Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

50 Cent: Blood on the Sand - zapowiedź

65 postów w tym temacie

Ja tam uważam że poprzednia gra półdolara była całkiem w porządku(mówie o wersji na ps2 ) Brakowało jej wiele ale mi grało sie dość przyjemnie w rytm JEGO DOBRYCH UTWORÓW RAPERSKICH . Nie jestem fanem rapu itp nie znam nazw piosenek ani nic ale uważam że ta muzyka jest w porządku a do tego czy śpiewa ją murzyn czy kto inny nie ma znaczenia.

Czekam na nową giere 50 centa i mam nadziej że bedzie zajebista i skopie wam tyłki. Nie popieram tego żeby gra dostawała jakieś szczególne fundusze i plusy przy recenzjach za to że sławny raper jest w roli głównej !
Najlepiej gdyby przyjąc że gra sie gangsta ziomem niewiadomego pochodzenia i z tego punktu patrzeć na gre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wyprodukują grę z Michaelem Jacksonem w roli superbohatera ~~ Czego to w tej Ameryce nie wymyślą aby tylko sie wzbogacić? Robiąc z siebie twardziela na PC, moim zdaniem 50 Cent chce się jeszcze bardziej rozsławić i pokazać wszystkim jakie to jego życie było trudne i co go nauczyło. Tylko po co sie z tym tak afiszować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 01:41, Kivol napisał:

autor zamieścił tu niepochlebną opinie, a jak WSZYSCY WIEMY (?!? o, żeby tak naprawdę
było :( ) to każda wypowiedz jest nasączona osobistymi odczuciami jego autora

Nasączona takimi odczuciami powinna być recenzja, a nie zapowiedź. Zapowiedź powinna zawierać rzeczowe informacje przedstawione, jeśli to się uda, w jak najciekawszej formie. Jeśli dla Ciebie tekst widoczny na stronie głównej gram.pl pod tym newsem jest ciekawy, to cóż...

Dnia 01.06.2008 o 01:41, Kivol napisał:

za każdym razem kiedy brakuje argumentów rzuca się mięchem w autora za brak obiektywizmu, ehhh...

Chyba przesadzasz.

Dnia 01.06.2008 o 01:41, Kivol napisał:

a co do ludzi co zarzucają Shinzawai rasizm, to odsyłam do słowniczka, douczcie sie kochani
ja po przeczytaniu tego tekstu byłem bardzo uradowany, dobry sarkazm, niezłe pomysły
na wykpienie tej pozycji, całkiem przyjemnie sie to czyta, choć jakieś Himalaje literackie
to to nie są ;]

Nie neguję umiejętności pisania zapowiedzi u autora - zwracam jedynie uwagę, że odbiorca powinien być uniwersalny, a nie, jak to jest w tym przypadku, jest nim hejter 50 Centa.

I nie, nie słucham jego utworów.

Dnia 01.06.2008 o 01:41, Kivol napisał:

gierka jest super tylko to to to to i to jest beznadziejne, a zasadzie to wszyscy będą sie dobrze bawić, ale większości sie nie spodobaa :<

A tutaj co jest? To samo. Tyle że z wplecionymi 'elo' i 'yo' tekstami pomiędzy to, to, to i to. I nie jest beznadziejnie, a będzie.

Poza tym, piszesz tak, jakbyś przeczytał recenzję. To nie jest recenzja. Tu nie powinno być oceny.

Dnia 01.06.2008 o 01:41, Kivol napisał:

i tak jak tu stoję, tak się nie ruszę i Shinzawai mam zamiar bronić, bo ma chłopak racje
ot co!

Yo!

Do autora - > Tekst sam w sobie nie jest taki zły. Gdybyś nie używał tych głupawych nieco tekstów i nie oceniał z góry tej produkcji (wiem, że jest to ciężkie zadanie, ale jednak...), które wymieniłem wcześniej mogłoby być naprawdę bardzo dobrze. Nie każdego niestety śmieszy taki humor, co pewnie już zauważyłeś.

Pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótko oceniając grę (w punktach):
1. Lipa.
2.Tylko dla fanów nudnej jatki, albo 50 centa.
3.Lipa.
4.Nie warta kasy.
5.Aż nie che się mówic.
6. Po co marnuję na to litery i czas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to powiem Wam, że nie ma co sie dziwić twórcom gry:P Przecież brakuje teraz jakiegoś nowego "super, extra, zajebistego bohatera" na rynku nie..?:P Żarty o Chucku już dawno nie śmieszą, więc trza było znaleźć kogoś nowego, a że ten Pan tylko 50 centów, więc sami wiecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 18:55, Kowal155 napisał:

Po jakom nendzem ta zapowieć jest w goroncyh informacjah ? :P

Można po Polsku...? -_-

A co do newsa, ja już pisałem, ten kto napisał tego newsa, jest chyba jakiś inny... osoba która zamieszcza zapowiedzi powinna być bezstronna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Debilna gra dla debilnych fanów rapu.Gra nie dośc ,że nie realistyczna to jeszcze chcą z 50centa zrobic bohatera i niezniszczalnego pakera. Ceikawe ile zapłacili 50centowi za uzywanie jego twarzy i.t.d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 18:56, MiejskiKlasyk napisał:

> Po jakom nendzem ta zapowieć jest w goroncyh informacjah ? :P
Można po Polsku...? -_-

A co do newsa, ja już pisałem, ten kto napisał tego newsa, jest chyba jakiś inny... osoba
która zamieszcza zapowiedzi powinna być bezstronna...


Nie mam siły na sprawną artykulację, gdy dopada mnie bezsilność spowodowana załamaniem się na temat poziomu zapowiadanej produkcji oraz tego, iż jest to temat top one w gorących informacjach. Nic, jeno pociąć się zostało jak jakiś emo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coż, nie mi osobiście oceniać czy tekst jest dobry czy nie - napisałem go, w inny sposób niż inne zapowiedzi do tej pory, i jak widać podziałał na wszystkich bo do zapowiedzi gry, której nikt by nie zauważył nawet wywiązała się żywa dyskusja. "Obiektywnie" patrząc tekst poskutkował.

Co do wszystkich dających mi jako autorowi minusa nie za jakość tekstu tylko za jego treść i zarzucających mi wyssany z nikąd rasizm proszę o konkretne wskazanie tych rasistowskich miejsc.

Pozdrawiam wszystkich
Adrian Roth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z oceną gry wstrzymam się do momentu jej ukazania ;-] (albo chociaż dema). Jeśli będzie przyjemna rozwałka w dodatku przy fajnych bitach, to czemu nie - kupię ją sobie w wersji na XO jako miły relaksator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny "odmóżdżak" na konsole... Gra po raz enty kreuje stereotyp dresa - "co ty powiedziałeś?!!1!! Roz***ie ci za to łeb i podpale chate!!!1!" - że też twórcom chce się na takie "cosie" tracić czas. Dlatego gra powinna dobrze się sprzedać w Ameryce ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hohoho! Raper, który nie umie się wysłowić (przynajmniej w wywiadach) ratuje Amerykę
przed złymi terrorystami w Iraku/Afganistanie/Innym bliskowschodnim państwie? Może w
następnej części pomoże mu Mr T., Chuck Norris i McGuyver?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować