Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

50 Cent: Blood on the Sand - zapowiedź

65 postów w tym temacie

O ile gra faktycznie lipna jest, o tyle wydaje mi się że autor tu najeżdża niepotrzebnie na słuchaczy rapu (nie mówię o słuchaczach 50centa, który robi pop stylizowany na rap, tylko o prawdziwym rpie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie najeżdzam w tekście na nikogo, tylko opisuję to wszystko z przekąsem, a szczególnie wszystko i wszystkich związanych z 50 centem. Osobiście to mam w głębokim poważaniu kto co słucha i daaawno wyrosłem z takiego kategoryzowania ludzi - jak pisałem, najważniejsze, że zwróciliście uwagę na grę i tekst.

Pozdrawiam
autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha ubawil mnie opis ... :D

gierki jestem całkiem ciekaw, czasami lubie po prostu postrzelac do celu bez celu ... taki serious sam mnie bawil np , jak mialem wolne 15 min to nie bede zaczynal kampani w shogunie etc ...

jedyny minus samej gry to wlasnie 50cenciak ... gdyby dali postac anonimowego hamerykanskiego komandosa cokolwiek byle nie black nigga gangsta z przedmiesc ny ... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra moze byc niezla (choc niczego nowego raczej nie zobaczymy), ale smiac mi sie chce jak widze 50 Centa turlajacego sie z M16 czy chowajacego sie za barykadami podczas strzelaniny. W rzeczywistosci takie akcje to on odstawia najwyzej na swoich teledyskach xP To gra-kwas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować