Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty 4 - darmowe mapy dla wersji PC w czwartek

30 postów w tym temacie

Huh, a już myślałem, że będziemy za to płacić.;] Zresztą to chyba nie tylko polityka Nvidii, lecz także to, że wypuścili te mapy wcześniej na konsole, zarobili parę ładnych milionów i teraz jakoś wypuszczą je za darmo na pieca.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 14:01, grabopendzik napisał:

Dla niektorych to bardzo wiele. Ja tam wolę żeby dali duży pack map i dodatkowych misji...


Dodatkowo 3 kampanie, 40 map multi i 170 perków. I frytki do tego.
Wiesz o co mi chodzi? O to, że te cztery mapy będą ZA DARMO, a to i tak spory sukces. I ten będzie wybrzydzał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 11:50, Melchah napisał:

> @Melchah: A więc wolisz sytuacje w której ledwo po zakończeniu odliczania do rozpoczęcia

> meczu dostajesz przesyłkę z drugiego respawnu? Może potrafisz tak dobrze rzucać
granatem,
> nie wnikam.
Inaczej to ujmę: wstawianie niewidocznych ścian grozi tym, że wykończysz takim granatem
siebie lub część swojej drużyny, bo jak wskazuje nazwa - niewidoczna ściana jest niewidoczna,
więc może się okazać, że granat odbije się od takiej i spadnie pod nogi. Jeśli już, to
wolałbym lepsze rozwiązanie zmiany parametrów rzutu granatem czy samego granatu (mniejsza
siła rzutu, większy ciężar granatu itd. żeby engine inaczej wyliczał odległość rzutu).
Wtedy miałoby to więcej sensu.

> W drugim przypadku trochę się rozpędziłem. Chodziło mi o to że te widoczne na screenie

> są odsłonięte, ale rzeczywistość (wirtualna) zweryfikuje to wszystko.
Na starych mapach też nie wszystkie są bardzo zasłonięte. Wręcz przeciwnie, czasem całkiem
nieźle wyeksponowane (np. umieszczone na sporej wysokości). Jednak chyba nie ma to aż
tak wielkiego znaczenia; to nie jest główna broń w multi.


I tak najlepsza dla "grenadierów" jest mapka Showdown - prawie zawsze można tam zabić granatem z respa.

Już się nie mogę doczekać tego zestawu mapek. W ogóle kto by przypuszczał, że właściciel peceta miałby za to płacić. Jeszcze rozumiem na konsole - tam jest inna polityka. Ciekawe tylko ile będzie ważył Variety Map Pack ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować