał, a wręcz odwrotnie :) ..dziwne by było gdyby nowe części na PC nie wyszły.. multiplatformowość to teraźniejszość mój drogi, wszystko po za tym dąży do tego że będziemy mieli tylko jeden sprzęt ( było o tym nie raz na różnych serwisach.. wypowiedzi ludzi z branży ..i ja sie z tym zgadzam ) który będzie obsługiwał wszystko.. czyli dzisiajszy PC :) będzie mniejszy albo zupełnie zmieni forme, ale będzie to nadal maszyna spełniająca ludzkie wymagania.

@tomek ostry
Guilty Gear X2 umili ci czas kiedy będziesz czekał na SF4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho, to się porobiło.

Burnout Paradise na PC, a teraz jeszcze Street Fighter IV. Nie spodziewałem się szczerze mówiąc, że coś takiego zrobi Capcom. Mi to osobiście nie przeszkadza, bo mam konsole, ale jednak bijatyka na PC to nie jest popularne zjawisko. Ciekaw jestem klawiszologi, chyba że gra na PC będzie wymagała pada, co według mnie jest podstawową w takich grach. I tak bardziej liczę na Tekkena 6, ale obok SF nie przejdę obojętnie. Z chęcią spróbuje, jak się ma nowa produkcja Capcomu. Pora czekać na premierę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nice.... ostanie ciekawe mordobicie nad którym sie troszkę czasu posiedziało to jak dobrze pamiętam był nieśmiertelny Mortal Kombat 4 ... :) a było to... ojoj dawnooo temu ... a tu taka niespodzianka, trzeba będzie sobie wygodnego padzika sprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, brawo Capcom! Również jestem ciekaw jak rozwiążą problem z klawiszami i... 3D.
A swoją drogą coraz bardziej zaczynam rozumieć dlaczego nie ma wersji na Wii - na pewno trzeba by przy tym dość mocno machać rękami, a granie w dwie osoby byłoby wtedy dość niebezpieczne, bo jeśli by się ktoś ''''przez przypadek'''' odmachnął...:P Już widzę te nagłówki w gazetach: ''''Wii niebezpieczne'''' , ''''Zabił wirtualnie i w realu'''' etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż tego typu odmóżdżających i tandetnych gier nienawidzę (wyjątek - pierwszy Mortal Kombat [to tylko z sentymentu] ;) to miło, że twórcy konsolowych gier coraz częściej wydają bestseller''y (Gears of War, Burnout Paradise, Mass Effect) na stare, poczciwe blaszaki - i tak trzymać! Chociaż odwrotnie wychodzi to dużo gorzej - bo co to za Gothic czy World in Conflict na padzie? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i za Street Fightera to jest wielki respect. Pamiętam jak jeszcze na amidze się w to grywało. Oj lata temu i od tego czasu jakoś lepsiejszej bijatyki na PieCa nie było. A tekken i inne takie to faktycznie konsolowe tytuły i na konsoli jest największa frajda gry ( na PC też niby można za pomocą emulatorów różnej maści ale to już nie to )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Street Fighter - w życiu w to nie grałem, ale wydaje się, że niczego sobie bijatyka. Jednak znacznie bardziej ucieszyłbym się, gdyby ogłosili Tekken''a w wersji PC-towej. Właśnie ta gra jest dla mnie królem bijatyk od wsze czasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm... komuś multiplatformowość nie pasuje... ja mówię że to wyjdzie z korzyścią dla wszystkich... jeżeli trzymasz się jednej platformy to będziesz mógł zagrać w więcej tytułów z różnych gatunków, a jeżeli masz kilka to kupisz grę na tę platformę na którą ci będzie pasowało tzn. ja np. mam dylemat: jakość obrazu na XBOX''ie 360 czy mniejsza cena na PC... (co do jakości to mówię oczywiście tylko o HD lub nie HD... a wiedzcie że zdanie "kto raz grał w jakości HD już nie będzie chciał wrócić do zwykłej" jest szczerą prawdą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 12:15, deuser napisał:

i co, dopiero wtedy będziesz sie cieszył?? ..to ja ci powiem że GTA IV będzie na PC :)

cieszę się, bo nie muszę kupować konsoli, kupno/rozbudowe laptopa i tak mam w planach więc mniej wydatków będzie, a co do GTA4 to czekam na oficjalne ogłoszenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 17:16, SHADOW-XIII napisał:

cieszę się, bo nie muszę kupować konsoli, kupno/rozbudowe laptopa i tak mam w planach
więc mniej wydatków będzie, a co do GTA4 to czekam na oficjalne ogłoszenie ;)


w to mi graj ;) ..nie ma sensu łozyć hajs niepotrzebnie, w koncu wszystko co dobre bedzie na wszystkie platformy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 13:12, deuser napisał:

tylko że są z pewnościa tytuły na które czekasz niecierpliwie.. przecież jesteś graczem,
więc inaczej być nie może ;) .. i co, nie szkoda czasu na zabawe starymi grami gdy na
rynku ukazuje sie jakiś wypas??

Są tytuły na które czekam... tyle, że na razie zbieram się na upgrade kompa, który czeka na to, aż przejdę wszystkie stare gry i kółko się zamyka ;). A, że rachunki opłacić trzeba, a wiele innych rzeczy się chce wypróbować, to jednak wolę kupić grę później i za niższą cenę, połataną i w mniejszym pudełku.
Z obecnych "wypasów" bawi mnie w sumie kilka, z nadchodzących tytułów czekam tylko na Silent Hill 5 i Empire:Total War, a starych gier którymi się kiedyś zagrywałem jest masa, do tego są często za darmo, albo po bardzo niskiej cenie... więc po co się spieszyć i przepłacać ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować