Zaloguj się, aby obserwować  
nightfaler

Savage 2 - A Tortured Soul - Temat ogólny

9 postów w tym temacie

Dnia 02.06.2008 o 18:02, Tokix napisał:

W nocy pobieram ! :)
A jest całkowicie darmowa ? Bo przy rejerstracji było coś "pay later" .... ?

właśnie zaczynam pobierać ale tez nie wiem jak z opłatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 18:33, Tokix napisał:

Okazało się, że jest to 5-cio godzinny tial....
Pełna wersja kosztuje 30 $.

to nie ściągam choć może troszkę w triala pogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 17:49, nightfaler napisał:

/cut/


Hmm jeśli to jest MMORPG (choć jakiś taki ''inny'') to gameplay jest nadzwyczaj biedny. Jeśli już za grę tego typu płacić to tylko WoW i Lineage 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozwieje wątpliwosci więc gra jest płatna jak sie gra online ale gra w singlu (practice) i LAN jest darmo wiec można by przez hamachi siekać

co do posta wyżej : to nie jest taki rasowy mmorpg a taka bardziej akcja / strategia / hmmm fps ??? he :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępniono całkiem niedawno pełną wersję gry za darmo. Co prawda jest kilka ograniczeń - dwa brakujące sloty ekwipunku, ograniczony czas kierowania jednostkami Hellbourne, brak śledzenia statystyk i odtwarzania powtórek. Mnie gryzie głównie ograniczony czas kierowania demonami, bo głównie to wpływa na rozgrywkę. Brak statystyk to dla mnie nic nowego (w DM multi też nie ma rankingu), powtórki sobie wynagrodzę filmami z x-fire, a (z tego co zauważyłem) mniejsza ilość slotów ekwipunku nie przeszkadza zbytnio w rozgrywce.
A co do samego Premium Account - chyba już nie trzeba płacić abonamentu i wystarczy tylko przelew za upgrade. Ofc jeśli zamierzacie po prostu pograć dla przyjemności, bez chęci wspinania się po rankingowym ladderze, to nie ma sensu za nic płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować