Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skład EK Mass Effect na PC znany, cena zwykłej edycji obniżona!

215 postów w tym temacie

Zaitsev

[Aktualizacja - wizualizacja i cena EK] Statek Normandia mówiącej(ego) po polsku Komandor(a) Shepard(a) wyląduje na pecetach już 26 czerwca. Dziś CD Projekt ujawnił skład Edycji Kolekcjonerskiej tej gry, a sklep gram.pl przyszykował specjalną obniżkę ceny Mass Effect na PC!

Przeczytaj cały tekst "Skład EK Mass Effect na PC znany, cena zwykłej edycji obniżona!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tym którzy już zamówili cena automatycznie się aktualizuje, czy muszę anulować i ponownie zamówić? 5 złotych to nie jest majątek, ale jak są promocje to warto skorzystać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 15:55, Mex12 napisał:

A ile kosztuje kolekcjonerska:)? Ciekawie zrobiona wersja kolekcjonerska.


http://www.gram.pl/news_6grgGO2_Ujawniamy_sklad_Edycji_Kolekcjonerskiej_gry_MASS _EFFECT_w_wersji_na_PC.html
Przeczytaj i spróbuj znaleźć odpowiedź na swoje pytanie...

@Do typka poniżej, zrób to samo co Mex12 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co komu 2GB pendrive? Zalegają na magazynach?:> Gdybym potrzebował kolejnego pendrive''a, to bym sobie kupił sam i nie 2GB tylko np. 8 - wszyscy chyba wiemy jak baaardzo one staniały. Dali by lepiej zamiast tego choćby soundtrack, a ''making of'' nie o powstawaniu polskiej wersji, tylko o powstawaniu samego ME. Ja się od dawna nosze z zamiarem kupna EK, ale wciskanie niepotrzebnych (i w przypadku ceny gry stosunkowo drogich) badziewi takich jak ten pendrive mnie osobiście trochę jednak odtrąca...

Brawa z kolei za obniżkę (nie jakąś wielką, ale jednak), no i przede wszystkim kolejny raz brawa za wiele wersji językowych - rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 16:00, Marco Polo napisał:

Mistic ja tam widzę tylko cenę wersji podstawowej ^^


Ale jest też fragment "Wizualizacja Edycji Kolekcjonerskiej Mass Effect zostanie ujawniona już wkrótce, wraz z terminem startu preorderu oraz ceną." na który może dzieciaki zwrócą uwagę i przestaną rzucać tymi samymi pytaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, skład edycji kolekcjonerski jest niezły :)

Choć mimo to, według mnie zabrakło jednego, dość kluczowego elementu - soundtrack. Naprawdę, jest to miły dodatek, szkoda że go tu nie ma. No, ale wynagrodzone zostało to nam w postaci pendrive''a, podkładki pod mysz oraz smyczy + koszulki - te gadżety będą bardzo fajne :D Tylko pozostaje pytanie - ile będzie kosztować EK? 159 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 16:09, master matrox napisał:

No no, skład edycji kolekcjonerski jest niezły :)

Choć mimo to, według mnie zabrakło jednego, dość kluczowego elementu - soundtrack. Naprawdę,
jest to miły dodatek, szkoda że go tu nie ma. No, ale wynagrodzone zostało to nam w postaci
pendrive''a, podkładki pod mysz oraz smyczy + koszulki - te gadżety będą bardzo fajne
:D Tylko pozostaje pytanie - ile będzie kosztować EK? 159 zł?


Właśnie mnie też bardzo brakuje soundtracku, to jest trochę dziwne że tym razem go zabrakło, w końcu na Xboxa360 muzyka była świetna. Co do ceny to myślę że 180 zł z wPLN to minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszcie wszyscy ,że 120zł !! Kiciński przegląda sobie komentarze i wyciągnie sobie średnią z waszych przypuszczeń ,dlatego jeszcze czekamy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 16:15, jackass napisał:

Piszcie wszyscy ,że 120zł !! Kiciński przegląda sobie komentarze i wyciągnie sobie
średnią z waszych przypuszczeń ,dlatego jeszcze czekamy ^^


Ale on już nie jest konsulem, a nawet jak by wszyscy pisali że chcą za 120 zł to i tak by nic nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mistic czytałem, zauważyłem :-P TO był komentarz w rodzaju tych zaczepnych...hiehe ;-)

A wracając do tematu, kolekcjonerka raczej średnia. Pamięć można kupić sobie osobno, większą i przy tym tanio, koszulkę na allegro zlecić komuś do zrobienia ;-)
Szkoda, jak zauważyli przedmówcy, że nie będzie takich standardowych dodatków jak ścieżka dźwiękowa. Z reportażu na temat produkcji gry również wolałbym obejrzeć jak powstawał oryginał, a nie polska wersja (nie ujmując wkładu i zaangażowania polskim tłumaczom, aktorom i całej ekipie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować