Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Devil May Cry 4 PC: informacje o premierze wersji na PC!

8 postów w tym temacie

LOL, najpierw gra miała wyjść w maju, potem w lipcu a teraz we wrześniu... no chyba, że to chodzi o wersję PL a angielska wyjdzie trochę wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupiłem wersję na PS3 i wszystkim, którzy mają możliwość kupienia tej gry na konsolę radze to zrobić, ponieważ jeśli konwersja będzie jak jak w przypadku DMC3 to znowu będziemy mieli 20 fps na dobrym kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie seria DMC skończyła się na części pierwszej - IMO najlepszej. Kolejne części nie wprowadzały nic innowacyjnego i były odprężającą zabawą na maksimum 3 godzinki... Więc i na DMC4 z pewnością się nie skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcinio
Podobno ma działać w 120 FPS, w co nawet wierze (no - 100 FPS max) bo konwersja 3 dała im do myślenia. Mówiąc krótko fani trochę sobie pojechali i teraz wzięli się do roboty. No i Legendary Dark Knight Mode i Turbo Mode.. To będzie coś! Myślę, że warto poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałam nigdy w DMC, więc dla mnie to nic się nie stanie, że gra będzie miała opóźnioną premierę. Poza tym nie przepadam za siekankami (aczkolwiek też nic do nich nie mam ^^''). Na PS3 podobno ta gra jest bardzo dobra (rozmawiałam z koleżanką, która ją ma) i poleciła mi, żebym ją kupiła jak tylko wyjdzie.. Ale ja chyba się muszę poważnie zastanowić ;] Zobaczymy jakie oceny uzbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

będzie dobrze sadząc po demie :) ja juz chce grac... polska premiera mi wisi... moge grac nawet po japonsku ;>... chociaz musialbym troche sie podszkolic ;p ale angielska zapewne wychodzi w tym samym czasie to spoko ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować