Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Biusty w Age of Conan maleją - gra staje nad przepaścią, ale zrobi krok w tył

111 postów w tym temacie

Hehe zaoszczędzili na pixelach :D Cóż niedługo zrobią jakieś wytyczne :D "Bohaterka gier lub bohater nie może mieć większej miseczki niż rozmiar C 75 :D BTW :D Głupota i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jacy gracze taka rozrywka, żadnego pojęcia o tym czym jest (c)RPG, chcą tylko tłuc wszystko
> co się rusza, zbierać tony złomu i oglądać skaczące cycki....

O właśnie! W wielu grach widziałem wielkie cycki, ale w niewielu falowały i podskakiwały - na dobrą sprawę wielkość tu nie miała znaczenia, bo niemal wszystkie zachowują się jak odlane z betonu - twarde i nieruchawe jak kamień. Pamiętam, że animowane były w Pirates. Jak to jest, że cycki są okej, wielkie cycki są okej, ale już wielkie skaczące cycki nie. A już nie daj Boże, sutki wyraźnie odcisnięte w materiale! Oł maj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre rzeczy potrafią zniszczyć klimat gry. Super, na pewno z wielkimi dekoltami walka jest bardziej realistyczna...szkoda że wielu programistów raczej się podnieca niż myśli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 23:21, MaTTi_94 napisał:

A zawiedli się chłopaki z AOC. Śmiesznie będzie jeśli dużo osób odejdzie z tego powodu
:P.

A może to taki idiot(pervert)filter... kto odejdzie z tego powodu nie nadaje się do tej gry :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...naprawieniem tego, więc wasze biusty powinny wrócić do normy"
To zdanie mnie powaliło...

A biusty - to na co narzekać, przynajmniej szybko zauważyli... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może amerykanie rację mają... Jak jest mowa o flakach i tonach krwi to takie głupie komentarze nie lecą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałośnie napisany news.
Piszecie o takich pierdołach, zamiast o poważnych sprawach - jak chociażby ostatni list do graczy, który zawiera informacje o najbliższych uaktualnieniach.

Żal. Gram.pl stacza się coraz niżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 10:34, Arachnos napisał:

jesli ogromniaste bimbały to norma, to ja przepraszam, ale Age of Onan to gra nie dla
mnie


No właśnie tam jest suwak do regulacji biustu więc może grać płaską dechą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 10:50, hammerfall87 napisał:

> jesli ogromniaste bimbały to norma, to ja przepraszam, ale Age of Onan to gra nie
dla
> mnie

No właśnie tam jest suwak do regulacji biustu więc może grać płaską dechą :)


co na to kobiety?? ..jakoś nie widze by sie wypowiadały. one też by chciały sobie pozmiejszać lub powiększać to i owo u płci przeciwnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 09:56, Allanon napisał:

Żałośnie napisany news.
Piszecie o takich pierdołach, zamiast o poważnych sprawach - jak chociażby ostatni list
do graczy, który zawiera informacje o najbliższych uaktualnieniach.

Żal. Gram.pl stacza się coraz niżej.


AoC - serious business
listy to pisza, ale rozczarowani gra gracze a informacje o najbliższych uaktualnieniach to mozesz sobie poczytac na ich stronie chyba, ze nie znasz anglika..

jak dla mnie to powazna sprawa, jakby po zalogowaniu okazalo sie, ze moj konan nagle stracil podwojne D to oja!, dramat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 14:31, deuser napisał:

co na to kobiety?? ..jakoś nie widze by sie wypowiadały. one też by chciały sobie pozmiejszać
lub powiększać to i owo u płci przeciwnej ;)

Większość zapewne na to... nic. W MMO gra bardzo mało kobiet, stwierdzam to między innymi na podstawie WoWa. Kobiet jest tam może góra z 15-20% w najlepszym wypadku. Udział kobiety w rynku gier jest dość duży, ale większość nadal gra głównie w produkcje casualowe. Zapewne w AoC również podobne proporcje panują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować