Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa edycja Gears of War potwierdzona!

18 postów w tym temacie

Nosz kurde, teraz będę musiał sprzedać moje wydanie Gears of War i kupić ulepszone, chociażby dla nowych map, kompozycji, obrazków i trailerów. Wypadałoby mieć w swojej kolekcji TAKIE wydanie TAKIEJ gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO dla mnie kupowanie tego teraz nie ma sensu ;) GoWa kupiłem za 15zł w sklepie gram.pl i jakoś nie widzę powodu, do kupienia rozszerzonego wydania, którego zawartość zapewne pojawi się w patchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe… a ja zacząłem właśnie dziś drugie podejście do Gears of War na swoim PC, może tym razem uda mi się skończyć w końcu tą grę, bo wprawdzie nie robi ona na mnie dużego wrażenia i niedostaje ślinotoku jak niektórzy na jej widok, to jest to tytuł z dużą dozą grywalności, który należałoby ukończyć… choć dla samej satysfakcji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GoW było genialną grą ale nie mam zamiaru kupować drugi raz dla kilku dodatkowych plansz, to w sumie GoW gold...
Lepszym posunieciem było by zrobienie dodatku ale przecież Gow 2 jest już w drodze, wiec to taki zapychacz skombinowania dla wyciągnięcia kasy...
Jak dla mnie nie warto, tym bardziej, że nie mam zamiaru płacić microsoftowi haraczu za multi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to kiła. Powiedzieć, że mi się takie wydawnictwo nie podoba jak diabli, to grube niedopowiedzenie. Ja jeszcze nie mam GoW, ale jak ktoś już kupił, to tylko najbogatsi sobie pozwolą na powtórkę + bonusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie blokada regionalna X360 grę można byłoby tanio sprowadzić z Ameryki, w Europie cena pewnie będzie wynosić tyle samo, tyle że w euro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobienia reedycji mogliśmy wcześniej czy później się spodziewać :)

No cóż, cena wersji na PC w zasadzie jakaś rewelacyjna nie jest - około 70 zł w przeliczeniu z USD. Już teraz nie ma kłopotu, by za podobną sumkę dostać normalną edycje. Koszt gry na X360 też w zasadzie jakiś gwałtowanie zmniejszony nie jest, tak więc niczego nowego i ciekawego nie mamy, no może poza dodaniem tych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować