Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skład EK Mass Effect na PC znany, cena zwykłej edycji obniżona!

215 postów w tym temacie

Nie ma to jak obniżka ceny o 5 zł. Ta gra powinna kosztować 79.90 jak na poziom jaki reprezentuje - może wtedy ludzie się nabiorą i stadko nastolatków da się naciągnąć na przereklamowany produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przereklamowana? Wez sie czlowieku nie osmieszaj. 79,90 byloby gdyby cena sugerowana wynosila : 99,90 a w przypadku Mass Effect wynosi 129,90 . To i tak duza znizka 35 zł . Wiec jesli nie masz pieniedzy to nie kupuj i nie pisz jakis glupich komentarzy o stadzie nastolatkow. Zaloze sie ze wiekszosc uzytkowinikow jest starsza od ciebie. Jeszcze raz sprawdz w slowniku slowo przereklamowany.

A EK jest fajna , tylko zalezy od ceny jak bedzie 199 to nie kupie jak mniejsza to sie zastanowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 10:49, Viper napisał:

> dzieciaki by sie ucieszyły ewidentnie

Z drugiej strony jak dlamnie to figurka jest zbędnym bajerem który nigdy nie wyląduje
na mojej półce (nie ten wiek żeby mnie figurki jarały).


przeczytaj dla kogo z taką propozycją wyszedłem, a nie komentujesz bez sensu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Zagrasz-zobaczysz. Ja ci oczu z marketingowej papki nie będę przecierał.

Moja wina jeśli sądziłem, że ta gra wcześniej kosztowała 100zł. Ale tym większe dla mnie przegięcie, że chcieli za nią aż 130.

Co do wieku - mam 30 lat . Lubię sobie pograć ale tego szajsu nie tknę na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 11:37, maximvs napisał:

Hmm. Zagrasz-zobaczysz. Ja ci oczu z marketingowej papki nie będę przecierał.


marketingowa papka towarzyszy przy premierze niemal każdej gry ;)

Dnia 05.06.2008 o 11:37, maximvs napisał:

Moja wina jeśli sądziłem, że ta gra wcześniej kosztowała 100zł. Ale tym większe dla mnie
przegięcie, że chcieli za nią aż 130.


ME to konsolowy produkt, ja sie nie dziwie że chca za niego więcej niż za inne gry.. choć z tego faktu zadowolony nie jestem

Dnia 05.06.2008 o 11:37, maximvs napisał:

Co do wieku - mam 30 lat . Lubię sobie pograć ale tego szajsu nie tknę na pewno.


jeśli grałeś w ME i wyrobiłeś sobie takie a nie inne zdanie to ok, ale nie widze sensu mówić kto ile ma lat ;) chyba że to sie odnosi do gościa na którego post odpowiadałeś, a jeśli tak było to skorzystaj z opcji odpowiedz, a nie dodaj post, bo niekoniecznie ktoś musi sie domyśleć że odpowiadasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 12:45, aro44 napisał:

mi tam nie przeszkadza ze do mass effect dajom pendrajwa


A jak Ci "dajom" pałę z polskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że temat śledzi ktoś z CDP. Fajnie by było gdyby zmienili zawartość edycji kolekcjonerskiej wyrzucając z niej zbędne pierdólki na rzecz choćby samego soundtracku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 15:48, dudi mati napisał:

w sklepie ultima mozna składać zamówienia na edycję kolekcjonerską mass effect, cena
wynosi 179zł + koszt wysyłki oczywiście


Ale cena sugerowana wynosi 199zł, mam nadzieję, że w sklepie gram.pl cena będzie podobna, lecz za przesyłkę będzie można wykorzystać żeton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia... mocno mieszane - koszulka to fajny bajer, ale lepiej by było, gdyby miała duze logo Mass Effect (bo jeśli ktoś nie grał w ME, to może nie wiedzieć, co to jest N7). Smycz - zbedny bajer, podkładka też. Zamiast tego możnaby wrzucić porządny plakacior lub jakąś przypinkę (niby też gówienko, ale jednak ciekawsze ;)). Dziwi brak soundtracku... i po *uj komuś film o tworzeniu POLSKIEJ wersji gry? :/
Czekam na zdjęcie + cenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 15:48, dudi mati napisał:

w sklepie ultima mozna składać zamówienia na edycję kolekcjonerską mass effect, cena
wynosi 179zł + koszt wysyłki oczywiście

Faktycznie. No to cóż, jeśli za TAKĄ cenę nie zmienią zawartości (nie dadzą chociaż tego soundtracku), to ja sobie jednak odpuszczę, mimo że chciałem kupić EK. Nie dołożę 80zł za niepotrzebne mi "badziewiaki". A szkoda, bo strasznie się napalałem na tą EK - sam Mass Effect jest ponoć świetny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czuję, że na gram.pl będzie 199zł - 30zł wirtualne ~_~ sigh...dajcie chociaż 50zł wirtualnych....tyle u was kupuje i nie mam co robić z tymi WP lol, bo do każdej gry można max 20zł użyć..BS >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także chciałbym aby dodali książkę. Mam nadzieję, że koszulki będą duże bo mnie zadowoli jedynie XL, a wszystkie mniejsze do niczego mi się nie przydadzą. Z EK Neverwinter Nights 2 miałem fuksa bo trafiłem XL więc mam nadzieję, że tym razem też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że w gram.pl cena (po odliczeniu 20 wirtulanych - tak mało?) też wynosić będzie : 179.00 zł plus możliwośc użycia żetonu na pokrycie kosztów przesyłki.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także oczekuję, że koszulka będzie dokładnie taka jak ta ze strony BioWare a nie zwykła biała z małym napisem... Mam nadzieję, że to "pudełko zbiorcze" nie będzie zwykłym kartonowym pudłem tylko czymś specjalnym. Pomysł z figurką Sheparda lub pojazdu Mako również jest bardzo dobry. Czekam z niecierpliwością na wizualizację bo za dużo czasu to nie zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować