Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prince of Persia - nowe informacje

80 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Z okazji imprezy Ubidays 2008, największy francuski wydawca gier wideo - Ubisoft - ujawnił sporo nowych informacji na temat zapowiedzianej niedawno, nowej odsłony gry Prince of Persia. Okazuje się, że Książę będzie miał sterowaną przez SI partnerkę o imieniu Elika, która pomoże mu zarówno w walce z przeciwnikami, jak i w eksploracji baśniowej, zatrutej przez złą energię Persji.

Przeczytaj cały tekst "Prince of Persia - nowe informacje" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co oni zorbili z jednej z moich ulubionych serii ;( Toż to mainstream jak się patrzy .Do kogo oni chcą dotrzeć tym cell shadingiem ? Niemniej Elika ostra ,ale jak ją "pocieniują" wyjdzie laseczka z anime :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Cell shading uwielbiam, ale to nie jest powód, żeby dawać go do seri, która, imo, tego w ogóle nie przetrawi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielki Boże... zmienili styl grafiki a wy się zachowujecie, jakby to był już koniec serii i jej stocznie sie na dno. Tą grę mogliby zrobic nawet w 2D a i tak byłaby świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ta grafika ma tak wyglądać to ja już dziękuje...btw daj ktoś link do trailera tego w normalnym standardzie, bo w HD musze pobierać jakieś łatki. Potem jeszcze czekać z pół godziny zanim sie zbuforuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł średni, choć i tak lepszy niż prequel. Dlaczego? Bo fabularnie byłaby lipa. W Piaskach Czasu było, że to pierwsza bitwa księcia, wcześniej nawet nie zabijał. A gdyby miał wcześniej walczyć, to tylko dla treningu. Chociaż skoro inna postać, powinni zrobić nową grę, z nowym tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Najpierw tragedia fanów Gothica, teraz tragedia fanów PoP, a na horyzoncie może nie tragiczny, ale na pewno całkowicie inny Fallout 3... Błagam, niech nikt nie bierze się teraz za KotOR-a 3, bo pozabijam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pilek---> się zgadzam. Jeśli gra będzie utrzymana w klimacie trailera (które oczywiście jest renderowany jak wszystkie intra i pierwsze trailery poprzednich PoP) to to będzie najlepsza część ze wszystkich. Sam zwiastun autentycznie spodowował u mnie opadnięcie szczęki... Uwielbiam takie epickie walki, co z tego, że te fikołki w powietrzu to bujda, grunt, że to bardziej epickie niż dropy z Arthasa w WotLK :D Go Go Ubisoft, i czekam na gameplay :D
EDIT:
Podsumowując... GIEF!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że pojedynki z pojedynczym przeciwnikiem będą mniej efektowne niż te z całą gromadką. Jeśli walki będą wyglądać tak jak w trailerze to każda potyczka będzie niesamowitym zjawiskiem. Grafika nie wygląda tak źle... Ba, mi się baardzo podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mi się to nawet podoba, bo imho 3 części PoPa wystarczyły i kolejna by się przejadła, a "czwórka", którą w zasadzie można i nazwać oddzielną grą, jest taką fajną odskocznią od serii. A grafika- miodna, z początku myślałem, że to artworki, a to grafika rodem z Kingdom Hearts+XIII <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak są tacy "wielcy fani" to dlaczego nie pluli na serię gdy przeniesiono ją w 3D ze zmienionym systemem walki?
Każda część trylogii Piasków Czasu różniła się od siebie i jakoś płaczu nie było (no może psioczyli trochę na mroczny klimat Warroir Within). Cell shading? Pomysł dobry a czasu do premiery jest dużo więc mogą sie bawić trochę w zapowiedziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lamb3rt--> przestań chrzanić, jestem zarówno fanem Gothica jak i fanatykiem Prince of Persia, i o ile Arcania to faktycznie lekkie przegięcie, to ja nie widzę ŻADNYCH minusów w informacjach dotyczących PoP: Next-Gen... Bardziej widowiskowe walki, więcej akrobacji, zapowiadany przełom w dziedzinie sztucznej inteligencji, bardzo KLIMATYCZNA grafika (czy ktoś jeszcze narzeka na grafikę Diablo czy Starcrafta? ), która wspaniale pasuje do tej serii i jednocześnie przyjemnie ją odświeża (poza tym, patrz na początek trailera - ja wcale nie zauważyłem tam cel-shadingu, a pewnie lokacje właśnie tak będą wyglądać). Elika i nowy model księcia... no, po prostu szkoda słów. To będzie wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, nie piszę o Tobie, a piszę o ogóle. A prawda jest taka, że nowy PoP ze starym nie ma nic wspólnego - zupełnie inne klimaty, inny system walki etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie informacje podaje się na gorąco, wszystkie serwisy podawały je wczoraj, świeżo po konferencji UBIsoft – UBIdays. Zamiast zajmować graczy newsami o dniu dziecka, to wzięlibyście się do roboty i na bieżąco informowali graczy o nowinkach, poza tym gdzie jakaś większa relacja z pierwszego dnia tak ważnej imprezy, gdzie podawano mnóstwo nowych szczegółów o tytułach ze stajni UBIsoft ?!

Już samo wykorzystanie silnika z Assassin’s Creed może okazać się wpadką dla UBIsoftu, który da Nam grę klona, osadzoną w uniwersum Prince of Persia. Po kiepskim Assassin’s Creed obawiam się, że właśnie tak będzie. Choć póki gra się nie pojawiła, to można mieć nadzieje, że tytuł ten będzie rewelacją końcówki tego roku. Pozostaje Nam czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować