Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Alert 3 nie dla PS3?!

29 postów w tym temacie

pepsi

[Zaktualizowano] Dobiegają nas szokujące wieści dotyczące Red Alerta 3 - według tajemniczego źródła powołującego się na sieć sklepów GameStop, gra nie ukaże się na PS3. Nikt z obozu Electronic Arts na razie tego nie potwierdził, więc nie wszystko jeszcze stracone dla właścicieli konsol Sony.

Przeczytaj cały tekst "Red Alert 3 nie dla PS3?!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie ma co się dziwić.... Sony znowu walnęło gafę tak jak przy PS2 i ich konsola jest udziwniona...dlatego tak wiele tytułów idzie na X360 i PC, chociaż w przypadku EA to bardzo dziwne, bo oni jednak mają fundusze na opłacenie portu pod PS3....

dziwne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!! raczej niemozliwe...... bardziej prawdopodobne ze poprostu obsunął premiere w wersji na konsole SONY gdziez EA doiło by z kasy tylko XBOXsowcow i PeCeciarzy? Przeciez PS3 to juz 12 ml. sprzedanych konsol co = wiecej $$$$$ dla EA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pffff ale mi to żal strategia na konsole beznadziejny a zarazem poroniony pomysł ... ciekawe co za kretyn gra w strategie na konsoli <hahaha>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie RTSy na konsole to już nic dziwnego. Zresztą Tiberium Wars też był na konsole. Pewnie jest jeszcze jakaś szansa na wersję na PS3, ale mnie i tak obchodzi oczywiście jedynie wersja PC''towa :) Główny problem na konsolach to sterowanie, chociaż interfejs jest nieco na takie wersje konsolowe przerabiany (tutaj tak samo: patrzeć TW :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"oby nie wyszlo", "macie za swoje konsolowce", taaa, a jak GTA IV albo Resident Evil 5 nie wychodzi na PC to niektórzy srają pod siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"i ta ewolucja nie dokona się w pełni" imo Panu Corriemu chodziło o to że gra w dniu premiery ma się ukazać na 2 konsole a ukaże się tylko na X''a bo wersja na PS3 wymaga dłuższego czasu na dopracowanie ... i stąd te 2 słowa " w pełni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wasze newsy to powoli przypominają informacje niczym z onetu. Czyli są trochę na wyrost, i grają na emocjach.
Taak... rzeczywiście, tragedia wielka. News brzmi tak, jakby RTSy od zarania dziejów wychodziły na konsolę, i nigdy z tym niby nie było problemów.

Szokująca informacja byłaby wtedy, gdyby okazało się że gra nie wyjdzie na PeCety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh w sumie nie wielka strata, jak dla mnie. Nigdy nie grałem w RTSy, czy to na kompie, czy na konsoli, no może prócz Warhammer''a 40k. Poza tym news brzmi jak plota, nie wiem po co gram.pl frustruje graczy takimi "szmaczkami" ze świata gier.

PS: Ludzie opanujcie się trochę, ja rozumiem, że niektórzy nie posiedli umiejętności myślenia, ale do konsoli w brew pozorom, można podłączyć myszkę i klawiaturę i wtedy da się pomykać w RTSy.

PS: Paulie Nord: To już koniec? Wygadałeś się? To dobrze. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MS (M$) zaplacil EA(€A) za wersje na xbox360 i doplacil zeby nie bylo na ps3.

mnie tam nie robi to różnicy ciesze sie ze to kolejny + dla blachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować