Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan - niższy abonament dla Polaków!

233 postów w tym temacie

Domek

[Aktualizacja] Wygląda na to, że starania polskiego dystrybutora gry Age of Conan nie poszły na marne! Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, po długich tygodniach negocjacji udało się ustalić dostosowaną do naszych realiów cenę abonamentu dla tego MMO.

Przeczytaj cały tekst "Age of Conan - niższy abonament dla Polaków!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy osoby chcace grac na serwerach anglojezycznych beda musialy placic ''europejska'' cene? Z tego co slyszalam to ponoc wlasnie cos takiego ma miec miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo kusząca propozycja. Jeżeli naprawdę tak będzie, chyba zakupię grę i zacznę w nią grać, bo co to 30 zł, za tak świetną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, ciekawy precedens. Ale ktoś wyżej zadał trafne pytanie - czy jeśli będzie chciało się grać na serwerach anglojęzycznych, trzeba będzie płacić "europejską" kwotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 14:50, Jcdx napisał:

A czy osoby chcace grac na serwerach anglojezycznych beda musialy placic ''europejska''
cene? Z tego co slyszalam to ponoc wlasnie cos takiego ma miec miejsce...

No bo raczej tylko na takich warunkach Funcom zgodził się obniżyć abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w WOW-a od początku jego premiery... powiem tyle że dziś już mam go dosyć.. komiksowa grafika.. w kółko to samo.. bieganie..areny.. bieganie... znowu wyjdzie dodatek.. i znowu bieganie bieganie.. nudne strasznie to jest.. mam tego dosyć.. + 120zl prepaid.. to za dużo.. za jakieś pół roku będzie update silnika może wtedy wrócę..
co do Age of Conan.. jest to coś nowego... inne klimaty.. które bardzo mi pasują.. cena jest super!!! + Polskie serwery! po prostu bomba! czekam na Polską wersje i z 12 kumplami przerzucamy się na AOC :) mam nadzieje że ta gra zrobi sukces :) życzę jej tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

29 złotych? Naprawdę interesująca kwota! A może mi ktoś powiedzieć ile kosztuje miesieczny abonament "Tabula Rasa"? Bo tak naprawdę to drugie jest bardziej w moich klimatach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 14:58, myth555 napisał:

Grałem w WOW-a od początku jego premiery... powiem tyle że dziś już mam go dosyć.. komiksowa
grafika.. w kółko to samo.. bieganie..areny.. bieganie... znowu wyjdzie dodatek.. i znowu
bieganie bieganie.. nudne strasznie to jest.. mam tego dosyć.. + 120zl prepaid.. to za
dużo.. za jakieś pół roku będzie update silnika może wtedy wrócę..
co do Age of Conan.. jest to coś nowego... inne klimaty.. które bardzo mi pasują.. cena
jest super!!! + Polskie serwery! po prostu bomba! czekam na Polską wersje i z 12 kumplami
przerzucamy się na AOC :) mam nadzieje że ta gra zrobi sukces :) życzę jej tego.


Ale w conanie też odkrywczego nic nie znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem gdy próbuję skończyć z MMO pojawia się nowa, kusząca propozycja ;/. Aczkolwiek uczestniczyłem w beta testach AoC - gierka niezbyt mnie wciągnęła (na moim stareńkim kompie teoretycznie nie powinna się uruchomić a działała - niestety wyciągała max 10 fps...). Granie na polskich serwerach może i będzie tańsze, ale wolę zapłacić więcej i grać z bardziej dojrzałymi graczami. Na razie zrobiłem sobie przerwę od tego gatunku gier (brak czasu) - nie ma to jak pofragować w CoD4 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MadeinHell ---> Tabula Rasa nie ma abonamentu.
A mi się wydaje, że to, jaki abonament będzie się płacić, definiować będzie narodowość wpisana w rejestracji, albo, gdy wyjdą pre-paidy z obniżoną ceną, będzie nimi można doładowywać każde konto za cenę tych 60 zł za 2 miechy... W każdym razie, kiedy taki abonament będzie oficjalnie ustalony (najpewniej dopiero przy premierze polskiej wersji...) to na 100% kupuję tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 15:00, MadeinHell napisał:

29 złotych? Naprawdę interesująca kwota! A może mi ktoś powiedzieć ile kosztuje miesieczny
abonament "Tabula Rasa"? Bo tak naprawdę to drugie jest bardziej w moich klimatach...

Prepaid na 2 miesiące - 100zł, stawka za europejski prepaid miesięczny - w przeliczeniu 50zł. Stawka za wersję S w przeliczeniu - 33zł - na kluczu od US możesz grać na europejskich serwerach. Ale nie polecam - gra przez pierwszy tydzień bardzo wciąga i bardzo mile zaskakuje systemem walki ale po tygodniu max 2 już nic do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 15:13, misioo napisał:

znaczy 3 dyszki za...?
tydzień? miech, 2 miechy?


3 dychy za miesiąc, ale ja i tak nie bede nigdy płacił za granie. Kupuje gre i starczy...dlatego te MMORPGi omijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować