Zaloguj się, aby obserwować  
Olamagato

Ucinanie linków i problemy z odpowiedziami na posty

62 postów w tym temacie

Ja również się przyłączam. O ile ucinanie linków w przypadku jednego czy dwóch nie jest wielkim problemem o tyle gdy jest ich więcej staje się to "nieco" uciążliwe. Co do odpowiedzi na posty zdarzyło mi się kilkakrotnie że zamiast odpowiedzi na post kogoś innego mój był traktowany jako zwykły post. Kilka razy miałem do czynienia także z tym że po kliknięciu "dodaj post" post nie zostawał w ogóle wysłany. W przypadku gdy byłby to dłuższy post byłbym się nielicho wkurzył ale to były posty krótkie i przypadki bardzo rzadkie ( na szczęście ;D ). W każdym razie byłoby bardzo miło gdyby takowych błędów nie było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się, ale czasami występują u mnie też dwa inne problemy. Otóż piszę posta i nie ma w tym oknie przycisku "Dodaj post". Dziś też samoistnie dwa razy wylogowało mnie z profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do postów nie-odpowiedzi, to łatwo to obejść, wystarczy tuż przed dodaniem posta otworzyć nowe okienko odpowiedzi, tam wkleić treść i go dodać. A z tymi linkami do tej pory dziwię się, że nikt jeszcze z tym nic nie zrobił - nawet jeśli linki nie mogą być zbyt długie, to przecież żyjemy w XXI wieku, zamiast http://dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuugilink.pl można wstawić http://dłuuuuuu(...)uugilink.pl, nikomu się forum nie rozjedzie, a link i tak powinien prowadzić tam gdzie ma prowadzić. To jest standard na forach phpBB...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ Podpisuję się

Ech, dzisiaj mi się dłuższy link rozjechał i nic nie mogłem na to porazić, nawet poprzez edycję. Weźcie coś z tym zróbcie, bo ro naprawdę potrafi człowieka zdenerwować, wklejanie linków do przeglądarki... Niby tak można, ale to nie trwa tyle co jedyne kliknięcie i bywa uciążliwe w tematach takich jak: "Najlepszy avatar - konkurs". Link się rozwali i bywa potem dużo zamieszania/roboty.

Co do odpowiedzi nie będącymi odpowiedziami, to przyznam się szczerze, że nie pamiętam abym się z takim czymś spotkał, ale jestem tu dopiero 4 dni, wiec być może miałem szczęście, czy coś innego. Ale skoro inni tak mówią, to ja im wierzę, i pod tym też się podpisuję.

/ Podpisuje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 22:03, edsonpele napisał:

Przyłączam się, ale czasami występują u mnie też dwa inne problemy. Otóż piszę posta
i nie ma w tym oknie przycisku "Dodaj post". Dziś też samoistnie dwa razy wylogowało
mnie z profilu.

Mam dokładnie to samo:/ Również się przyłączam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 21:33, Piotrek K. napisał:

/signed ... :P


Do tego dodalbym jeszcze wylogowywanie sie z forum. NAPRAWDE, nie ma nic gorszego jak
otwarcie 10 zakladek i zorientowanie sie, ze polowa jest na glownej stronie forum, bo
''sie wylogowalo''!

Zgadzam się zupełności, ten problem dręczy forum od zawsze i cholernie irytuje.

Dnia 31.05.2008 o 21:33, Piotrek K. napisał:

Ucinanie linkow to pewnie zaprogramowana rzecz - ucina po 75 znakach (by sie forum nie
rozjezdzalo), ale juz ''odpowiedz jako zwykly post'' to jakas smieszna rzecz. Forum sie
coraz bardziej sypie czy jak?

Nie wiem, ja tam problemów z odpowiedziami nie mam, ale linki mnie niesamowicie irytują

Dnia 31.05.2008 o 21:33, Piotrek K. napisał:

Mam nadzieje, ze w koncu naprawia to 3 bledy, bo to nieludzkie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 11:48, walgierz napisał:

Ucinane linki są bardzo wkurzające. Popieram apel.


Ja również popieram. Kleje i kleje te linki i końca nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błędy same w sobie zdarzyły mi się już kilkakrotnie i owszem - są one dosyć uciążliwe i chyba najczęściej występujące obecnym forum, forum 2.6. Mimo, iż da się z tym żyć, to tylko głupiec nie chciałby poprawy, tak więc...

/signed

;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 22:11, Falconer napisał:

No Panie moderatorze co to jest? Co pan odstawia?! Z szukajki nie umiemy korzystać ojojoj...
degradzik będzie :|


Omg, ja wiem, że Ty po prostu lubisz pisać głupoty, ale chociaż jeden raz mógłbyś przeczytać pierwszy post z wyjaśnieniem, dlaczego nowy temat. :/

Co do petycji - podpisuję się. Do ucinanych linków i znikających odpowiedzi dorzucam jeszcze ciągłe wyrzucanie z forum. Wkurzające. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te ucinane linki wpędzą mnie do grobu, no normalnie trzeba się namęczyć by zobaczyć jakiś news, czy coś tam, a co do tych postów które są odpowiedziami a nie są nigdy chyba nie spotkałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z odpowiedziami co prawda nie mam problemów, ale za to ucięte linki znajdują się niemal w każdym poście... Chyba nie muszę mówić, że jest to dość denerwujące...

/signed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

popieram. wkurzające są ucięte linki, na szczęście odpowiedzi zamieniających się w zwykłe posty jakoś ostatnio nie zauważyłem ;)
edit:
@Adham - jeśli mówisz o ciągłym wylogowywaniu - ja też tak mam. niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za, gdyż te sytuacje są trochę wkurzające... Mam jednak nadzieje, że odpowiednie osoby coś z tym zrobią, bo tak IMO nie powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie rozwalały się linki wystarczy je skrócić (na przykład na stronie tiny.pl). Nie zdarzyło mi się jeszcze, żeby po takim skróceniu link się podzielił na dwie części. Co do odpowiadania na posty to mam taki sposób, że najpierw klikam "odpowiedz", piszę wiadomość, napisanego posta kopiuje, zamykam okno, z którego skopiowałem wiadomość, znowu klikam "odpowiedz" i ctrl+v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 12:26, ak.47 napisał:


Dzięki za praktyczny przykład ;) - właśnie musiałam skleić link nr 5, z tych które zamieściłeś w swoim poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram, mnie to już trochę denerwuje. Powiem jednak że kłopotliwa wyszukiwarka i wylogowywanie z forum mnie jeszcze bardziej wkurza. :) Tak czy inaczej problemy chociażby z linkami powinny zostać zlikwidowane jak najszybciej przez ekipę gramu, i to oni powinni coś z tym robić a nie my. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować