Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wywiad z Peterem Hinesem ze studia Bethesda na gram.pl!

45 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2008 o 00:56, DoomnY napisał:

Pora na moją wypowiedź. Nie oszukujmy się - gry Bethesdy są "ładnie puste", że aż trudno
je cRPG nazwać. Obejrzałem filmiki przed premierą, najarałem się, kupiłem, pograłem z
5 godzin i wyłączyłem. W tej grze nic się nie dzieje. Poza podziwianiem widoczków nie
ma praktycznie nic do roboty. Miasta sprawiają wrażenie jakby nie było w nich życia.
Ludzie szwędają się po ulicach, są milutcy itd, a rozmowy z nimi tak sztuczne jak w Modzie
na Sukces. Walka może się podobać w pierwszych chwilach jednak do czasu aż stwierdzimy,
że są banalnie łatwe. Questy po prostu prymitywne. Zastanawiałem się po co robić tak
wielki świat, w którym nie ma nic co by pomogło go zapamiętać. Nasuwa mi się jeszcze
porównanie do Assassin''s Creed - wielkie ładne, ale nudne i proste. Najgorsze jest to,
że gra świetnie się sprzedała przez co producent ciągnie tę nieszczęsną "opowieść" w
TES5: Fallout ;( jak zauważyli koledzy przede mną.

Chciałbym się mylić. Naprawdę, ale po daniach w postaci Morrowind i Oblivion (ten pierwszy
też mi się nie podobał) moja nadzieja w udany cRPG od Bethesdy jest niewielka...



Zgadzam się z tobą ale co ty chcesz od Assassins Creed??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak narazie dla mnie Fallout 3 niestety nie będzie w stanie sprostać wymaganiom jakie pokładali w nim fani poprzednich Fallout''ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W sumie to ciesze się że zrobiono 3 część bo seria leżała trupem w piwnicy już kawał czasu. Chociaż wiadome było >na wstępie że niektórym nie spodoba się ruszanie takich świętych zwłok jak Fallout. Myślę że gra będzie w >porządku, ale na pewno nie dla hardcorowych fanów serii.
Nie leżała w piwnicy,

Black Isle miał już gotową większość gry, ale Interplay skopał wszystko. Jednak gdy licencja na Fallouta została wystawiona na sprzedaż Bethesa wykupiłai prawa do Fallouta spod nosa Troiki, odmówiła zatrudnić kogokolwiek z twórców 2 pierwszych części, a teraz całkowicie bezcześci Fallouta. Chcieli pewną markę i ją mają, ale niech nie kłamie że nic się nie ruszyło. Gdyby Troika się wzięła za Fallouta wtedy byłaby to gra godna poprzedniczek.
Obadajcie ten stary filmik
http://pl.youtube.com/watch?v=3X8Z14ExYxo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja swoje trzy grosze ujmę tak - jestem zażartym fanem falloutów,weteranem można by rzec. Tak, nie podoba mi się gwałcenie świętych zwłok naszego najświętszego fala. Tak, nie podobają mi się niektóre rozwiązania. Morrowinda uważam za mega wypas grę, Obliviona poziom gorszego. Czy fallout 3 dorówna poprzednikom?? Szczerze?? Lata mi to. Jaki będzie, takim go mam zamiar przyjąć. Nawet, jeżeli okaże się niewypałem. Cóż, życie, mam F1 i F2, przeżyje. A jak okaże się wspaniałą gierką w uniwersum fala?? Cóż, palce lizać :PPP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować