Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Horizon - pierwsze screeny

14 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Szwedzkie studio Paradox Interactive pokazało światu pierwsze screeny z projektu, który wygląda na poważną odskocznię od historycznych gier strategicznych - kosmicznego symulatora Dark Horizon. Tytuł pojawi się na PC, a zapowiadany jest na trzeci kwartał tego roku.

Przeczytaj cały tekst "Dark Horizon - pierwsze screeny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 10:51, Ferago napisał:

Ja już nie biorę pod uwagę gier single player, tylko i wyłącznie MMO.


Niestety mnie też powoli zaczynają nużyć gry w "singlu" (aczkolwiek Baldur''s Gate i Planescape: Torment nie pogardzę). MMORPG działają zbyt uzależniająco... Dark Horizon jakoś nie wywołuje u mnie ślinotoku - czekam za to na drugą część Majesty (w jedynkę zagrywałem się całymi dniami ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź kosmicznego symulatora przeznaczonego tylko dla komputerów PC? Wiktoria!!! Jak takie newsy rzadkie się stały. ;P Pamiętam jeszcze czasy, kiedy komputery zdominowane były przez takie tytuły. Freespace, Freelancer, Rogue Squadron, I-War. To były gry. :) Szkoda, że ten szlachetny gatunek prawie wymarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oby tylko gra faktycznie miała fabułę :/
nie mam czasu i ochoty na bezmózgie mmosy (eve online takim nie jest, ale czasu i tak wymaga za dużo) a na prawdę chętnie bym pograł w dobrą grę w tym stylu. swoją drogą, chętnie też zobaczyłbym następcę forntiera, ale o tym pewnie jedynie pomarzyć mogę :(

ps. poproszę tego dark horizon, na konsolę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już zacieram łapki :)
lubię takie symulatory, niestety ostatnim naprawdę dobrym symulatorem jak dla mnie okazał się FREESPACE 2 :(

... apropo FREESPACE... ucieszyłbym się na wieść o tym iż prace nad FREESPACE 3 trwają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 10:57, Bifur napisał:

> Ja już nie biorę pod uwagę gier single player, tylko i wyłącznie MMO.

Niestety mnie też powoli zaczynają nużyć gry w "singlu" (aczkolwiek Baldur''s Gate i
Planescape: Torment nie pogardzę). MMORPG działają zbyt uzależniająco... Dark Horizon jakoś nie wywołuje u mnie ślinotoku - czekam za to na drugą część Majesty (w jedynkę zagrywałem się całymi dniami ;).


Ja z kolei mam nadzieję, że producenci nigdy nie przestaną tworzyć gier SP. MMO w przypadku RPG to jak na dzień dzisiejszy porażka, pod względem fabularnym oraz ze względu na samych graczy, dla których jak się okazuje większe znaczenie ma wielkość cycków niż zasady RPG. Poza tym, co takiego interesującego jest w ciągłym (właściwie jak dla mnie bezcelowym) ganianiu po mapie i tłuczeniu wszystkiego co się rusza tylko po to by zbierać jakiś złom? Wychodzą kolejne dodatki - zmienia się/dochodzi nowa lokacja i znów, ganianie po mapie, tłuczenie potworków i zbieranie złomu. Nuda, nuda i jeszcze raz nuda, to jest dopiero nużące (dla mnie, żeby nie było...).


Do tematu newsa:
Jeśli zapowiadana gra będzie udanym mariażem przytoczonych w treści tytułów to z chęcią w nią zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować