Zaloguj się, aby obserwować  
MrBrownstone

RFOonline-temat ogólny

15 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2008 o 20:35, Sareth14 napisał:

Temat o grze darmowej grze online RFOonline


Czy gra oferuje coś więcej niż ciągły grind? Z tego co widziałem na YouTube to są klimaty rodem z Power Rangers (roboty, miecze monstrualnych wielkości i blastery ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak trzy różne rasy trzy różne serwy każda rasa ma osobny świat gra na początku wydaje się głupia:) ale potem jak się rozkręca to da sie polubić:D Przepraszam za takie krótkie rozpoczęcie i za powtórzenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bifur, mowiles, ze nie lubisz anime i mangi :P
Kolega nie napisal, wiec ja dodam:
RF Online, to zwolniona z oplat gra Codmasters. Powodem zwolnienia z oplat byla bardzo mala ilosc graczy. Teraz graczy jest 5ciokrotnie wiecej, a Codemasters "zywi" sie z oplacanych kont Premium.
Gra jest w klimacie galaktycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 20:51, Kirabax napisał:

Bifur, mowiles, ze nie lubisz anime i mangi :P

Bo tak jest - gdy zobaczyłem grę zdziwiłem się, że ktoś w takiego "cosia" gra...

Dnia 31.05.2008 o 20:51, Kirabax napisał:

Kolega nie napisal, wiec ja dodam:
RF Online, to zwolniona z oplat gra Codmasters. Powodem zwolnienia z oplat byla bardzo
mala ilosc graczy. Teraz graczy jest 5ciokrotnie wiecej, a Codemasters "zywi" sie z oplacanych
kont Premium.
Gra jest w klimacie galaktycznym.

Historia rodem z gry Archlord... Mało graczy, późniejsze zwolnienie z pobierania comiesięcznego "haraczu", darmowy hit (nawet wydawca ten sam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum mamy już od kilku miesięcy temat na tej gry.

Znajduje się on pod tym adresem:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5749&u=4

A skoro już piszę posta, to i od siebie coś dodam. Z grą miałem bliższy kontakt przez jakieś dwa tygodnie - spodobała mi się, ale tylko na początku. Potem staje się co raz nudniejsza, aż ostatecznie usuwa się ją z dysku ;-) Ale sama w sobie jest fajna, inna od reszty gier tego typu, szczególnie do gustu przypadł mi świat oraz dostępne bronie, w tym nawet pistolety i karabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 21:11, master matrox napisał:

dostępne bronie,
w tym nawet pistolety i karabiny.


Karabiny? Wow, druga Tabula Rasa, i to darmowa :)
A jaki jest system walki, mozesz mi powiedziec? Bo ja lubie, kiedy trzeba za kazdym ciosem/strzalem samemu kliknac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trudno że już jest taki temat ale ten już chyba zaczyna się rozkręcać,ma więcej postów i już nie wiem co:) Więc chyba zostaje

Gra ma klimat galaktyczny przyznam:D Ale też klimat anime.Są miecze i topory łuki i kusze ale nie można zapomnieć o broni palnej XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZApytam sie Ciebie w takim razie:
A jaki jest system walki, mozesz mi powiedziec? Bo ja lubie, kiedy trzeba za kazdym ciosem/strzalem samemu kliknac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 21:24, Kirabax napisał:

ZApytam sie Ciebie w takim razie:
A jaki jest system walki, mozesz mi powiedziec? Bo ja lubie, kiedy trzeba za kazdym ciosem/strzalem
samemu kliknac :)


Jest tak:możesz tak jak lubisz napoczątku własnie tak masz, a jeżeli ci nie pasuje klikasz na automatycznie, rozumiesz:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 21:31, Sareth14 napisał:

> ZApytam sie Ciebie w takim razie:
> A jaki jest system walki, mozesz mi powiedziec? Bo ja lubie, kiedy trzeba za kazdym
ciosem/strzalem
> samemu kliknac :)

Jest tak:możesz tak jak lubisz napoczątku własnie tak masz, a jeżeli ci nie pasuje klikasz
na automatycznie, rozumiesz:)?

Czyli jak w metin 2? Spoko. Czyli narazie nie bede gral :) Ale jak skoncze z metin 2 (w co narazie watpie, za dobrze mi idzie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z tym że gra mało Polaków, na Novusie (gram na nim) istnieją 3 polskie gildie po jednej na każdą rasę.
Po stronie Cora Hussars (akurat w niej jestem :) Accretia- Terror chyba bo accami nie gram, Bellato Eskadra. Niemal wszczędzie spotykam Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym dołączył do jakiejś gildi:) narazie zaczynam 5 lvl ;) Ale to da się zrobić, mam jeden problem jak gram to gra mi się wyłącza i wyskakuje jakiś błąd i nie mogel kontynuować mam viste nie wiem czy to ma coś wspólnego z Windowsem ale może wiecie coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować