Zaloguj się, aby obserwować  
DonSzabla

Uzależnienie od komputera - Czy wasi rodzice tak uważaja

493 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2010 o 17:33, barteksz1010 napisał:

Moja mama mówi że jestem uzależniony od cs''a (Counter Strike''a).Od jakiegoś czasu nie
pozwala mi w tą grę grać :( . Twierdzi że ta gra jest zła bo się ciągle zabija itp.
Jak ją przekonać do tej gry ? Może mi ktoś pomóc będe bardzo wdzięczny. Z góry dziękuje.


Pozdro.


Powiedz że w wojsku będziesz i trenujesz na cs. No bo chyba w wojsku będzię broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama nie ingeruje w ilość czasu jaką spędzam przy komputerze, ponieważ większość tego czasu poświęcam na naukę, dlatego cały czas uważa, że cały czas się uczę. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio było ogłoszenie w gazecie,że poszukuja graczy do testowania różnych gier,więc wmawiam rodzince,że kiedys może mi sie to tylko przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 00:12, popcorn napisał:

Uczysz się grać? Też nauka.;]


Przeciez mozna sie uczyc, spedzajac czas przy komputerze nie oznacza od razu grania.

@maykaq

Dnia 27.01.2013 o 00:12, popcorn napisał:

ostatnio było ogłoszenie w gazecie,że poszukuja graczy do testowania różnych gier,więc wmawiam rodzince,że > kiedys może mi sie to tylko przydać.


tester gier to nie jest super praca, ani dobrze platna, ani taka fajna jak sie moze wydawac, jesli musisz np. grac 10h w zabugowana gre, probujac odtworzyc sytuacje przy ktorych sie kraczy gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 14:25, kuba9876543210 napisał:

> Uczysz się grać? Też nauka.;]

Przeciez mozna sie uczyc, spedzajac czas przy komputerze nie oznacza od razu grania.

@maykaq

> ostatnio było ogłoszenie w gazecie,że poszukuja graczy do testowania różnych gier,więc
wmawiam rodzince,że > kiedys może mi sie to tylko przydać.

tester gier to nie jest super praca, ani dobrze platna, ani taka fajna jak sie moze wydawac,
jesli musisz np. grac 10h w zabugowana gre, probujac odtworzyc sytuacje przy ktorych
sie kraczy gra


To zależy, czy człowiek potrafi myśleć nie typowo :)

Np. Szukając dziury w systemie. A ludzie chodza w prawo to ja pójde 5 kroków do tyłu, albo np. wykonam w różnej koleśności questy. itp. :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś będąc na wakacjach u babci na wsi czymś się strułem. Przez prawie dwa dni i noc rżnąłem w Diablo 2. Na trzeci dzień (z samego rana!) jak już się dobrze czułem babcia przyszła z... egzorcystą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice nie trawią komputera sądzą że używanie kompa to zwykła strata czasu, być może jest to tym spowodowane że sami rzadko z niego korzystają a na dodatek nie ogarniają komputera. We wszystkim muszę im pomagać. Ale co do uzależnień twierdzą oni że jak siedzę na kompie to tylko gram i gram,a tak nie jest. Bardzo wciągnęła mnie informatyka i to wszystko co z nią związane. Na przykład uczę się podstaw C++ czy też robię grafiki w photoshopie, no ale u mnie to jest od razu gram na kompie i żadne tłumaczenia nic nie dają :D Cóż nie pozostaje mi nic innego niż pogodzić się z faktem że mam rodziców nie trawiących komputera i innych podobnych rzeczy. Smartfonów, tabletów również nie cierpią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem uzależniony, siedzę dziennie 2-3 godziny przed komputerem, czasami też tyle grając na PS3, tylko rodzice mi mówią, żebym już nie grał. :D Gdyby nie moi rodzice, to bym cały dzień przed komputerem siedział. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele Naprwade Wiele osób twierdzi , że spędzanie czasu przed komputerem i granie w gry FPS to zwykła strata czasu i ... "psucie" oczu...ALe tak nie jest spędzanie czasu przed komputerem i granie w gry FPS poprawia naszą koordynacje oko ręka...Najgorszymi grami są... gry bez fabuły , poniewarz wogule nie mają sensu i istnieją chyba tylko , żeby denerować graczy gdy ktoś w owej grze przegrywa misje / umiera / itp


Osobiście gram , nie ja siedzę przed komputerem ogladając YouTube / Czytając Fora Gier / Tworząc swoje Forum i Stronkę Internetową ... Gram ok. 3-4 godz dziennie , wkońcu ... mamy Zime a raczej Zimną Wiosnę :-)
Wolę ten czas wykorzystać na tworzenie Forum i Stronki Internetowej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpromiennik komputerowy Creatos - i problem z głowy :)
Nigdy szczególnie nie wierzylem w działanie harmonizatorów, ale w tym przypadku było inaczej.
Polecam Wam je stosować, nałogowcy:P Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować