Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra Guitar Hero: Metallica potwierdzona!

57 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2008 o 21:35, darklordvader napisał:

nie wyobrażam sobie tej gry bez metallicki


A ja przeciwnie. Metalika jest niezła, jednak nie wybitna. Nie uważam, aby zasługiwała na zrobienie osobnej części dla niej. Za to Iron Maiden jak najbardziej. Up the Irons!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta "miniczęść" Guitar Hero może mnie zainteresować w przeciwieństwie do Aerosmith.
Z chęcią pograłbym sobie Nothing Rlse Matters czy Whisky in the Jar mimo, że nie jestem wielkim fanem zespołu Metallica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa... i będę się męczył tydzień żeby dobrze zagrać Mastera ;P A potem następny żeby zagrać resztę, tylko niech toto wyjdzie na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już czekam na tą grę. Już nie mogę się doczekać, aż zagram From The Bells Tolls, Seek and Destroy, Blackened, Damage Inc. bądź Sad But True. Mam nadzieję, że ukaże się na PS2, którego sobie niedługo kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guitar Hero: Metallica jest to jedyna cześć tej serii na którą czekam z niecierpliwością , ale to tylko i wyłącznie wtedy jak tytuł ten pojawi się na PC , bo jak nie to absolutnie nie chce mieć z tą serią nic wspólnego. W takim wypadku pozostanie mi jedynie Guitar Hero: On Tour na DS-a w formie pocieszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można na to liczyć ;) GH: Aerosmith ostatecznie wyjdzie na pc więc nie widzę przeszkód by z Metalliką miało być inaczej (no chyba że GH: Metallica będzie oparte bardziej na GH:WT niż GHIII, to mogą być problemy, w przypadku gdy GH:WT nie wyjdzie na komputery, co jest możliwe, ale coraz więcej pojawia się pogłosek, że również będzie na pc. Uff.. zamieszałem :P).
GH na DS-a to już jednak co innego i myślę, że nie dostarcza takiej frajdy jak normalne (choć nie grałem w tą wersję więc mogę opierać się tylko na opiniach innych), lepiej chyba jednak poczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 15:35, Cieniek napisał:

Myślę, że można na to liczyć ;) GH: Aerosmith ostatecznie wyjdzie na pc więc nie widzę
przeszkód by z Metalliką miało być inaczej

A z jakim opóźnieniem Guitar Hero: Aerosmith pojawi się na PC ?

Dnia 23.09.2008 o 15:35, Cieniek napisał:

(no chyba że GH: Metallica będzie oparte bardziej na GH:WT niż GHIII, to mogą być problemy,
w przypadku gdy GH:WT nie wyjdzie na komputery, co jest możliwe, ale coraz więcej pojawia
się pogłosek, że również będzie na pc.

Nawet nie wiem czym różnią się poszczególne części tej serii , no oczywiście oprócz utworów. :)

Dnia 23.09.2008 o 15:35, Cieniek napisał:

Uff.. zamieszałem :P).

Z deka... ;)

Dnia 23.09.2008 o 15:35, Cieniek napisał:

GH na DS-a to już jednak co innego i myślę, że nie dostarcza takiej frajdy jak normalne
(choć nie grałem w tą wersję więc mogę opierać się tylko na opiniach innych), lepiej
chyba jednak poczekać ;)

Na DS-ie są zapowiedziane już trzy części Guitar Hero , a na pewno będzie ich znacznie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze nadzieję, że będzie kilka kawałków z Death Magnetic. Ta płyta jest wybitna, a na GH może sie super grać The Day That Never Comes albo Judas Kiss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 10:56, Miki Ł napisał:

Mam jeszcze nadzieję, że będzie kilka kawałków z Death Magnetic. Ta płyta jest wybitna,
a na GH może sie super grać The Day That Never Comes albo Judas Kiss.


Cały Death Magnetic jest dostępny jako DLC do Guitar Hero III :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 11:04, Klimos napisał:

> Mam jeszcze nadzieję, że będzie kilka kawałków z Death Magnetic. Ta płyta jest wybitna,

> a na GH może sie super grać The Day That Never Comes albo Judas Kiss.

Cały Death Magnetic jest dostępny jako DLC do Guitar Hero III :)

Łoj, tylko ja mam GH Aerosmith na x-boxa i nie mam anteny internetowej do niego:-( Ale może wystarczy mi wszystko inne :-) Lubię ich prawie wszystkie piosenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować