Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Uzależnienie od komputera - Czy wasi rodzice tak uważaja

493 postów w tym temacie

Mnie ostatnio wkurzyła nie moja mama, ale mama kolegi. Otóż poszedłem sobie do niego (mieszkam od niego 3 piętra wyżej) i kombinowaliśmy layouta na mojego GSa. Wróciła jego matka. Na niego jak na niego, zawsze sie drze że siedzi przed kompem. Ale nagle do mnie wyskoczyła z tekstami typu "Ty jesteś taki sam, kiśniesz jak on". No sory, ale co ona właściwie mówi, jak nie wie co ja robie. Jak sie na siłce zmęcze to mam jeszcze po tym skwarze latać? Niby z kim jak wszyscy wyjechali, a z tym kumplem to stwierdziłem że nie mielibyśmy co robić. Zły jestem na tą kobiete, teraz nie mam ochoty nawet iść do tego kolegi bo znowu mi zacznie gadać "bo ja nie na dworze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 14:19, Zimek1990 napisał:

Mnie ostatnio wkurzyła nie moja mama, ale mama kolegi. Otóż poszedłem sobie do niego
(mieszkam od niego 3 piętra wyżej) i kombinowaliśmy layouta na mojego GSa. Wróciła jego
matka. Na niego jak na niego, zawsze sie drze że siedzi przed kompem. Ale nagle do mnie
wyskoczyła z tekstami typu "Ty jesteś taki sam, kiśniesz jak on". No sory, ale co ona
właściwie mówi, jak nie wie co ja robie. Jak sie na siłce zmęcze to mam jeszcze po tym
skwarze latać? Niby z kim jak wszyscy wyjechali, a z tym kumplem to stwierdziłem że nie
mielibyśmy co robić. Zły jestem na tą kobiete, teraz nie mam ochoty nawet iść do tego
kolegi bo znowu mi zacznie gadać "bo ja nie na dworze".

Ja bym babie powiedział pare słów nie miłych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 09:04, Patryk Mogilno napisał:

Ja bym babie powiedział pare słów nie miłych...


Taa a po tym by przyszła na skargę do twoim starym i bez kompa na pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 09:51, Don Zorro napisał:

> Ja bym babie powiedział pare słów nie miłych...

Taa a po tym by przyszła na skargę do twoim starym i bez kompa na pół roku.

Racja moja mama by się wnerwiła....a wiesz co robi jak za długo przed kompem siedze? Wyciaga klawiature:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 14:58, piotr.kwazi napisał:

Ja za każdym razem jak chcem zagrać to muszę się, pytać rodzicieli czy mogę.

Heh....ja nie musze się pytac gram kiedy chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 16:32, Patryk Mogilno napisał:

> Ja za każdym razem jak chcem zagrać to muszę się, pytać rodzicieli czy mogę.
Heh....ja nie musze się pytac gram kiedy chce

I nie jesteś żadnym szczęśliwcem. Chyba każdy może włączyć kompa bez pytania. A w każdym razie większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 23:18, petergriffin napisał:

> /cut/

bądź dla niej miły to może powtórzysz któryś ze scenariuszy My Friends Hot Mom >:3


Hahahah xD Nie szalej ;D
No cóż... piłem z nią już raz wódke więc znamy sie dość dobrze :P Może w zimie sie uspokoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 10:22, Patryk Mogilno napisał:

> > Ja bym babie powiedział pare słów nie miłych...
>
> Taa a po tym by przyszła na skargę do twoim starym i bez kompa na pół roku.
>
Racja moja mama by się wnerwiła....a wiesz co robi jak za długo przed kompem siedze?
Wyciaga klawiature:)


Ja jak mam kare to stary wyciąga mysz i klawiature i do pracy ze sobą zabiera. Serio
XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 21:17, Don Zorro napisał:

> > > Ja bym babie powiedział pare słów nie miłych...
> >
> > Taa a po tym by przyszła na skargę do twoim starym i bez kompa na pół roku.

> >
> Racja moja mama by się wnerwiła....a wiesz co robi jak za długo przed kompem siedze?

> Wyciaga klawiature:)

Ja jak mam kare to stary wyciąga mysz i klawiature i do pracy ze sobą zabiera. Serio

XD

Mojemu kumplowi jak za długo przy necie siedział to mama do miasta modem brała.....żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm ja doskonale wiem że mam problem z kompem że za dużo siedzę . Moi rodzice uważają to samo . I według mnie każdy ma problem z tym bo podświadomie musi coś zobaczyć w necie bądź na grono wejść na gg obgadać jakąś sprawę . Każdy teraz jest w jakimś stopniu uzależniony od komputera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice mówią że jestem uzależnioy od kompa i raz na jakiś czas robią mi taki "dzień bez komputera".
I ostatni jak gram słysze "gdybyś ty był choć w połowie tak sprawny jak w tym komputerze to byłbyś mistrzem świata".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój tata szczególnie tak uważa,szczególnie gdy np.nie chce wyjść z psem,mówi wtedy.
"To jest wszystko przez ten komputer,połamię ci płytę od Wiedźmina to się skończy" albo "Czysty Wiedźmin" XD.A ja odpowiadam:"Ja ostatnio nie gram w Wiedźmina":P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 18:08, gorn63 napisał:

Mój tata szczególnie tak uważa,szczególnie gdy np.nie chce wyjść z psem,mówi wtedy.
"To jest wszystko przez ten komputer,połamię ci płytę od Wiedźmina to się skończy"
albo "Czysty Wiedźmin" XD.A ja odpowiadam:"Ja ostatnio nie gram w Wiedźmina":P.


Było mu powiedzieć że pokarzesz mu pare wiedźmińskich sztuczek :P W realiach :D Ewentualnie zademonstrujesz na psie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 19:50, Patryk Mogilno napisał:

> > > > Mam do was pytanie a mianowicie czy wasi rodzice sadza że jestescie
uzależnieni
>
> >
> > > od komputera.
> > > > Moja mama powoli zaczyna tak myslec bo jak tylko przychodze ze szkoły

> to na
> > gram.pl
> > > wchodze:)
> > >
> > > Czyżbyś oglądał rozmowy w toku ?
> > Tak i własnie dlatego ten temat założyłem
>
> Dla mnie to była totalna parodia najlepsze była pani psycholog która od razu stwierdzała

> " do leczenia" oraz pani "on jest terrorystą i gra w komputer" :D,ja ci powiem tak
,że
> idąc takim tokiem rozumowania można stwierdzić,że każde hobby to uzależnienie np:
piłka
> nożna ,sesje dnd itp.Przykro mi to stwierdzić ale większość rodziców jest ograniczona

> bo nie może zaakceptować hobby swoich dzieci bo "oni tego nie rozumieją i im się
nie
> podoba" .Jestem już dawno pełnoletni i mam swoje hobby jest nim między innymi giercowanie

> .Ale mój post i tak będzie zapewne skrytykowany bo przecież nie myśle jak typowy
polak.A
> i na koncu mamusia płakała o stopnie synka to wniosek z tego taki ,że uczył się
dla niej
> (albo raczej do pewnego czasu) jak dla mnie program to całkowita żenada
Masz w 100% racje. Mnie facetka wnerwiała jak mówiła ze gra terrorysta to bedzie zabijał:)
To jest hobby pasja a nie choroba!!



jakbyś się nie zorientował to każde niedozowane hobby prowadzi do uzależnienia. Przestańcie się sami oszukiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 17:12, Dragon XX napisał:

Moi rodzice mówią że jestem uzależnioy od kompa i raz na jakiś czas robią mi taki "dzień
bez komputera".
I ostatni jak gram słysze "gdybyś ty był choć w połowie tak sprawny jak w tym komputerze
to byłbyś mistrzem świata".

Mi też mama robi dzien bez kompa np: Jade do cioci albo na plaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 10:17, Patryk Mogilno napisał:

Mi też mama robi dzien bez kompa np: Jade do cioci albo na plaże


To chyba lepiej iść na plaże niż przed kompem zamulać? Gorzej jak jest zimno i nie ma co robić a starsza ci powie, że dzień bez kompa to wtedy klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować