Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy PoP duchowym kontynuatorem Piasków Czasu

30 postów w tym temacie

pepsi

Czy fani Piasków Czasu będą zadowoleni z nowego Prince of Persia? Producent Ben Mattes zapewnia, że tak właśnie się stanie. Nową produkcję Ubisoftu określił nawet mianem duchowego kontynuatora zamkniętej w 2005 roku trylogii.

Przeczytaj cały tekst "Nowy PoP duchowym kontynuatorem Piasków Czasu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tyle czasu minęło od ostatniej części? A ja pamiętam to tak dobrze, jakby to było wczoraj...

To dobry pomysł z kontynuowaniem trylogii, choć doprawdy ciężko mi sobie wyobrazić co jeszcze można "dopisać" w fabule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 12:52, Spector 109948 napisał:

To tyle czasu minęło od ostatniej części? A ja pamiętam to tak dobrze, jakby to było
wczoraj...


Dokładnie mi się tak samo wydaje... ;d


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem trylogii przygód Księcia i nie wyobrażam sobie odrzucać tego tytułu z powodu usunięcia zabaw z czasem czy nowego głównego bohatera.
Ufam, że Ubisoft uraczy nas naprawdę dobrą grą i na taką czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, duchowy kontynuator Piasków Czasu... Szczególnie na filmiku było to widać, jak Książę zrobił obrót w okół przeciwnika mając miecz wbity w jego szyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznac, że byłem sceptycznie nastawiony do tej gry(głównie z powodu cell shadingu), ale coraz bardziej Ubisoftowcy nakręcają mnie na jej sprawdzenie w przyszłości :]. Nawet nie chodzi o to, że będzie to kontynuacja Piasków Czasu, które mz. powinny by już oficjalnie wtrącone do lamusa(lub bardziej- do muzeum),a o zachowanie tego co lubiłem w Księc, czyli akrobacji i mrocznej atmosfery(w Warrior Within).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 12:52, Spector 109948 napisał:

To dobry pomysł z kontynuowaniem trylogii, choć doprawdy ciężko mi sobie wyobrazić co
jeszcze można "dopisać" w fabule.

Nowy Książe nie jest kontynuacją starej trylogii. Duchowe spadkobierstwo, czyli przerzucenie części starych rozwiązań do nowej gry i podobny feeling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 13:34, howereq napisał:

Muszę przyznac, że byłem sceptycznie nastawiony do tej gry(głównie z powodu cell shadingu),
ale coraz bardziej Ubisoftowcy nakręcają mnie na jej sprawdzenie w przyszłości :]. Nawet
nie chodzi o to, że będzie to kontynuacja Piasków Czasu, które mz. powinny by już oficjalnie
wtrącone do lamusa(lub bardziej- do muzeum),a o zachowanie tego co lubiłem w Księc, czyli
akrobacji i mrocznej atmosfery(w Warrior Within).



To nie jest kontynuacja Piasków czasu!!!! Chodzi o to, że gra będzie miała ten baśniowy, tajemniczy klimat i, że mechanika rozgrywki będzie podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trylogia była moim zdaniem niezła, ale producent jednak powinien iść do przodu - nie poprawiać starego Prince of Persia, tylko stworzyć zupełnie nowego Księcia. Jak widać po trailerze tak jest - a więc Ubisoft ostro wziął się do roboty. Zobaczymy co z tego wyniknie, mi osobiście spodobała się spora gama barw na trailerze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, ile gram.pl będzie zacieszało jeszcze tym jednym trailerem? ><

Swoją drogą skojarzenie z Razielem też mi wpadło do głowy- ale tylko z racji owinięcia się przez księcia szalikiem. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten trailer... Hm. Z pewnością widać, że chcą zrobić jakby nową trylogię i słusznie robią całkowity remont. Mi osobiście najbardziej podoba się Warrior Within, ale widać, że raczej będzie bliżej Sands of Time ew The Two Thrones... Nie żebym narzekał. ;) Może po prostu chcą zrobić grę z klimatem bardziej... Nie bajkowym, ale baśniowym. To też jest jakieś wyjście. Chyba, że się coś zmieni. Nie wiem czy ktoś pamięta, ale The Two Thrones początkowo miał się nazywać Kindred Blades i miała być to mroczna rzeźnia jak Warrio Within. Poczekamy, zobaczymy. A ja czekam bardzo niecierpliwie.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, żeby nowy PoP wygrał u mnie z trylogią Piasków Czasu, ale jeśli ma być jej duchowym kontynuatorem (cokolwiek by to znaczyło) jestem za. Lubiłem klimat z Warrior Within, ale bez piasków to nie to samo. Mam nadzieję, że Ubisoft postara się zastąpić elementy usunięte z poprzedniego Księcia nowymi, świeższymi, a może i lepszymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie trzymać podobnie mroczny klimat co Warior Within to super (podobało mi się najbardziej z trylogii)

Przeszkadza mi jedynie to że książe jest trochę zbyt... mangowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać!!! Myślę że będzie dużo kombinacji ciosów tak jak było w Duszy Wojownika (2 część trylogii). Ja to bym chciał by połączyli lokacje z Piasków Czasu, kombinacje siosów z Duszy Wojownika i Coś od Dwóch Tronów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować