• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
PaulCastellano

problem z programem WinAVI Video Converter

Pytanie

Zmieniłem format pliku filmowego i uruchomiłem go za pomocą windows movie makeri zobaczyłem na odtwarzanym filmie napis małej wielkości na środku o treści ktora inf o koszcie tego programiku jak ten napis zlikwidować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 05.06.2008 o 11:18, ktoś napisał:

Zmieniłem format pliku filmowego i uruchomiłem go za pomocą windows movie makeri zobaczyłem
na odtwarzanym filmie napis małej wielkości na środku o treści ktora inf o koszcie tego
programiku jak ten napis zlikwidować?


Wyświetla CI sie tzw. znak wodny nie da się tego wyłączyć przy wersji trial czy demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam taki problem jak chce przekonwertować tym samym programem film z mov do wmv to mi wyskakuje: Can''t decode this file! Please install (Quick time alternative) and check" Quick Time Codecs and Quick time DirectShow Filter. Jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.06.2008 o 15:11, rysul napisał:

A ja mam taki problem jak chce przekonwertować tym samym programem film z mov do wmv
to mi wyskakuje: Can''t decode this file! Please install (Quick time alternative) and
check" Quick Time Codecs and Quick time DirectShow Filter. Jak to naprawić?

Zrobić to o co prosi, czyli zainstalować Quick time alternative a potem sprawdzić czy masz te kodeki wymienione dalej (widać są potrzebne do konwersji i wchodzą w skład alternative).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam problem odnoscie convertu. kiedy konwertuje jest ok nie ma bledu ale jak skonczy to jak otwieram filmik to strasznie szybko leci tak jagby byl przyspieszony. jak mozna temu zaradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.03.2011 o 17:16, Szczep_NML napisał:

Yyy, w ustawieniach konwersji??

no robilem to ale jakikolwiek ustawie parametry to leci strasznie szybki - jagby dostało to speeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować