Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Street Fighter IV na PS3, Xboksa 360 i... PC!

64 postów w tym temacie

O fajnie, że postanowiono wydać port PC… ciekawe jak będzie się grało w ten mocno odświeżony tytuł. Zacieram ręce, idę po kawę i kupuje sobie pada… by nie połamać sobie palców…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz to widze: PC 100tysiecy sprzedanych sztuk Konsole:2 miliony...az dziw bierze ze na pc Copcom wydaje jakies tytuly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 11:18, Skunek napisał:

juz to widze: PC 100tysiecy sprzedanych sztuk Konsole:2 miliony...az dziw bierze ze na
pc Copcom wydaje jakies tytuly...


100 tysięcy to mało? ALE będzie więcej, bo SF4 zbyt dużej konkurencji na PC nie będzie miał :) i.. dajmy na to te twoje 100tysięcy razy 79 zeta daje nam 7900000 PLN, tak więc prawie 3160000 USD, więc chyba warto troche zarobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro wydaje, to znaczy, że im się to opłaca, prawda? Więc widać ich gry na PC sprzedają się przynajmniej dobrze. Zresztą przypomnę o newsie o stratach kasy przez Square Enix - obecnie koncentracja na jednej platformie jest nieopłacalna, nawet jak mówimy o tym "wypasionym" rynku konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 12:11, SHADOW-XIII napisał:

"Yes, yes, yes !!!"
no brawo Capcom, teraz czekamy na ogłoszenie wydania GTAIV na PC i będzie super :D


i co, dopiero wtedy będziesz sie cieszył?? ..to ja ci powiem że GTA IV będzie na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 10:15, deuser napisał:

> Przy premierze gry chce widzieć na waszych gramsajtach, że wszyscy rajcujący się
grają
> w SFIV na swoich piecach. Nie dopiero wtedy, jak będzie można grę kupić za dyszkę.


a komu by sie chciało czekać latami aż taką cene uzyska?

Nie mów mi, że nie znasz żadnych kloniarzy którym szkoda jest wydać te 8 dych na nówkę i wolą czekać aż gra stanieje. Ja znam kilku takich, to Ty pewnie też ;)
>100 tysięcy to mało?
Cholernie mało.
Sytuacja jak z DMC4, Capcom wydaje grę na więcej sprzętów, by więcej na niej zarobić. Nawet na pc, na którym na wielki zysk nie liczy.
Cóż, co racja, to racja, robienie gier na jedną platformę przestaje być uber opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle lat... Aż wreszcie będzie można pograć w najlepszą bijatykę na PC :) :) :) COOL !!! Wspaniała wiadomość :] No i wreszcie odrzywa powolutku gatunek bijatyk na PC, The Club, a teraz jeszcze król powrócił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW konsolowcy nie wciskać tu kitu, że bbijatyka nie nadaję sięna PC. Człowieku ja np. w Fife od początku mojej przygody z tą serią tj. Fifa 2002 gram na padzie. Teraz mam już 4 pad Logitech Rumble Pad II i 3 wcześniejsze tak po 2 lata wytrzymały. A poza tym pad do PC jest tańszy niż ten wasz Dual-Shock na PS3. Hahahaha owned xD. Nie mówiąc już, że cena bedzię mniejsza o jakieś 170 zł SF na PC. I kupię oryginał, człowiek to już nie te czasy co kiedyś, że Faraon kosztował 170 zł xD. A poza tym neiktóe gry są waryte oryginału. Wierz mi większą frajdę masz otwierajac pudełko, przeglądając obrazki w instrukcji niż czekając aż sietorrent ściagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 12:21, Falrinth napisał:

No i wreszcie odrzywa powolutku gatunek bijatyk na PC, The
Club, a teraz jeszcze król powrócił :)

Cholera, a mi się zawsze wydawało, że The Club to strzelanka. Zmyliło mnie nawet demko, no proszę, proszę.

EDIT:
Tym wojennym postem spowodowałeś, że uwierzyłem w teorię ewolucji Darwina i w fakt zatrzymania się niektórych podczas niej. Stary, najpierw naucz się składać sensownie zdania, a później wyskakuj z takimi tekstami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 12:16, Shini napisał:

Nie mów mi, że nie znasz żadnych kloniarzy którym szkoda jest wydać te 8 dych na nówkę
i wolą czekać aż gra stanieje. Ja znam kilku takich, to Ty pewnie też ;)


pewnie że znam, ale oni wiedzą jakie mam zdanie na ich temat, mówie im to prosto w twarz, było ich kilku na moim GSie na którym wszystko ładnie opisałem ;) ostatni bodaj wpis na głównej stronie, zapraszam :)

Dnia 28.05.2008 o 12:16, Shini napisał:

>100 tysięcy to mało?
Cholernie mało.


wiem że mało, ale to już 3mln $ i po za tym wiadomo że sprzeda sie lepiej bo konkurencji narazie w postaci świezych tytułów nie ma :)

Dnia 28.05.2008 o 12:16, Shini napisał:

Sytuacja jak z DMC4, Capcom wydaje grę na więcej sprzętów, by więcej na niej zarobić.


i to jest oczywiste

Dnia 28.05.2008 o 12:16, Shini napisał:

Nawet na pc, na którym na wielki zysk nie liczy.


taki tytuł sprzeda sie dobrze, można w ciemno na to stawiać :)

Dnia 28.05.2008 o 12:16, Shini napisał:

Cóż, co racja, to racja, robienie gier na jedną platformę przestaje być uber opłacalne.


już przestało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 12:33, deuser napisał:

> Nawet na pc, na którym na wielki zysk nie liczy.

taki tytuł sprzeda sie dobrze, można w ciemno na to stawiać :)

Moim zdaniem są dwie opcje: albo sprzeda się naprawdę wyśmienicie, bo bijatyk na pc nie było od wieków, albo sprzeda się strasznie słabo i wyjdzie na to, że ten garunek nie umarł na piecach na darmo. Niestety przychylam się do drugiej opcji, choć chciałbym dla SF4 jak największego sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 12:16, Shini napisał:

> > Przy premierze gry chce widzieć na waszych gramsajtach, że wszyscy rajcujący
się
> grają
> > w SFIV na swoich piecach. Nie dopiero wtedy, jak będzie można grę kupić za
dyszkę.
>
>
> a komu by sie chciało czekać latami aż taką cene uzyska?
Nie mów mi, że nie znasz żadnych kloniarzy którym szkoda jest wydać te 8 dych na nówkę
i wolą czekać aż gra stanieje. Ja znam kilku takich, to Ty pewnie też ;)

I co niby ma być w tym złego?
Praktycznie nigdy nie kupuję gry w okolicach premiery, bo a) szkoda mi płacić tyle kasy, gdy mogę wydać ją na coś co jest mi bardziej potrzebne b) szkoda mi wydawać tyle kasy, aby mieć coś po premierze, kiedy i tak nie będę z tego od razu korzystał. Mam zbyt wiele starych gier do przejścia, aby wydawać kasę na "wyłapywacze kurzu". Kurz bez tego przeżyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 13:07, kordzio1 napisał:

Praktycznie nigdy nie kupuję gry w okolicach premiery, bo a) szkoda mi płacić tyle kasy,
gdy mogę wydać ją na coś co jest mi bardziej potrzebne b) szkoda mi wydawać tyle kasy,
aby mieć coś po premierze, kiedy i tak nie będę z tego od razu korzystał. Mam zbyt wiele
starych gier do przejścia, aby wydawać kasę na "wyłapywacze kurzu". Kurz bez tego przeżyje...


tylko że są z pewnościa tytuły na które czekasz niecierpliwie.. przecież jesteś graczem, więc inaczej być nie może ;) .. i co, nie szkoda czasu na zabawe starymi grami gdy na rynku ukazuje sie jakiś wypas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dajcie spokój. Mordobicia, a PC to jak Directx10 i MSX... Widać, że jednak wygrywają pieniądze, bo Street Figther IV na komputery osobiste to ojej.. aż brak mi słów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 13:26, Moras1990 napisał:

No dajcie spokój. Mordobicia, a PC to jak Directx10 i MSX... Widać, że jednak wygrywają
pieniądze, bo Street Figther IV na komputery osobiste to ojej.. aż brak mi słów :P


tylko że dobry komp z padami spisuje sie równie świetnie jak każdy inny sprzęt do grania, niektórzy to dostrzegli, konsol nie kupują i na takie wiadomości czekają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 13:36, deuser napisał:

tylko że dobry komp z padami spisuje sie równie świetnie jak każdy inny sprzęt do grania,
niektórzy to dostrzegli, konsol nie kupują i na takie wiadomości czekają :)


Nie chodzi mi już o samo sterowanie, bo te jak napisałeś można załagodzić porządnym padem. Jednak denerwuje mnie to całe "multiplatformowstwo". PO co kupować konsole skoro można grać w tytuły na nie skierowane na PC... Komputerowcy mają porządne strategie i RPGi, a konsolowcy, bijatyki, jRPGi (jeszcze tego było mało żeby FFXII wydali na PC). Nie zlewajmy wszystkie na jedną platformę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam gadacie , fajnie że w końcu można będzie pograć z kimś w jakąś bijatyke na PC . Cóż FIFA mi się już znudziła . Ja tam jestem za :) Pada mam i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba będzie kupić nowego pada, bo starym długo w to nie pogram. Mimo wszystko cieszy mnie, że coraz więcej konsolowych kier jest wydawane na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wierzę! Bijatyka na PC? Niemożliwe!
Tyle czasu czekałem na takiego newsa i cały czas się zastanawiałem, czemu na PCty nie robią bijatyk! I w końcu się doczekałem <jupi> Na pewno kupię, czasami mam właśnie taką ochotę pograć sobie w bijatykę, ale nieeee, oczywiście na PCty nie ma takowych... Nareszcie się to zmieni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować