Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SteamCloud - kolejny krok by pecety górą były?

81 postów w tym temacie

co do tego ma wojna pc vs konsole? autor newsa moze próbuje taką kłótnie sam rozpocząć? Brawo, prognozuje tu 100 komentarzy z flame''em.

a ten steam cloud to zbędny bajer, conajwyzej pomocny dla ludzi grających na turniejach.

Wyobraźmy sobie sytuację - udajesz się z wizytą do znajomego. On ma peceta, a ty grę na Steamie, którą chcesz mu pokazać.

Nie no tak, bo do znajomego sie chodzi by u niego pograc na komputerze. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche przesadzasz..SteamCloud to dobre rozwiązanie które może sie przydać w dowolnej chwili każdemu.. no i możliwość przetestowania konfiguracji własnego komputera pod kontem kupna nowej gry, super sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 17:08, MaZZeo napisał:

Nie no tak, bo do znajomego sie chodzi by u niego pograc na komputerze. Żenada.


Wiesz dziwnie to brzmi - co w tym jest żenującego ? Ja i moi kumple tak robimy. Ja mam PCta mocnego i przychodzą pograć w CoD4 UT3 czy Crysisa bo im nie chodzi. A ja udaje się do znajomych grać na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajny bajerek tylko po co całego newsa? Takie "coś'' to mogłoby sie sprawować w innym artykule jako jeden z myślników, 2-3 wyrazy i koniec.

"Trzeba przyznać, że Valve obrało całkiem skuteczną taktykę. Jeszcze tylko brakuje, żeby również i Microsoft wprowadził podobne rozwiązanie w swoich systemach..." Za pieniądze. Żartowałem, choć po nich można się spodziewać więcej niż po Hiszpańskiej Inkwizycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no całkiem fajne i wygodne, ale nie ryzykowałbym stwierdzenia, żeby zaraz dzięki takiej pierdółce PieCe miały odrodzić się jak Feniks z popiołów i zmiażdżyć konsole (na których jest wygodne sterowanie padem, gdzie obłożenia klawiszy na ogół zmieniać nie trzeba nawet jak jest taka możliwość). Bo przede wszystkim trzeba dobrych gier, w których będzie można sobie to sterowanie zmieniać na domowe nawet będąc na końcu świata (nie żeby to była jakaś aluzja, nawet nie mam rozeznania jakie hity szykują się do ataku na pecetowy rynek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisaliby tylko o ważnych sprawach - byłoby narzekanie, że to wszystko można przeczytać na innych portalach, że nudne etc.

Piszą tak jak jest - jest narzekanie, że byle o czym piszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 17:24, Kazmierczak-M napisał:

Rynek PC szybko nie padnie ale to raczej kwestia czasu


polemizowałbym, konsole coraz bardziej przypominają PC.. w końcu faktem sie stanie że będzie jedna maszynka do grania która będzie mogła dzięki oprogramowaniu wykonywać wszelkie zadania, podobnie jak dzisiajsze PC..wystarczy tylko pomyśleć że to najwygodniejsze rozwiązanie, a do takich zawsze ludzkość dążyła, więc jak byście sie starali mnie przekonać że konsole to przyszłość, to sie z wami nie zgodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinni popracować na zabezpieczeniem swoich gier, żeby niebyło No-Steamów, bo teraz wystarczy taki Pack Steam, czy UndeadPatchSteam, i można pobierać gry, nie wszystkie ale można, i właśnie nad tym powinni popracować by ciągle pisało, Przepraszamy ale Serwery są zbyt obciążone by zająć się twoją sprawą, i gitara nie mieli by piractwa na Steamie, a tak wystarczy albo to wklepać albo dopisać linijkę do skrótu i działa gra bez Steama, ja uważam że Steam to klucz do zabicia Piractwa, Kur żebym ja znał angielski na 100% i miął firmę robiącą gry, to by na PC byłyby orginały i dużo gier by wychodziło na PC np. GTA 4, równą z premierą na Konsole i nie tylko to. A ten Steam Cloud hmm.... dla mnie jest spoko bo nie lubię przestawiać zabardzo klawiszologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@DArkon1990
Każde zabezpieczenie da się obejść...ale fakt walczyć można, ale powinni też zadbać nad bezpieczeństwem swoich serwerów, bo te ciągle wiadomości o włamach przestają już być zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>deuser
Dokładnie! Zauważcie, konsole coraz bardziej zaczynają przypominać PC, dowody?
1. Do PS 3 można podłączyć myszkę i klawiaturę. Czy to czegoś nie przypomina?
2. Na PS 3 można zainstalować system operacyjny - linuxa
3. Tego argumentu nie jestem pewien, ale już jakaś gra na konsole chyba miała patcha? Niebawem będzie takich więcej.
Teraz, jeśli konsole dalej będą... hmm... ewaluować to czym się będzie one różniły od PC? Do PC też można podłączyć pada, zostaje jedyna różnica, że w PC można wymieniać sprzęt, no ale w sumie mamy różne wersje konsol, tyle że na razie różnią się chyba tylko pojemnością dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2008 o 17:08, MaZZeo napisał:

Nie no tak, bo do znajomego sie chodzi by u niego pograc na komputerze. Żenada.


Nigdy nie byłeś u dalszego kuzyna, który ma pieca i byś sobie pograł, bo się zwyczajnie nudzisz, a kuzyn jest na poziomie podstawówki? Rozwiązanie bardzo dobre, a to co ma sprawdzać kompa pod kątem wymagań + pobierać najlepsze dla danej gry sterowniki to będzie doskonałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna idea, może się sprawdzić. Valve powinno też zrobić coś z crashami w hl2 :/. Wcześniej nie miałem, a teraz mam. Jak poszperałem, to dużo osób zgłasza ten problem, a rozwiązania nie ma :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować