Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Uzależnienie od komputera - Czy wasi rodzice tak uważaja

493 postów w tym temacie

Ja mało siedze przed komputerem jednak codzienne i regularnie. Moi rodzice uważają (tu cytuję)" że mam na jego punkcie jobla". Nie rozumiem ich ale cóż rodziców się nie wybiera. Swoją drogą uważam że jestem uzależniony ale w ten pozytywny sposób;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 14:17, Faurin napisał:

Ja mało siedze przed komputerem jednak codzienne i regularnie. Moi rodzice uważają (tu
cytuję)" że mam na jego punkcie jobla". Nie rozumiem ich ale cóż rodziców się nie wybiera.
Swoją drogą uważam że jestem uzależniony ale w ten pozytywny sposób;]


Uzależnienie to nic złego ,tylko jego złe skutki tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja siedze codziennie najwyżej dwie godziny a moi rodzice myślą że jestem uzależniony.Ale sami powiedzcie,przecierz co można zrobić w godzinę albo pół ja proponują rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo tylko nie moi rodzice tak uważaja tylko "moi" kumple że ciągle siedze przed kompem.Nawet gdy jestem z nimi na dworze zazwyczaj siedze tylko wieczorami ale ilu z was ma tak że nie rodzice z was sie "smieją" tylko własni koledzy z podwórka??to jest gorszse niż narzekanie rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 10:29, kiszendor napisał:

Ja mam tak samo tylko nie moi rodzice tak uważaja tylko "moi" kumple że ciągle siedze
przed kompem.Nawet gdy jestem z nimi na dworze zazwyczaj siedze tylko wieczorami ale
ilu z was ma tak że nie rodzice z was sie "smieją" tylko własni koledzy z podwórka??to
jest gorszse niż narzekanie rodziców

Jeśli siedzisz tylko wieczorami to skąd ono wiedzą o tym że siedzisz na necie? A poza tym co im do twoich zainteresowań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 21:34, Reaper995 napisał:

Moi wprowadzili system: 3 razy w tugodniu po najwyżej 2godz.!!To jest nie do przyjęcia!!!!I
jeszcze uważają że jestem uzależniony!!!!!

Hym, prawidłowo. Pierw trzeba się nauczyć poprawnie używać dóbr jezyka polskiego i stosowania wykrzykników a potem dopiero przyjemności. Życie, nic na to nie poradzisz. Widocznie bardziej dbają o twoje rozumowanie niż ty :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 21:56, jaceloth napisał:

swoją drogą ciekawe, czy rodzice zauważają swoje uzależnienia? np. od tv (seriale itp.
chłam)...


Oczywiście że nie widzą, a jak im się to wytknie to nie chcą o tym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2008 o 21:56, jaceloth napisał:

swoją drogą ciekawe, czy rodzice zauważają swoje uzależnienia? np. od tv (seriale itp.
chłam)...


Moja matka jest uzależniona od tego durnego serialu "M jak Miłość" -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 18:58, PEACE22 napisał:

> swoją drogą ciekawe, czy rodzice zauważają swoje uzależnienia? np. od tv (seriale
itp.
> chłam)...

Moja matka jest uzależniona od tego durnego serialu "M jak Miłość" -_-

Podobnie jak mój kolega :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojciec nic nie mówi, ale jak go matka upomni że długo siedzę to wkracza.

W sumie on siedzi dłużej ode mnie, bo czasem potrafi już od 5:00 siedzieć na kompie do obiadu, a potem znowu xD
Nawet sobie przeniósł laptopa do kuchni, żeby jeść przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2008 o 18:58, PEACE22 napisał:

Moja matka jest uzależniona od tego durnego serialu "M jak Miłość" -_-

może jako kuracje odwykową niech trochę pogra w jakiś fps? tylko, żeby ci nie zaproponowała jako odwyku oglądania "m jak m".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem, że jakiś wirtualny znajomy ma trzy komplety Guild Wars - dla siebie, żony i córki. Wszyscy są uzależnieni. Od siebie na wzajem. Uzależnienie poprawia relacje rodzinne. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 20:32, kotolew napisał:

Właśnie się dowiedziałem, że jakiś wirtualny znajomy ma trzy komplety Guild Wars - dla
siebie, żony i córki. Wszyscy są uzależnieni. Od siebie na wzajem. Uzależnienie poprawia
relacje rodzinne. ;-)


Nieźle mi mama nic nie gada tylko jak są złe oceny to pokrzyczy ,że mam wyłączyć bo nie ucze sie nic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie rodzice narzekają że siedzę "non-stop" przy kompie.
Próbowałem kilka razy. Całe dnie zakuwałem, bez przerwy, bez wytchnienia :P Po zdobyciu paru dobrych ocen, usiadłem do kompa żeby pograć, na co oni "Michał! Ty to tylko przy komputerze siedzisz! Nic nie robisz! 0 hobby! Wyłączaj to! Byś się przynajmniej pouczył!"
Cóż jedyne co pozostaje osobą z taką sytuacją to w przyszłości własne dzieci wychowywać inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować