Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Biusty w Age of Conan maleją - gra staje nad przepaścią, ale zrobi krok w tył

111 postów w tym temacie

ja nie mówie w co ile kto gra.. mówie że jest to jaiś problem, a dotyczy on sprawy równości płci.. chcesz sie bawić suwakiem zmniejszając lub zwiększając piersi u żeńskich postaci, to niech taka opcja gdzie będzie można bawić sie zawartością spodni u męskich postaci była również dostępna. jeśli już ma być taka opcja jak zabawa narządami rodnymi to niech ona dotychy obu płci, rorumek? dlatego spytałem sie, co na to kobiety.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 15:45, deuser napisał:

... chcesz sie bawić suwakiem zmniejszając lub zwiększając piersi u żeńskich postaci,
to niech taka opcja gdzie będzie można bawić sie zawartością spodni u męskich postaci
była również dostępna.

Wiesz, moim zdaniem zabawa suwakiem (hehe) powinna pozostać w strefie powyżej pasa - już prędzej zależałoby mi na decydowaniu o szerokości w barach, niż o zawartości spodenek. O ile w ogóle zależałoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 16:04, Meghan_mph napisał:

Wiesz, moim zdaniem zabawa suwakiem (hehe) powinna pozostać w strefie powyżej pasa -
już prędzej zależałoby mi na decydowaniu o szerokości w barach, niż o zawartości spodenek.
O ile w ogóle zależałoby.


i oto chodzi!! dlatego uważam że ten problem wyssany jest z palucha, ale jeśli można mieć wpływ na budowe postaci, to idźmy za ciosem byśmy mieli możliwość zbudować sobie ją taką jaką chcemy.. czy to mężczyzne czy kobiete. to tak dla przyzwoitości mówie, choć temat przyzwoitym nazwać nie moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 15:45, deuser napisał:

ja nie mówie w co ile kto gra.. mówie że jest to jaiś problem, a dotyczy on sprawy równości
płci.. chcesz sie bawić suwakiem zmniejszając lub zwiększając piersi u żeńskich postaci,
to niech taka opcja gdzie będzie można bawić sie zawartością spodni u męskich postaci
była również dostępna. jeśli już ma być taka opcja jak zabawa narządami rodnymi to niech
ona dotychy obu płci, rorumek? dlatego spytałem sie, co na to kobiety.. :)

Na to raczej nie ma szans, ponieważ w grze jest częściowa cenzura tzn. poza topless nic więcej nie ma. No, a narządy płciowe to trochę inna sprawa, inna kategoria cenzury lub jej braku, że się tak wyrażę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mi się przypomniał dawny znajomy, który twierdził, że o męskości najbardziej świadczą duże zakola i pokaźna tapicera - zatem skoro można biegać topless, to powinna być możliwość decydowania o zarośnięciu klaty u postaci męskich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 17:28, Meghan_mph napisał:

Właśnie mi się przypomniał dawny znajomy, który twierdził, że o męskości najbardziej
świadczą duże zakola i pokaźna tapicera - zatem skoro można biegać topless, to powinna
być możliwość decydowania o zarośnięciu klaty u postaci męskich :D


metrosexualizm wkroczył również do gier ;) hehe, metrosexualny Conan.. kurde polewka :D dobrze prawisz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grze zmieniono rownierz fabułe przerysowano bronie skasowano kilka lokacji ale gracze zauwarzyli tylko biusty i ta zmiana ich boli :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cycki że się tak wyrażę to niezmiernie istotny element dobrej gry rpg:) A skoro AoC ma ten znaczek 18+ i skoro jest to mmo dla dorosłych to golizna jest jak najbardziej wskazana. Bo czemu piękne piersi mają być czymś bardziej nieprzyzwoitym niż urzynanie głów tudzież wypruwanie flaków? A skoro już są, i to w pełnej krasie (mam nadzieję że w polskiej wersji też się ostaną, w końcu np w wiedźminie też były) to czemu mają być małe. Oczywiście przesadnie duże to też troche nieteges, ale te co były są ok, więc nie powinni nic zwiększać/zmniejszać. Osobiście jako osoba pełnoletnia jestem jak najbardziej za w temacie golizny w AoC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwila i jak twarz będzie za ładna i "kusząca" to postawią na jej miejsce czarną teksturę. Life is madness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować