Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bring Down the Sky na PC później

26 postów w tym temacie

pepsi

Firma BioWare poinformowała na swej oficjalnej stronie, że dodatkowa zawartość do pecetowej wersji gry Mass Effect, Bring Down the Sky, ukaże się później niż zapowiadano. Wszyscy, którzy założą konto społecznościowe i zarejestrują swoje klucze, będą ją mogli pobrać za darmo.

Przeczytaj cały tekst "Bring Down the Sky na PC później" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy biorąc pod uwagę to opóźnienie CDP zdąży spolonizować ten dodatek do naszej premiery ME. A jeśli nie to czy przynajmniej będzie go można ściągnąć ze strony BioWaru i odpalić pod polską wersją gry.

EDIT:
-> dresX
Mam wrażenie że chyba pomyliłeś tytuły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra super grałem u kumpla najbardziej spodobało mi sie strzelanie z kałasza i zabijanie policjantow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 16:54, Karharot napisał:

Ciekawe czy biorąc pod uwagę to opóźnienie CDP zdąży spolonizować ten dodatek do naszej
premiery ME. A jeśli nie to czy przynajmniej będzie go można ściągnąć ze strony BioWaru
i odpalić pod polską wersją gry.


Na 100% będzie polska wersja dodatku - przedstawiciele CDP wielokrotnie o tym mówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zamierzają spolonizować BDtS, moje pytanie dotyczyło tego czy zdążą z tym przed polską premierą (co pozwoliło by dodać go od razu do pudełka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam cichą nadzieję, że w czasie wydania darmowego BDtS na PC, ten z XLive też stanie się darmowy. Ale jak mówią nadzieja matką głupich. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 16:55, dresX napisał:

gra super grałem u kumpla najbardziej spodobało mi sie strzelanie z kałasza i zabijanie
policjantow:)


Eeee ty mówisz o GTA4 chyba...?

Mam nadzieję, że do wydania polskiej wersji zdążą się uwinąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 16:55, dresX napisał:

gra super grałem u kumpla najbardziej spodobało mi sie strzelanie z kałasza i zabijanie
policjantow:)

Widać, że dres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... No fajnie i w ogóle. Ale czy ja dobrze zrozumiałem, czy na PC będziemy mieli za darmo, a Iksowcy muszą płacić... Pewno zgrzytają żebami. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azerix - No ostro zgrzytamy żebami xD. Mały chochlik Ci się wkradł. Co do newsa, to po prostu dobija mnie monopolistyczna polityka w której za wszystko trzeba płacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak na PC w przeciwieństwie do X-szajsu 360 będzie za darmo. Więc to spóźnienie PieCykowcy przeboleją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opóźnienia można sie było spodziewać. Jeśli zaś chodzi o możliwość darmowego ściągnięcia przez posiadaczy blaszaków to ja zawsze wolałem myśleć o konsolach jako testerze gier i wyłapywaczu błędów przed wydaniem ulepszonej wersji na PC (milej mi sie żyje z takim, choć błędnym ale za to poprawiającym humor, przekonaniem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie robi się bardzo nieciekawie z MS na PC. Przed chwilą odwiedziłem forum Bioware, na którym setki osób mają problemy z uruchomieniem przedmiotowej gry. Najciekawsze jest, że moderatorzy odsyłają graczy do faq a tam nie ma żadnych informacji, które mogą graczom pomóc :(. Najgorsze jest to, że MS został już przez piratów złamany - tak więc osoby, które kupiły grę oryginalną nie mogą w nią grac a piraci czyli złodzieje (art 278 KK) paradoksalnie mogą. Osobiście zamówiłem MS w CDP ale teraz mam straszne wątpliowści czy zrobiłem dobrze. Może się przecież okazac, że:
- gra mi się nie uruchomi przez system zabezpieczający a servis CDP da ciała ( vide Bioshock i Cenega :( )
- darmowy dodatek do MS nie będzie z polską wersją chodził i trzeba będzie czeka na jego polską wersję tyle czasu ile np.: na patch do NWN 2 czy HoM&M V :(
- kolejne dodatki i fan base content pewnie z polską wersją też nie będzie chodził .
Oczywiście punkty 2 i 3 rozwiążę grają w wersję angielską ( pomoc ma byc dołączona do wersji polskiej ) ale punkt jeden napawa mnie prawdziwym stachem . Z drugiej strony uważam, że MS ( grałem na X2) jest grą dobrą może trochę krótką i prostą, ale dobrą i może posłużyc jako przerywnik przed Drakensang. Poza tym Bio pracuje pewnie nad swoją ostatnią grą na PC czyli Dragon Age i warto dac im powód aby rzeczony tytuł wydac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 30.05.2008 o 22:44, Bezimek napisał:

że MS ( grałem na X2) jest grą dobrą może trochę krótką i prostą, ale dobrą i może posłużyc
jako przerywnik przed Drakensang.



Ogólnie się z Tobą zgadzam, poza tym co tu naświetliłem. Naprawdę sądzisz, że Drakensang - gra od debiutantów będzie lepsza niż gra tworzona przez Bioware?
PS. Byłem ostatnio na forum Drakensangu i gra dopiero niedawno osiągnęła status bety, więc nie liczył bym, że w tym roku się u na ukarze - w Niemczech może tak, ale u nas pewnie pojawi się na równi z Dragon Age, nieważne co by Techland nie powiedział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że Drakensang będzie bardzo dobrą grą i z pewnością będzie obiektywnie lepszy niż MS. Oczywiście nie mam tu na myśli grafiki czy muzyki bo te elementy wymagają bardzo dużo kasy tylko fabułę , system rozwoju postaci oraz system walki - TUROWY ( coś jak w KOTOR 1/BG1 czyli tury w czasie rzeczywistym - wiem że brzmi to bez sensu ale wiesz o co mi chodzi), zresztą system magii też jest bardzo ciekawy ( szkoda tylko, że nie zaimplementowali pełnego systemu :( ) Swego czasu grałem w Realms of Arkania i użyty w tejże trylogii system jest super. Dlatego , dla mnie , MS będzie przerywnikiem pomiędzy Drakensang i AoD . Przy okazji w Niemczech Dark Eye (DSA) jest bardzo popularny więc twórcy gry muszą wydac grę bardzo dobrą inaczej zginął marną śmiercią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować