Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra Guitar Hero: Metallica potwierdzona!

57 postów w tym temacie

OMG!!! Guitar Hero nastawione na Metallikę!!! W końcu się doczekałem :D Teraz tylko zbieram pieniążki i czekam na wizualizację kontrolera. Super sprawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GH AC/DC by było świetne :P
Dobrze że nie trzeba kupować kontrolera za każdym razem bo bym nie wiedział gdzie je dać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suuuper ;-) Lube kilka kawałków z Metallici, tak więc jestem zadowolony.

Kurcze, ostatnio seria Guitar Hero bardzo prężnie sie rozwija - najpierw On Tour na DSa, potem Aerosmith a teraz Metallica - jest nieźle. Widać, że ostro walczą z konkurencją w postaci Rock Band :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie, czy te... Spin-offy wyjdą na pc? :) Mam zamiar zabulić (nie teraz żecz jasna...) za v pc GH3, więc i tym byłbym zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dla mnie żadne zaskoczenie - już po wydaniu GH: Aerosmith miałem nadzieję, że kolejną częścią musi być naprawdę znany zespół ;). Jestem ogromnym fanem ''tallici i z pewnością kupię to cudeńko - o ile oczywiście ukaże się na PS2... Zagranie takich kawałków jak Whiplash, Battery czy Master of Puppets w tej gierce będzie dla mnie ogromnym powodem do radości. Metal up your ass!

@zdick

Gra powinna również działać na starszych gitarach, jak to było z poprzednimi częściami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej w te now GH(nie 4) te z metalica i z tym drugim co go nie znam:D moge grac na starje gitarze(z GH3) czy znowu musze kupci gierke za 2 stówki?? Chodzi mi po prostu o to ze moge np kupci te gre za 5 dych bo juz mam gitarke a jak ktos nie ma to moze zakupic te za 200 wiecie ocb??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 19:24, HiSin napisał:

za chwile będom robić gh tylko dla odrębnych zespołów


Już taki się dzieje - mamy GH: Aerosmith, będziemy mieć GH: Metallica a nawet (nieoficjalnie) zapowiedziane jest GH: Van Halen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem kiedyś nad zakupem którejś części Guitar Hero ale pomyślałem że zamiast wydawać tyle kasy na zabawkową gitarkę i gre lepiej kupić sobie prawdziwą gitarę, co też zrobiłem i jestem z tego zadowolony ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę Guitar Hero AC/DC ! :P
Bifur - Mi by się GH Van Halen nie podobał, bo z tego co osłuchałem Van Halen jest trochę zbyt "techniczny" - za dużo techniki, za mało prawdziwej i poskładanej muzyki.
HiSin - modlę się by nie zrobili GH Tokio Hotel albo GH Blog 27...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować