Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

9 kompania - znamy skład Edycji Kolekcjonerskiej!

88 postów w tym temacie

pepsi

W nasze ręce wpadł obrazek przedstawiający skład Edycji Kolekcjonerskiej 9 kompanii. Gra taktyczna z elementami strategii przedstawia wydarzenia z okresu wojny radziecko-afgańskiej. Polską premierę firma Techland planuje na czerwiec bieżącego roku.

Przeczytaj cały tekst "9 kompania - znamy skład Edycji Kolekcjonerskiej!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 23:54, Piter Fersin napisał:

Flaga i mapa wglądaja smakowicie ciekawe jak soundtrack wyglada sama gra jakos mnie nie
ciagnie ale trzeba sie rozejrzec za jakims demem :D


Wygląda mi to na sympatie czerwonych... co z flagą zrobisz ? Wywiesisz sobie przed domem, czy może nad łóżkiem powiesisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładne...niby...ale fanem tego typu gier nie jestem. A tym bardziej komunizmu i Rosji. Mimo tego brawa dla Techlandu, bo widać że bardzo się starają. Gratka dla fanów filmu, komunizmu i Rosji radzieckiej. Czy gratka dla fanów RTS? Nie sądzę...gra na wybitną nie wygląda. W Rosji na pewno się nieźle sprzeda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 00:07, kurpiewskiwb napisał:

Wygląda mi to na sympatie czerwonych... co z flagą zrobisz ? Wywiesisz sobie przed domem,
czy może nad łóżkiem powiesisz ?


No ładnie by sie prezentowała w oknie akademika razem z amerykańska (bynajmniej nie z gry kupiona na targu staroci za smieszne pieniadze :D) ale poki co nie planuje zakupu gry bo jak mowilem nie ciagnie mnie ona a nie wydam kasy na gre dla dodatkow tym bardziej ze flage moge kupic w sklepie z militariami albo dorwac na targu staroci znowu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 00:32, Tal441 napisał:

Zestaw fajny, ale... flaga ZSRR??? I co ja mam niby zrobić z tą flagą?


Najprędzej to tyłek podetrzeć, bo do niczego toto więcej się nie nadaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z tą flagą chrzanicie, za przeproszeniem. Jak dodawano identyczną do EK World in Conflict, to jakoś nikt nie narzekał. Teraz to naglę propagowanie komunizmu, że niby nie ma co z nią robić, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 05:59, Luk Zombi napisał:

Brakuje czapki-uszatki, ew. hełmofonu czołgisty i hymnu Aleksandrowa: "Sojuz nieruszymyj
riespublik swobodnych
"



A czy takie braki akcesoriów dostrzegasz także w grach (Ed. Kol.) gdzie występują żołnierze USA? - np. pejcze, druty elektryczne, pałki z obozów w Abu Ghraib (Irak) czy Guantanamo (Kuba) czyli ośrodków ussmenów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2008 o 06:18, strajker napisał:

A czy takie braki akcesoriów dostrzegasz także w grach (Ed. Kol.) gdzie występują żołnierze
USA? - np. pejcze, druty elektryczne, pałki z obozów w Abu Ghraib (Irak) czy Guantanamo
(Kuba) czyli ośrodków ussmenów?


Mowie tylko że ta EK jest tak sowiecka, że wystarczy dodać te dwa gadżety i mamy produkt 100% Made in CCCP. A co ma pejcz, czy drut elektryczny do hełmofonu O_o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 03:26, Darkstar181 napisał:

Ale z tą flagą chrzanicie, za przeproszeniem. Jak dodawano identyczną do EK World in
Conflict, to jakoś nikt nie narzekał. Teraz to naglę propagowanie komunizmu, że niby
nie ma co z nią robić, itp.


Oho, narażasz się :) Teraz wszyscy niewyżyci łowcy "czerwonego układu" mają dowód że propagujesz komunizm, stalinizm, leninizm, onanizm i nie wiadomo co. A jeśli urodziłeś się przed 89 to wiadomo że donosiłeś UB, SB, USB i pani w szkole. Mogli by sobie dać siana :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Z punktu widzenia kolekcjonerskiego - to zestaw EK "9. kompanii" jest bardzo fajny - mam nadzieję że nie będzie zbyt drogi.

Z punktu widzenia kogoś kto miał rodzinę na Kresach przez wieki i dotkniętą także sowiecką deportacją to każda "sowiecka gwiazda"'' budzi lekki "dreszczyk" niepokoju a z punktu widzenia antykomunisty, jakim jestem, to tym bardziej:)

Ale to przeszłość o której należy pamiętać aby się nie powtórzyła... a nie sekować przeszłość taką jaka była.
To co się stało tego nie da się wykreślić - skoro powstają gry o amerykańskich bandytach z Abu Ghraib to mogą powstać też gry o "Afgańcach" (tak w ZSRR/Rosji nazywa się żołnierzy ZSRR wysłanych do Afganistanu w ramach tzw. ograniczonego kontygentu niosącego "internacjonalistyczną pomoc" w Afganistanie.

2.Pejcze i druty elektryczne oraz worki na głowę to co jak co codzienność US Army a nie Red Army:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=146&pid=23066

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ! wiedziałem !
Techland tym razem przegioł!
Dodawać Flagę radziecką do gry to już jawne propagowanie Totalitaryzmu !!!

Jeszcze zrozumiałbym jakby dodawać flagę USA (choć niektórzy też ich nie lubią) - bo to nie jest kraj totalitarny (tak jak World in Conflict było).

Odnośnie samego filmu czy to ma być jakiś DiviX czy prawdziwy DVD ?
No i znając ceny EK to będziesz kosztować minimum 150 zł !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować