Zaloguj się, aby obserwować  
Bonaventtura

18 lat, czyli co kupić na osiemnaste urodziny...

45 postów w tym temacie

Szukałem takiego tematu i pewnie jest gdzieś w zakamarkach forum, mi sie jednak go odnaleźć nie udało więc takowy zakładam. Sprawa jest prosta- brat za 1,5 miecha kończy 18 lat. No i mam problem bo nie za bardzo wiem co mu kupić... a że osiemnastkę kończy sie tylko raz w życiu to musi to być coś naprawdę odjechanego- nie chcę jednak kupować mu czegoś co będzie stało na półce i tylko ładnie wyglądało, mianowicie chodzi mi o rzecz użytkową...
Liczę wiec na Waszą pomoc i inwencję twórczą- dodam tylko że brat jest ogólnie mówiąc metalem, w wolnych chwilach czyta książki fantastyczne, tak wiec dobrze by było żeby prezent jakoś to tego lub tego nawiązywał.

PS. Coś mi sie wydaje że mi zaraz jakiś moderator temat zamknie, chciałem jednak zaznaczyć że naprawdę szukałem wpisując w wyszukiwarce np. "18", "osiemnastkę" czy "osiemnaście" i nic. Albo brak albo błąd wyszukiwania. To tak drogą wyjaśnienia tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 16:44, lukesky16 napisał:

Szukałem takiego tematu i pewnie jest gdzieś w zakamarkach forum, mi sie jednak go odnaleźć
nie udało więc takowy zakładam. Sprawa jest prosta- brat za 1,5 miecha kończy 18 lat.
No i mam problem bo nie za bardzo wiem co mu kupić... a że osiemnastkę kończy sie tylko
raz w życiu to musi to być coś naprawdę odjechanego- nie chcę jednak kupować mu czegoś
co będzie stało na półce i tylko ładnie wyglądało, mianowicie chodzi mi o rzecz użytkową...

Liczę wiec na Waszą pomoc i inwencję twórczą- dodam tylko że brat jest ogólnie mówiąc
metalem, w wolnych chwilach czyta książki fantastyczne, tak wiec dobrze by było żeby
prezent jakoś to tego lub tego nawiązywał.

PS. Coś mi sie wydaje że mi zaraz jakiś moderator temat zamknie, chciałem jednak zaznaczyć
że naprawdę szukałem wpisując w wyszukiwarce np. "18", "osiemnastkę" czy "osiemnaście"
i nic. Albo brak albo błąd wyszukiwania. To tak drogą wyjaśnienia tylko...



Napewno troche %;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 16:44, lukesky16 napisał:

Szukałem takiego tematu i pewnie jest gdzieś w zakamarkach forum, mi sie jednak go odnaleźć
nie udało więc takowy zakładam. Sprawa jest prosta- brat za 1,5 miecha kończy 18 lat.
No i mam problem bo nie za bardzo wiem co mu kupić... a że osiemnastkę kończy sie tylko
raz w życiu to musi to być coś naprawdę odjechanego- nie chcę jednak kupować mu czegoś
co będzie stało na półce i tylko ładnie wyglądało, mianowicie chodzi mi o rzecz użytkową...

Liczę wiec na Waszą pomoc i inwencję twórczą- dodam tylko że brat jest ogólnie mówiąc
metalem, w wolnych chwilach czyta książki fantastyczne, tak wiec dobrze by było żeby
prezent jakoś to tego lub tego nawiązywał.

PS. Coś mi sie wydaje że mi zaraz jakiś moderator temat zamknie, chciałem jednak zaznaczyć
że naprawdę szukałem wpisując w wyszukiwarce np. "18", "osiemnastkę" czy "osiemnaście"
i nic. Albo brak albo błąd wyszukiwania. To tak drogą wyjaśnienia tylko...


też miałem ten problem, ale kupiłem... flaszkę wódki. A jeżeli kupujesz coś z kolegami to złóżcie się na coś droższego/większego, śmiesznego, oryginalnego... np mój kumpel dostał dmuchaną lalę, pisuar z podpisami całej klasy, koszulkę, która się świeciła, gdy był hałas, flaszki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takich rzeczy znajdziesz mnóstwo w sklepach, wystarczy się rozejrzeć. Na 18 prezentów jest cała masa, ja mam szczerze mówiąc większy problem z kupieniem czegoś ciekawego dla innych roczników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrzuć się z kumplami na malucha [ok. 400-500 zł] ;) ostatnio kilku kumpli innemu taki prezent na 18-stke wlasnie sprawili ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej płytę ulubionego zespołu, ew. jakąś dobrą książkę fantasy,a na deser - kodeks karny, żeby wiedział z czego może świadomie odpowiadać :D

Może podaj jaką mniej więcej kwotę mógłbyś mieć na prezent.

Dobrym pomysłem (ale drogim) może być kurs na prawo jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 16:44, lukesky16 napisał:

No i mam problem bo nie za bardzo wiem co mu kupić... a że osiemnastkę kończy sie tylko
raz w życiu to musi to być coś naprawdę odjechanego- nie chcę jednak kupować mu czegoś
co będzie stało na półce i tylko ładnie wyglądało, mianowicie chodzi mi o rzecz użytkową...


Ja nie stawiałbym na praktyczność, ale na coś szalonego, bo ten prezent powinien zapamiętać na długo, a czy mu się w życiu przyda to jest już sprawa mniej ważna. Ogólnie prezent ma bardziej śmieszyć, niż być użyteczny. ;)
Znajomy dostał kiedyś dziecięce majtki ozdobione malowidłami kumpli. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy od charakteru...
Dres:
nowy dresik i wino "Komandos"
Programista:
dmuchana lalka i nowe pingle, kaliber 5 cm :P
Student:
paczka prezerwatyw, wódka, lista ofert miejsc pracy
Zapalony gracz i nierób:
najnowsze 10 tytułów, krzesło :>
Młody tatuś:
paczka prezerwatyw
Młody pracownik:
M4
Nowożeniec:
M4, jakiś %
"gangsta":
składa, metalowa pałka
ryzykant:
jakieś niedrogie i szybkie autko. Kiedy będzie wsiadał wręczyć jakiś mocniejszy procent :)
leń:
jakiegoś przyjaciela co go wyciągnie...

Radzę tego nie brać dosłownie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to coś szalonego może kupić albo zrobić ;p
Najczęściej kupuje się wódke jakąś droższą. Ja słyszałem też o zabawkach erotycznych ;] a kolega na urodziny brata zamówią panią .... ;] wiecie jaką ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 17:04, Vesania666 napisał:

pisuar z podpisami całej klasy,


Dobre, gdzie można coś takiego kupićxD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 19:59, marcinshinoda napisał:

> pisuar z podpisami całej klasy,

Dobre, gdzie można coś takiego kupićxD.

Pisuar w Castoramie :P. Do reszty wystarczy ci marker i cała klasa. A od siebie polecam jakiś lepszy alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 19:59, marcinshinoda napisał:

> pisuar z podpisami całej klasy,

Dobre, gdzie można coś takiego kupićxD.

Obi czy inna Castorama, a podpisali się zwykłymi Markerami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 17:09, Luk Zombi napisał:

Najlepiej płytę ulubionego zespołu, ew. jakąś dobrą książkę fantasy,a na deser - kodeks
karny, żeby wiedział z czego może świadomie odpowiadać :D

Może podaj jaką mniej więcej kwotę mógłbyś mieć na prezent.

Dobrym pomysłem (ale drogim) może być kurs na prawo jazdy.

No to jest dobry pomysł. Może kupu coś co jest teraz na topie.
PS
Luk czy możesz być znów prowadzącym w Gra Milionerzy. Jeżeli tak to napisz tam posta, że chcesz być prowadzącym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kompa, on zawsze jest na topie :P Nie lepiej kupić duży wibrator i podpisać się na nim markerami? Jak się zetrą, to będzie wiadomo, że przydatny :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 16:44, lukesky16 napisał:

a że osiemnastkę kończy sie tylko raz w życiu


To inne urodziny obchodzimy wiecej niz raz? :D

Ja na 18tke dostalem duzy plakat z ulubionego filmu, trylogie Ojca Chrzestnego na dewede i troche polewkowych gadzetow /smieszne kubki, kartki itp/ ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 16:44, lukesky16 napisał:

Szukałem takiego tematu i pewnie jest gdzieś w zakamarkach forum, mi sie jednak go odnaleźć
nie udało więc takowy zakładam. Sprawa jest prosta- brat za 1,5 miecha kończy 18 lat.
No i mam problem bo nie za bardzo wiem co mu kupić... a że osiemnastkę kończy sie tylko
raz w życiu to musi to być coś naprawdę odjechanego- nie chcę jednak kupować mu czegoś
co będzie stało na półce i tylko ładnie wyglądało, mianowicie chodzi mi o rzecz użytkową...

Liczę wiec na Waszą pomoc i inwencję twórczą- dodam tylko że brat jest ogólnie mówiąc
metalem, w wolnych chwilach czyta książki fantastyczne, tak wiec dobrze by było żeby
prezent jakoś to tego lub tego nawiązywał.

PS. Coś mi sie wydaje że mi zaraz jakiś moderator temat zamknie, chciałem jednak zaznaczyć
że naprawdę szukałem wpisując w wyszukiwarce np. "18", "osiemnastkę" czy "osiemnaście"
i nic. Albo brak albo błąd wyszukiwania. To tak drogą wyjaśnienia tylko...

Może ktoś pomyśli że piszę nie na serio, ale ja całkowicie na serio -
Wynająć striptizerkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 20:38, szypek26 napisał:

no... i to jest pomysł. zapewne kolega się podjara a tu pech, bo pani jest TYLKO striptizerką
xD



Zgrzewke zimnego piwa to lepsze niż mersi to pokazujesz ,tym samym pokazujesz jego/jej najlepszego przyjaciela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim znajomym kupowaliśmy zdalnie sterowane samochody, piersiówki z wyrytymi imionami, oldschoolowe stringi. Najlepiej jest kupić zdalnie sterowany samochód i wypchać go prezerwatywami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować