Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhead kontynuacją Crysisa?

33 postów w tym temacie

I znów się spóźniliście, bo te informacje (Crysis Warhead) podano już wczoraj, a sprawa odnośnie zawieszeniem prac na wersją patcha 1.3 do Crysis krąży już od ponad tygodnia w sieci…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 12:04, Spector 109948 napisał:

Mam tylko nadzieję że tym razem gra będzie miała coś więcej do zaoferowania niż ładne
widoczki.


i tu sie podpisuje.. większość twórców myśli jedynie o poziomie grafiki w ich produkcjach zapominając o grywalności :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysisa nie ukończyłem, szybko mnie znudziły ładne widoczki, więc na część drugą nie czekam z wielkim utęsknieniem. Może twórcy pojda po rozum do głowy i w końcu tchną trochę życia w kolejne części, bo crysis pachnie trupem, ładnym ale trupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu sequel... jak znam życie to pewnie pod podtytułem Warhound kryje się poprawiona wersja Crysisa (coś jak Colonies w przypadku marki Lost Planet), albo co bardziej prawdopodobne wersja tego FPSa przeznaczona na konsole obecnej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

amellas dlaczego "obym" ? jeśli będzie ładniejsza a silnik będzie dobrze DOPRACOWANY to i gierka będzie ładnie działać ...
Przykład ? Race Driver Grid był robiony był na tym samym silniku co Colin McRae Dirt a chodzi o niebo lepiej na jeszcze ładniejszej grafice ; ) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 13:01, MisioKGB napisał:

amellas dlaczego "obym" ? jeśli będzie ładniejsza a silnik będzie dobrze DOPRACOWANY
to i gierka będzie ładnie działać ...


w grafice niech już nie mieszają, żeby popracowali nad miodnością gry, bo tego jej brakuje

Dnia 05.06.2008 o 13:01, MisioKGB napisał:

Przykład ? Race Driver Grid był robiony był na tym samym silniku co Colin McRae Dirt
a chodzi o niebo lepiej na jeszcze ładniejszej grafice ; ) ...


GRIDa masz pełniaka? mam demo i cholernie mi sie podoba, więc jednym słowem odpowiedz czy warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam nadzieję,że jak te ładne widoczki nie przysłonią grywalności jak poprzednim razem.
Bo zdaje się,że nie tylko mojemu kompowi przydała by się wymiana RAM-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 12:59, Azuredragon napisał:

Od razu sequel... jak znam życie to pewnie pod podtytułem Warhound kryje się poprawiona
wersja Crysisa (coś jak Colonies w przypadku marki Lost Planet), albo co bardziej prawdopodobne
wersja tego FPSa przeznaczona na konsole obecnej generacji.

Też mam o tym podobne zdanie. W końcu mówią, że Warhead nas mile zaskoczy, więc to będzie po prostu poprawiony Crysis na PC i na konsole. ;)

A co do kontynuacji, to zapewne będzie nosiła nazwę "Crysis 2", bo przydomek Warhead to bardziej na dodatek/remake...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tu sie podpisuje.. większość twórców myśli jedynie o poziomie grafiki w ich produkcjach zapominając o grywalności :/


Straszny stereotyp. A call of duty 4? Gears of war? Bioshock? Crackdown?(dla mnie super grafa). No coś tu nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta wiadomość w sumie nie zszokowało. Na Crysisie zawiodłem się. Prócz grafy nic nie prezentowała ciekawego. Taka "O" strzelanka z nawet niezłą fabułą i tyle. Więc nawet zbytnio nie oczekuję na kontynuację. Ale jak wyjdzie mam nadzieję że mile będą zaskoczony sequelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 13:17, Pile napisał:

Straszny stereotyp. A call of duty 4? Gears of war? Bioshock? Crackdown?(dla mnie
super grafa). No coś tu nie gra.


większość to nie znaczy wszyscy ;) ..już ci gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ... źle powiedziałem ... silnik jest bardzo dobrze dopracowany jednakże twórcy go w pełni nie wykorzystali przy produkcji pierwszej części (gierka za szybko wyszła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 13:33, MisioKGB napisał:

Przepraszam ... źle powiedziałem ... silnik jest bardzo dobrze dopracowany jednakże twórcy
go w pełni nie wykorzystali przy produkcji pierwszej części (gierka za szybko wyszła)


nie wiem, to do mnie? o GRIDzie piszesz czy o Crysisie.. ktory ssie ;) korzystaj z opcji odpowiedz, jak odpowiadasz na czyjegoś posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 13:45, deuser napisał:

> nie wiem, to do mnie? o GRIDzie piszesz czy o Crysisie..


Pisałem o Crysisie a co do kupna GRID''a ... nie wahaj się, naprawdę warto : ))


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować