Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Praca nad Bioshockiem na PS3 wre

26 postów w tym temacie

Podoba mi się, że twórcy przykładają się do tworzenia Bioshocka na PS3.

Mam też ogromną nadzieje, że wersja przeznaczona właśnie na tą konsole okaże się być bardzo dobrą produkcją. Zapewne dostaniemy też dodatkowe elementy w grze, lub inne dodatki, zatem pora szykować pieniądze - w końcu jak można nie kupić gry, która okazała się być w wielu plebiscytach grą roku w zeszłym roku? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa ... na konsole ... hm ... ja bym chciał na PC ;) choć najpierw chciałbym ukończyć "jedynkę" ;D. Niemniej czekam na informacje co z tego wszystkiego wyniknie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KŁEJK >> a o cóż Ci biega? :) Sory, ale chyba nie łapię twojego toku myślenia... Mowa jest przecież o jedynce, nie Dwójce, więc twój post zdaje się sensu pozbawiony :P A z faktu wydania BSH na Ps3 się cieszę. Co zdążyłem już niejednokrotnie wyrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolejna gra z komputerów i Xboxów przenosi się na PS3. Też mi wielkie halo... jedyne co mi się nie podoba, to że znów wybuchną jakieś sprzeczki co do wyższości danej wersji nad innymi. Dotąd jedynie dwa obozy walczyły o to, na czym w BioShocka gra się lepiej, teraz 3 platformy będą o to walczyć. BTW, nie żebym był wredny, ale coś mi się zdaje, że w przypadku tej konwersji wyniknie jakiś naprawdę istotny błąd, który sprawi, że Peesiarze będą przeklinać 2K, ale.... to tylko przypuszczenie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 15:22, Azuredragon napisał:

I kolejna gra z komputerów i Xboxów przenosi się na PS3. Też mi wielkie halo... jedyne
co mi się nie podoba, to że znów wybuchną jakieś sprzeczki co do wyższości danej wersji
nad innymi.


Inna sprawa, że wersja PC rulezuje na cłej lińji frontu. :)

Dnia 04.06.2008 o 15:22, Azuredragon napisał:

Dotąd jedynie dwa obozy walczyły o to, na czym w BioShocka gra się lepiej,
teraz 3 platformy będą o to walczyć.


Nie rzucim ziemi, skąd nasz ród.

Dnia 04.06.2008 o 15:22, Azuredragon napisał:

BTW, nie żebym był wredny, ale coś mi się zdaje,
że w przypadku tej konwersji wyniknie jakiś naprawdę istotny błąd, który sprawi,
że Peesiarze będą przeklinać 2K, ale.... to tylko przypuszczenie. :P


Lepiej aby wszystko wypaliło - dla dobra Take Two.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 14:00, KŁEJK napisał:

Taa ... na konsole ... hm ... ja bym chciał na PC ;) choć najpierw chciałbym ukończyć
"jedynkę" ;D. Niemniej czekam na informacje co z tego wszystkiego wyniknie ...



Chyba ci się coś pomyliło :P. Przecież tu mowa o "jedynce" tyle, że w wersji na PS3 :P.
Lepiej naucz sie czytac ze zrozumieniem (jeśli wogóle przeczytałeś newsa :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować