Zaloguj się, aby obserwować  
Kirabax

Co glupiego zrobiles, dzieckiem bedac?

226 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2008 o 22:16, AgayKhan napisał:

Urodziłem się.


Popieram.

Ja raz wyniosłem ze spożywczaka sok, zapomniałem za niego zapłacić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 23:50, Falconer napisał:

Ja raz wyniosłem ze spożywczaka sok, zapomniałem za niego zapłacić. :P

Hmmm, a ja raz wyszedłem ze sklepu z nowym plecakiem... na plecach :) I też nikt się nie skapnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 13:08, nickobelic napisał:

dalej sie chyba domyślacie;)

Zrywa zrobił a ty poleciałeś kilka metrów do przodu ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem okolo 3-4 lat, bawilem sie w piaskownicy, przez chodnik idze ( z tego co mam mowila ) niezle ciacho:), ja podbieglem i klepnalem pania w pupe:)

Oraz gdy bylem jeszcze w przedszkolu, koledzy bawili sie w psy, jeden z nich podbiegl do mnie i chwycil moja koszylke w zeby, a ja wyrwalem mu ja z buzi razem z zebami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał opisać niektóre akcje z mojego wczesnego dzieciństwa, to zostałbym chyba zbanowany za najbardziej autentyczną w Świecie głupotę ;].
- Pamiętam jeszcze przedszkole(pierwszy rok jak 4 lata miałem), akcja jakich mało. Razemz najlepszym kolegą "Bubu" na przerwie wzięliśmy łopatki i poszliśmy do piaskownicy. Robienie "babeczek"to nuda,więczaczęliśmy kopać.Plan był ambitny - podkopać się podprzedszkole (co za fantazja ;] ). Skończyło się na tym, że wykopaliśmy dół na ok. 1,5 metra głęboki (ciężko dzisiaj ocenić), w którym oczywiście utknęliśmy, co w niczym nam oczywiście nie przeszkadzało :). No i przez godzinę wszystkie przedszkolanki nas szukały i wpadały w panikę a my sobie wesoło wyrzucaliśmy piasek na zewnątrz :). Oj mogło się to źle skończyć :)
- Dalej to już podstawówka. To chybanajlepsza nagana jaką dostałem w życiu a brzmiała tak:
"Jakub na przerwie oddawał mocz w ubikacji wszędzie oprócz muszli klozetowej" - ani mi się śniło tego wyprzeć, byłem z tego dumny :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre ja zrobilem z kolegami podobna rzecz,byla to zabawa w chowanego, zakopalismy kolege w piaskownicy tylko nos wystawal i zakrylismy go jedna z bluz, ten co szukal nie mogl go znalezc, ale ten co byl zakopany w koncu nie wytrzymal i wyszedl :) mowil ze ciezko mu sie oddychalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Mając 4 lata bawiłem się kuchni przy kuchence ja gotowało się mleko, wziąłem swoją koszulkę i podstawiłem pod palnik koszulka cała mi sie paliła :D, ale na szczęśćie wyszło bez oparzeń i jakich większych szkód.
- W podstawówce mając 9 lat były schody na dole szedł nauczyciel od angielskiego akurat plułem wtedy a ten przechodził no i poszło na głowę :D
-Załatwiałem swoje potrzeby w toalecie, ale na podłodze jak miałem 10 lat :]

I chyba tyle :D Może coś mi się przypomni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 13:13, albinskia napisał:

> dalej sie chyba domyślacie;)
Zrywa zrobił a ty poleciałeś kilka metrów do przodu ?? :P


No tylko jeszcze zrobiłem coś w stylu salta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najgłupsza rzecz z moich latek dzieciństwa ( ale tych do 7 lat :P ) to wydaje mi się jasna:

wiek? ok. 5 lat :)
bawiłam się plasteliną i nagle przykleiłam ją sobie do grzywki xD ... próbuję ją ściągać, próbuję - i nic... nie chce zejść... tak oto przyszedł plan z obawy przed "gniewem" mamy ;) - obciąć nożyczkami włosy obklejone plasteliną ;]]
...
po chwili ''mamuśka'' wraca z ogrodu do domu, a tu ja bez grzywki siedze, heh ;))
nigdy tego nie zapomnę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to ostatnio (przypadkiem oczywiscie ,,hehe") wyrwałem rure od wody (tą którą spuszczasz wodę) i zalałem cały kibel aż się na korytarz wylewało. potem mnie chłopak z 3 klasy wydał... Ajjj zły maluch sporo punktów i sprzatania mi przyszło... To tak na koniec roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem około 7 lat a wysoko jak na mój wzrost wtedy stał (prodiż?) i wziąłem krzesło i patrzyłem na ciacho z góry i nagle się zachwiałem i całe dłonie położyłem na gorący metal xD. A jakie wrażenia. Ból przez tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, a ja wypiłem (mając 5 lat) na imprezie ( ok. 15 osób) wszystkim kawę (wszyscy poszli na parkiet tańczyć, a ja po cichu im wypiłem). No ale bóle brzucha, bezsenność i wymioty to pamiętam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgłupsze rzeczy przychodzą do głowy z kolegami, zwłaszcza w podstawówce:
W 5 klasie będąc na zielonej szkole zanurzyliśmy jednemu z kolegów szczoteczkę do zębów w kiblu... kiedy się o tym dowiedział (po myciu oczywiście), zapaskudził rzygami łazienkę.
Na tej samej wycieczce podkradliśmy paliwo do kosiarki spalinowej i podpalaliśmy sobie ręce.
Oprócz tego sikałem przez okno. A kolega za 5 zł narobił na parapet... hardcore!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka dosyć sprośna sytuacja w przedszkolu. Mój kolega, taki typowy przedszkolny podrywacz bawił się z taką swoją ulubioną koleżanką. Ona nagle z takim tekstem: Pokazać ci psitkę? czy jakoś tak... On oczywiście kiwa głową, ona sru, spódniczka w dół, sru majtki w dół. Wszyscy patrzyli się jak wryci, łącznie z nauczycielkami ^^ Do końca życia chyba tego nie zapomnę, potem oczywiście rodzicie zbiegali się, co to się dzieje itp., ale sytuacja po prostu boska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietam tez dobrze, ze jak bylem z mamą w Carrefour to wzielem paczka, bo myslalem ze darmowy jest i... zjadlem. O dziwo mama sie nie dowiedziala, a nikt z obslugi nie gadal, ze zjadlem "ich" paczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować