Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan - niższy abonament dla Polaków!

233 postów w tym temacie

Może kiedys tak zrobia z World of Warcraft , które chce kupić ale nie mam tyle kieszonkowego, na razie gram w Guild Wras, bo tam nie ma abonamentu, ale przeszlem wszystkie części Warcrafta więc ten świat bardziej mnie pociąga. Co do Conana - nie mam 18 lat więc nie moge kupić (nie przez siebie, sambym kupił, ale przez rodziców, którzy niedawno kupili mi Assassin''s Creeda od 18 lat a to dlatego że pokazałem im co tej klasyfikacji myślą KŚ gry
[nie żebym czytał, zobaczylem tam recenzję asassina i poczytałem w empiku]). Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E.. dobrze, że będzie taniej. ale jeśli będę miał u siebie neta to kupię LOTRO, chyba, że AoC będzie tak rewelacyjny, że nie sposób odmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej zaczynam żałować, że mam złom, nie peceta. W KŚ Gry kawał dobrego role-playa jakim jest Two Worlds za marne 7 złociszy, a teraz się dowiaduję, że abonament w Conanie uległ obniżeniu. Kurde.

Ale ruch ze strony CeDePów bardzo dobry :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezłe nie powiem, ale nieoficjalnie. Pewnie można przypuszczać, że jednak w tych granicach się zmieści. Ciekawe jaka będzie kwota podana oficjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 14:58, myth555 napisał:

czekam na Polską wersje i z 12 kumplami przerzucamy się na AOC :)

Hehe, wiesz, że jest taka marka monitorów AOC? Wiem, że chodziło o grę, ale jak ten fragmencik wyrwałem z całego kontekstu to ciekawie wyszło :P

A do tematu: mimo iż nie mam zamiaru grać w AOC (znów mi na myśl przychodzi ten mój pierwszy monitor ;D), to bardzo dobre posunięcie ze strony producenta. A gdyby tak Atari zrobiło z car-packiem do TDU w Polsce? Fajnie by było, również więcej chętnych do kupna :) (lecz narazie nawet nie wiem czy można oficjalnie kupić go w Polsce przez neta lub w inny sposób :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla CDP! Może kolejni producenci też zauważą że u nas te 50 dych to sporo i dogadają się z naszymi dystrybutorami w przypadku kolejnych gier mmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla CD Projektu!

Widać, że umiecie negocjować, zwłaszcza po tym przykładzie. Zrobiliście znakomitą niespodziankę dla graczy - 29 zł w porównaniu do ponad 50 zł na zachodzie to jest już spora różnica. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można mówić że 30 zł to prawie tyle co 50 ... ale w przeliczeniu na rok 360 zł a 600 zł to jest różnica ...

Brawo dla CDP :) jeszcze opłaca za WoWa powinna się zmniejszyć do podobnego poziomu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym się interesował tą grą, to bym się ucieszył. Ale jako że się nie interesuje, to tylko ciekawostka ;) płatne mmorpg .. może kiedyś. GW nie ma abonamentu a jest fajne i to starczy mi na mmo jak na razie. Teraz tylko czekam na GW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować