Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry Eight Days i The Getaway 3 skasowane

22 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Europejski oddział Sony poinformował o skasowaniu dwóch projektów, które powstawały w londyńskim studiu firmy - The Getaway 3 i Eight Days. Ci, którzy się nimi zajmowali będą pomagać innych ekipom w pracach nad pozostałymi tytułami zapowiedzianymi przez tego konsolowego giganta.

Przeczytaj cały tekst "Gry Eight Days i The Getaway 3 skasowane" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Getaway: Black Monday na PS2 i gra nie przypadła mi do gustu. Coś a`la GTA jednak... ten ruch lewostronny, ciasne uliczki... nie... to z całą pewnością nie dla mnie. No... jedyny plus to to, że można było pośmigać europejskimi wozami.

Tak więc nie ubolewam nad tym, że nie będzie trójki. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMFG!!! Trailer "Eight Days" powalił mnie na kolana! Nie wiem na jakie platformy miała wyjść ta gra, ale w przypadku kompa, wymagania sprzętowe powaliłyby mnie tak samo jak trailer. Szkoda, że gra nie ujrzy światła dziennego, bo jestem w 100% pewien, że dla niej kupiłbym sobie konsolę! Jeszcze raz OMFG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ich kompletnie pogieło ? Na co chcą stawiać ? Na japońskie pierdółki i jRPG ? Jakoś w line-upie nadchodzących tytułów nie widziałem nic ciekawszego od Getaway 2 i 8 Days .Trailer 8D zmiażdżył widzów gdy go pierwszy raz pokazano ,ja oniemiałem .A kto grał w pierwszą część Getaway w czasie gdy GTA 3 świeciło swoje triumfy wie czego można było się spodziewać .Realistycznej i brutalnej historii wtłoczonej w świetną grę z dobrymi pomysłami (strzelanie zza winkla ,opieranie się o ściany ,brak HUDa).Ale po co tworzyć jedną grę przez 3 lata w angielskim studiu jak przez ten czas można co roku wypuszczać FIFy ,Resistance i inne MotorStormy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nikt za tymi grami nie będzie płakał... Przedstawiały się one dość średnio (szczególnie Getaway - poza tym trailer 8 Days ma gameplay "troszkę" zalatujący fejkiem) i byłyby co najwyżej kolejnymi, nieudanymi klonami GTA. Jestem ciekawy, czy w końcu wyjdzie tytuł exclusive dla konsol, który zainspirowałby mnie do kupna "chlebaka" lub "kloca"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, no to widzę, że Sony daje mi do zrozumienia żebym kupił konkurencyjna konsole! Właśnie The Getaway Black Monday skusiło mnie do kupna PS2... Teraz elektryzujące było Getaway 3 na PS3 ale... No baardzo zła decyzja Sony. Właściwie ta gra mogła zmieść GTA IV z Ziemi... Pozostaje grać dalej w Black Monday. A co do 8Days to gra mogła być przełomowa - trochę małorealistyczna, ale świetna i efektowna

Dwa minusy dla Sony... I znów balans w kierunku X360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, trochę szkoda.

Oba tytuły fajnie się zapowiadały, Gateway 3 miał być kolejną odsłoną bardzo fajnego Gatewaya z Playstation 2, który mimo nie zawsze dobrych recenzji okazał się być niezłą produkcją. Na temat Eight Days wcześniej nie słyszałem, ale po obejrzeniu trailera ta produkcja mnie "zachęciła" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to Sony poinformowało o wstrzymaniu produkcji nad Eight Days & The Getaway 3, natomiast o usunięciu nie było mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda gadać... Anulować produkcję dwóch tytułów, które byłyby na 90 % świetnymi grami. To trzeba mieć coś z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

że co KUR#% ? nie będzie Eight Days ... OMFG ;ff ... skasowali projekty bo, ... PS3 by ich nie udźwignęła ... skomplikowana maszyna a programistów pewnie szlag trafiał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 10:49, Bifur napisał:

Raczej nikt za tymi grami nie będzie płakał... Przedstawiały się one dość średnio (szczególnie
Getaway - poza tym trailer 8 Days ma gameplay "troszkę" zalatujący fejkiem) i byłyby
co najwyżej kolejnymi, nieudanymi klonami GTA. Jestem ciekawy, czy w końcu wyjdzie tytuł
exclusive dla konsol, który zainspirowałby mnie do kupna "chlebaka" lub "kloca"...


Z tym fake''iem to też mi przeszło przez myśl gdy zobaczyłem tego newsa. Z Killzone 2 była niezła afera, gdy okazało się, że rzekomy gameplay był tak naprawdę... CGI. Może teraz po prostu chcieli zachęcić ludzi do kupna ich konsoli jakąś grą, która "kiedyś by może wyszła", a na koniec gdy osiągnęli zamierzony efekt nie chcąc się ponownie kompromitować wycofali się rakiem i rzucili kiepską wymówkę. No bo jakie wielkie gry first-party planują obecnie wydać, że wymagałyby one zaprzęgnięcia do pracy dodatkowo ludzi pracujących nad dwoma sporymi tytułami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer z Eight Days był przedstawieniem tego jak gra miałaby wyglądać w wymyśle twórców i nie był on w jakikolwiek sposób związany z trwającymi w tamtym okresie pracami nad gierką

a co do skasowania projektów ... zrezygnowali bo PS3 nie podołałoby ich marzeniom ? (ciężko mi uwierzyć w tą akcję z włożeniem kasy w inne projekty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować