Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Biusty w Age of Conan maleją - gra staje nad przepaścią, ale zrobi krok w tył

111 postów w tym temacie

Zaitsev

Dzisiaj tak niewiele potrzeba, żeby wypaść z interesu. Zwłaszcza w branży MMO, a wiedzą o tym twórcy np. Star Wars Galaxies. Jedna zła łatka i po sprawie - ludzie odchodzą, serwery pustoszeją. W Age of Conan mogło być podobnie, na szczęście wkrótce sytuacja wróci do normy.

Przeczytaj cały tekst "Biusty w Age of Conan maleją - gra staje nad przepaścią, ale zrobi krok w tył" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ho ho, no to się porobiło :P.Taka wpadka na prawdę mogła zadecydować o żywotności gry ;d. A zmiana była bardzo widoczna patrząc po screenach ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście - ćwierć miliona graczy zrezygnowałoby z rozrywki z powodu mniejszych piersi u dam. Uga buga ja być Conan i ja macać duże cyce u duże baby! News strasznie bezsensowny to i niech komentarz to odzwierciedla ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 10:59, Galder Grasfiord napisał:

W rzeczywistości im większe piersi u kobiety tym mniej nadaje się do walki.


Zaintrygowała mnie Twoja wypowiedź. A to dlaczego?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mówiąc to obrazek "PO" bardziej mi się podoba, ta pani na "PRZED" wygląda jak karykatura kobiety z okładek powieści fantasy klasy B , ups... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się porobiło... to gra tam ktoś postaciami męskimi? <joke>
"pracujemy nad naprawieniem tego, więc wasze biusty powinny wrócić do normy" <użyszkodnik sprawdza czy nic mu nie wyrosło na klacie>


> > W rzeczywistości im większe piersi u kobiety tym mniej nadaje się do walki.
>
> Zaintrygowała mnie Twoja wypowiedź. A to dlaczego?:D

A chociażby dlatego że po krótkim sparingu kręgosłup nadawałby sie do wymiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa bez dużych biustów gra legnie i już nikt nie w nią grał.......nie noo nie moge .... tak to jest ze jak sie czegoś nie ma w realu fajnie by było mieć przynajmniej w grze.... takie małe emocjonalne przeniesienie ..... hehehe:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 11:04, Soleila napisał:

> W rzeczywistości im większe piersi u kobiety tym mniej nadaje się do walki.

Zaintrygowała mnie Twoja wypowiedź. A to dlaczego?:D

Galder Grasfiord ma rację. Można podać na przykład starożytne amazonki które według mitu, wypalały sobie jedną pierś, tak aby nie przeszkadzała im w posługiwaniu się łukiem. Poza tym to dodatkowa niepotrzebna waga podczas walki.

ALE według mnie gra to gra i duzi chłopcy chcą mieć swoje laleczki z ładnymi biustami ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 11:06, Spector 109948 napisał:

> > W rzeczywistości im większe piersi u kobiety tym mniej nadaje się do walki.
> Zaintrygowała mnie Twoja wypowiedź. A to dlaczego?:D
A chociażby dlatego że po krótkim sparingu kręgosłup nadawałby sie do wymiany.

Wiesz, z reguły biust rośnie wraz z właścicielką i kręgosłup dostosowuje się do innego rozłożenia wagi. Tak więc spokojnie kręgosłup wytrzyma "krótkie sparingi", a w dodatku może to być sposób na dekoncentrację przeciwnika :)

Co do artykułu - większe czy mniejsze, niech one będą po prostu ładne. Akurat te zmniejszone na pewno nie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować