Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czerwcowe nowości w serii eXtra Klasyka!

39 postów w tym temacie

Ze wszystkich do tej pory opublikowanych nowości mógłbym się skusić na fable, oraz być może sagę EE. To chyba niezłe tytuły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nic ciekawego poza Fable''em o którym to nasłuchałem się od groma ... więc i bardzo możliwe że i on trafi w me łapska ;D. Czekam na kolejne tytuły ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Fable to najciekawszy tytuł z jakim przyjdzie się nam spotkać w E Klasyce. Jak na razie pociągnąłem Fable z neta i powiem tyle w grę warto pograć. Przeszedłem...i mi smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 14:33, RAF!!! napisał:

Titan Quest i Fable za 25 zł. No to w czerwcu będzie w co sobie pograć. Aż miło - szkoda
że gry nie kosztują tyle od samego początku ;)

Nie 25 zł tylko za 20, a jeśli masz wPLN to jeszcze mnie. No Fable- przybywam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie Fable w XK :) To będzie mój pierwszy tytuł z nowej serii. Skoro tytuły XK i TS zostały już ujawnione, to obiecane MMO znajdzie się w Platynie, ciekawe co to będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff wreszcie Fable, już zdawało mi się, że szybciej Wiedźmina do klasyki zrzucą...
Swoją drogą, szkoda że wiedziałem o tym już wczoraj z reklamy w KŚG :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yes, yes, yes :D Fable za (niecałe) 20 zł! Ale się cieszę, takiej okazji nie przepuszczę! Na pewno kupię, nie ma co.
Co do reszty to Microsoft Combat Flight Simulator 3: Battle for Europe nie kupię, bo nie lubię symulatorów lotu, a Empire Earth też nie, bo strategii w ogóle nie trawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fable wreszcie ale dlaczego nie na dvd. czy ktos moze mi to wytlumaczyc. przeciez to chyba 5 płyt cd. widziałem dziś reklamę w KŚG gdzie była okładka z napisem cd. czy ktoś jeszcze jest zawiedziony? może by machnąć jakąś petycję do cdp??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa odsłona eXtra Klasyki jest naprawdę udana i zawiera bardzo dobre gry (do tej pory kupiłem sześć tytułów z tej odsłony). Ja już nie mogę się doczekać 12 czerwca, kiedy to dostane w swoje ręce (mam taką nadzieję!) Fable: Zapomniane Opowieści z serii XK HIT.

P.S: Mam też nadzieję, że wydane zostaną także gry z serii, które miały się ukazać w eXtra Klasyce (np. TOCA Race Drver 3, czy Broken Sword 4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować