Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Produkcje studia Crytek na konsole logicznym wyborem

30 postów w tym temacie

Według mnie jest to słuszna decyzja ze strony Cryteka.

Tworzenie gier multiplatformowych będzie korzyścią zarówno dla graczy, jak i dla producenta. Studio będzie miało (zapewne) większe zyski, bo gra będzie dostępna na kilku platformach, a więc większa liczba osób ją kupi. Gracze natomiast nie będą pokrzywdzeni, bo wszystkie trzy sprzęty obecnej generacji - PC, PS3 oraz X360 dostaną tą samą grę. Oby tylko na każdej z tych wersji gra chodziła i prezentowała się tak samo. Piractwo niestety jest sporą plagą na PC i jeszcze bardzo długo sie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zabroni zarabiania Crytek''owi na swoich produkcjach, jeżeli gry nadal będą trzymały dobry poziom, nie będzie preszkadzać mi multi-platformowowość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piraci też mieli w to swój wkład, np. kilku kolegów z mojej klasy. :/ Już jest coraz mniej exclusive''ów na PC, a czasami lepsze gry powstają na konsole niż na PC... Nie lubię piratów. Szczególnie tych, którzy twierdzą, że nic nie kradną i nie mają kasy, a w markowych ciuchach to chodzą i na kartę graficzną, procka, zegarek i inne bajery wydają kasę, którą mogą wydac na oryginalne gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słowo pociechy dla tych co uważają ten kraj za siedlisko piratów:
Nie mam żadnego pirackiego oprogramowania na swoim komputerze :) Czyli jednak tacy ludzie też są i ja tu jestem doskonałym przykładem.
Gram też na konsoli(w zasadzie to gram głównie na konsoli) i tutaj też jestem czysty jak łza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i wszyscy będą zadowoleni,Crytek i Ea - bo będą mieli więcej z tego kasy, konsolowcy - bo będą sobie mogli w Crysisy pograć i my pecetowcy - bo Crytek się od nas raczej nie odwróci mimo tego co piraci z Crysisem zrobili aa i może wreszcie CryEngine 2 jakoś bardziej zasłynie bo to na prawdę świetny silnik (dużo lepszy od przereklamowanego UE3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie dziwię Crytekowi. W końcu skala piractwa na PC jest chyba zbyt duża, aby produkować takie ''exclusivy". Poza tym, kiedy produkuje się gry na konsole idzie za tym dodatkowy zysk. W sumie to nic nie mam do tego posunięcia Cryteka. Dla mnie ważne jest, aby jakoś gier pecetowych przez to nie ucierpiała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cypers
Tak, właśnie, bo Polska to kraj samych piratów :P nawet jeśli jakieś statystyki mówią, że gdzie indziej jest więcej piratów - czy to w liczbach, czy procentowo- to i tak u nas sami piraci :P.
Jak żałujesz, że się tu urodziłeś to co za problem? paszport, lub dowód osobisty w łapkę i au revoir, miejsca urodzenia nie zmienisz, ale miejsce pobytu owszem.

Jakoś nie jarają mnie exclusive''y na jakąkolwiek platformę, bo i z czego się tu cieszyć? ja mam, a on nie? a w wypadku Crytek''a to dla mnie jest to już kompletny zwis i powiew, bo nei zapowiada się, aby mieli stworzyć w najbliższym czasie cokolwiek co by mnie zainteresowało. Dla portfeli firm robiących gry liczy się liczba sprzedaży, bo z niej są pieniądze, więc nic dziwnego, że firmy wolą robić gry na kilka platform. A o piractwie i "wairygodności" poprzedniej deklaracji można było się porozpisywać przy okazji poprzedniego newsa, więc 2 raz nie ma po co pisać tego samego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować