Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sega przedłuża związek z silnikiem UE3

13 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Sega zapowiedziała, że wyda kolejny tytuł na silniku Unreal Engine 3. Na razie wiadomo tylko o wykupieniu potrzebnej licencji od studia Epic, która zostanie wykorzystana w nowym multiplatformowym projekcie. Pierwszy tytuł na UE3, który ukaże się dzięki tej firmie to FPS Aliens: Colonial Marines, z premierą ustaloną na koniec roku.

Przeczytaj cały tekst "Sega przedłuża związek z silnikiem UE3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rcja, racja ;p ;p . Jedyne co mi sie nie podoba w UE 3 to krew przynajmniej w Gears of War i Unreal Tournament 3. Wygladala tak jakos dziwnie ;p ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiążę duże nadzieje z tym tytułem, AvP i AvP2 mają bardzo dobry klimacik. Jedyne do czego moge się przyczepić to światło - jest go zbyt dużo nawet w "ciemnych" pomieszczeniach, na szczęście to dopiero faza produkcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie jakieś konkrety i wiemy kiedy Aliens: Colonial Marines może się pojawić – koniec roku, a nie jak wcześniej pisano tego lata ! Na tytuł czekamy już dość długo, ale problemy pierwotnego studia jak najbardziej nas nie ominęły, a zmiana wydawcy również wpłynęła na prowadzone prace nad grą. Koniec końców wyjdzie i możliwe, że zagramy jeszcze tej zimy. Choć trzeba pamiętać, że możemy grę dostać z opóźnieniem z którym trzeba się liczyć. Mam nadzieje że gra Nas pozytywnie zaskoczy.

Co do UE 3, to muszę stwierdzić, że głównie to tylko Epic (praktycznie) - czyli jego twórcy są w stanie wykorzystać maksymalnie możliwości tego silnika graficznego. UE 3 na pewno ma ogromny potencjał, to nie ulega wątpliwości, ale jak pokazały niektóre ostatnie gry wykorzystujące tą strukturę stworzoną przez Epic – nie wystarczy tylko posiadać silnik, trzeba mieć coś więcej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ale sam silnik nie stworzy od razu dobrej grafiki, trzeba umiec go wykorzystac to po primo. a po drugie to nie sadzicie, ze narazie wszystkie FPSy wyglądaja dosc podobnie ?? Wyjatkiem jest oczywiscie crysis . Wydaje mi sie ze przydalby sie jakis dobry konkurencyjny silnik aby nie bylo tak ze mamy kilka podobnych FPSow z lepsza lub gorsza historia i broniami.
P.S Ale sie rozpisałem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować