Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan - niższy abonament dla Polaków!

233 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2008 o 23:02, J.a.k napisał:

Może was tym zszokuje! Ale większość(99/100) ludzi którzy podbiegają do mnie i krzyczą
"1000k gold plz" NIE OKAZUJE SIĘ POLAKAMI!!!


Zależy w jakiej grze bo np w knight online największym prawdopodobieństwem będzie turek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 20:50, kLaUZeR90 napisał:

kurde a ja w muszę co miesiąc 55zł za WoWa płacić a przecież też to u nas chyba CDP wydaje.
Żadnego tłumaczenia ani obniżania cen abonamentu, żal po prostu.


Hehe, a skąd wziąłeś to 55zł? Ja płacąc kartą miesięcznie mam coś około 44, no chyba, ze mam jakiegoś innego Wow''a. :>
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie to za dużo w stosunku do amerykańskiego abonamentu to CDP nie spuścił (chociaż, faktycznie, spuścił) , gdyż w Stanach mamy chyba 15 dolców za miech, a to przy kursie z dzisiaj (05.06.08) daje nam 32.5703zł, ale w stosunku do abonamentu europejskiego (13euro obecnie = 44.0067zł) to już oszczędność rzędu 14 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, w sumie gdyby nie to, że gry MMO mnie raczej nie interesują, to taka cena była by na granicy, która mogła by mnie zachęcić do spróbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Aktualizacja] Poprosiliśmy CD Projekt o komentarz w tej sprawie, jednak wydawca odmówił potwierdzenia lub zanegowania informacji.


To już samych siebie pytacie i w dodatku odpowiedzi nie znacie? Schizofrenii stadium zaawansowane !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 03:30, kolo77 napisał:

[Aktualizacja] Poprosiliśmy CD Projekt o komentarz w tej sprawie, jednak wydawca odmówił
potwierdzenia lub zanegowania informacji.


To już samych siebie pytacie i w dodatku odpowiedzi nie znacie? Schizofrenii stadium
zaawansowane !!!


Widać taką "nowatorską" strategie PR mają.
Przynajmniej śmiesznie jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie załamujecie normalnie. Gram.pl a CdProjekt to dwie zupelnie odrębne i niezależne spółki. Był o tym news na gram kilka miesięcy temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli te polskie realmy nie rusza we wrzesniu i znow beda miec opoznienie, to mam w glebokim powazaniu takiego wydawce! (ilez mozna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam gdzie prepaidy do wersji EU gry? Pudełka z grami to rozprowadziliście, ale o prepaidy się już nie umiecie postarać.Jak już jakąś grę wprowadzacie na rynek to do końca, a nie zatrzymywać się w połowie. W umowie z Funcomem zobowiązaliście się do rozpowszechniania gry w Polsce, ale nie wszyscy chcą grać na polskich serwerach. Weźcie i to pod uwagę, drogie CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko elo, ale najbardziej boję się tego, że serwery będą puste. Albo przybędą sami tibijczycy bo najwierniejsi fani i najlepsi gracze kupili grę po premierze światowej i zostaną na serwerach europejskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


maniekk

no może przesadziłem 55zł to raczej max, zależy od kursu euro. Najmniej zapłaciłem właśnie coś w okolicach 44-50zł. Pamiętam że sama gra gra kosztowała gdzieś z 150zł, dodatek też (chociaż ja kupiłem Battlechesta za 130zł). Jest to drogo choć przy takiej grze jaką jest WoW potwierdza się reguła że za jakoś trzeba płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że ten abonament tylko na polskie serwery chociaż w sumie nie dziwię się bo powątpiewam w to że na polskich serwerach poziom gry będzie taki jak na serwerach europejskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też powątpiweam w to, skoro wszyscy kręco nosem, jeszcze zanim takowe powstały ^^ skonczy się tym, że nikt nie będzie na nich grał, bo wszyscy będą sie bali, że na nich jak ktoś gra, to straszny ppatałach ^^

Logic connecting people.

mam wrażenie, że jak już spłace ps3, gry na ps3, i czerwcowy wysyp ek, to sprawie sobie connana ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2008 o 18:36, Nadrill napisał:


Mam ci zarzucić definicją ''patriotyzm'', czy sam się zastanowisz, o co się plujesz?
Ja też chętnie wydam więcej, aby grać na globalu, a to, że nie spotkam hołoty to dodatkowy
buziaczek od losu. :)


Co do patriotyzmu- może rzeczywiście jest to w tym przypadku trochę to lekka nadinterpretacja, mea culpa, w każdym razie miałem na myśli że człowiek, który nie chce grać z rodakami, myśląc najpewniej że jeżeli kogoś nie stać na płacenie 50zł miesięcznie to ten ktoś jest noobem, i w akcie desperacji jest w stanie płacić więcej by z nimi nie grać, zachowuje się, delikatnie mówiąc, dziwnie...

Co do reszty twojego posta- nie miałem nigdy konta w żadnej grze na globcu, ale czy naprawdę sądzisz że udostępnienie globalnych serwerów np. do WoW-a tylko osobom zdolnym płacić odpowiednie sumki miesięcznie chroni porządnych graczy przed noobami?? A może sądzisz że noobami są tylko Ci których na to nie stać, a wszyscy porządni gracze to tylko i wyłącznie Ci, których na to stać?? Najprostszy przykład- przyznać się muszę że swojego czasu grałem na privach-tak, przyznaję się :P - i miałem okazję zagrać u kumpla kilkanaście razy na globcu- i muszę Ci powiedzieć że na privach-tych sławniejszych i tych mniej- nie spotkałem ani jednego nooba typu "1000k gold plz" itp. , na globcu natomiast jest ich pełno. Oczywiście liczba graczy tez jest inna, ale dowodzie to chociażby jednej rzeczy- że jest spora liczba porządnych graczy którzy z konieczności musi zadowalać się privami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 18:25, lukesky16 napisał:


>
> Mam ci zarzucić definicją ''patriotyzm'', czy sam się zastanowisz, o co się plujesz?

> Ja też chętnie wydam więcej, aby grać na globalu, a to, że nie spotkam hołoty to
dodatkowy
> buziaczek od losu. :)

Co do patriotyzmu- może rzeczywiście jest to w tym przypadku trochę to lekka nadinterpretacja,
mea culpa, w każdym razie miałem na myśli że człowiek, który nie chce grać z rodakami,
myśląc najpewniej że jeżeli kogoś nie stać na płacenie 50zł miesięcznie to ten ktoś jest
noobem, i w akcie desperacji jest w stanie płacić więcej by z nimi nie grać, zachowuje
się, delikatnie mówiąc, dziwnie...

Co do reszty twojego posta- nie miałem nigdy konta w żadnej grze na globcu, ale czy naprawdę
sądzisz że udostępnienie globalnych serwerów np. do WoW-a tylko osobom zdolnym płacić
odpowiednie sumki miesięcznie chroni porządnych graczy przed noobami?? A może sądzisz
że noobami są tylko Ci których na to nie stać, a wszyscy porządni gracze to tylko i wyłącznie
Ci, których na to stać?? Najprostszy przykład- przyznać się muszę że swojego czasu grałem
na privach-tak, przyznaję się :P - i miałem okazję zagrać u kumpla kilkanaście razy na
globcu- i muszę Ci powiedzieć że na privach-tych sławniejszych i tych mniej- nie spotkałem
ani jednego nooba typu "1000k gold plz" itp. , na globcu natomiast jest ich pełno. Oczywiście
liczba graczy tez jest inna, ale dowodzie to chociażby jednej rzeczy- że jest spora liczba
porządnych graczy którzy z konieczności musi zadowalać się privami.


Wiesz trudno bo na privach są tak powiem "ulepszone serwery",że zdobywasz wszytko bez wysiłku,nie prawda w większości są to gracze których stać ale nie chcą płacić "haraczu" za grę lub twierdzi,że może coś lepszego kupić.Zazwyczaj dostaje te 100 zł od rodziców ale je przepiepsza.A skąd wiesz ,że na globcu(ludzi typu plz give me gold) jest ich pełno zwłaszcza na płatnym skoro nie grałeś?.I skoro już zabierasz głos w tej sprawie to ze sprawdzonych rodeł a nie z twoich domysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie trochę hipokryzja tych wszystkich, co gadają, że Polacy to "tacy i owacy", a sami w dyskusjach choćby i na tej stronie zachowują się co najmniej po chamsku. Jak można przyjemnie grać z tymi, co narzekają na wszystko: od zapachu trawy po kolor nieba? Narzekacie na to, że w Polsce jest tak i tak, chociaż to ględzenie jedynie psuje innym humor, a sytuacji i tak nie zmienia. A jak ktoś zaczyna mi wmawiać, że u nas to się żyje najgorzej na świecie, to po prostu mnie szlag trafia. Jesteście tacy sami, jak ci, których krytykujecie. Od razu ustosunkowujecie się do reszty rodaków jak najgorzej, chociaż sami zachowujecie się nie lepiej. I gdzie tu logika? Wszyscy użytkownicy tworzą dany serwer, a wy, zamiast próbować wprowadzić na nich dobrą atmosferę, zwiewacie na inne, na których już poradzono sobie z tymi problemami. To tak jak z emigracją - jak tu się dorobić, żeby nie tyle się nie narobić, co nawet palcem nie kiwnąć... ech...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 00:00, Jaro7788 napisał:

Dziwi mnie trochę hipokryzja tych wszystkich, co gadają, że Polacy to "tacy i owacy",
a sami w dyskusjach choćby i na tej stronie zachowują się co najmniej po chamsku. Jak
można przyjemnie grać z tymi, co narzekają na wszystko: od zapachu trawy po kolor nieba?
Narzekacie na to, że w Polsce jest tak i tak, chociaż to ględzenie jedynie psuje innym
humor, a sytuacji i tak nie zmienia. A jak ktoś zaczyna mi wmawiać, że u nas to się żyje
najgorzej na świecie, to po prostu mnie szlag trafia. Jesteście tacy sami, jak ci, których
krytykujecie. Od razu ustosunkowujecie się do reszty rodaków jak najgorzej, chociaż sami
zachowujecie się nie lepiej. I gdzie tu logika? Wszyscy użytkownicy tworzą dany serwer,
a wy, zamiast próbować wprowadzić na nich dobrą atmosferę, zwiewacie na inne, na których
już poradzono sobie z tymi problemami. To tak jak z emigracją - jak tu się dorobić, żeby
nie tyle się nie narobić, co nawet palcem nie kiwnąć... ech...!


A pytanie a czy jak gadasz do ściany to ona cię rozumie ?.Innych nie da się przekonać.I kto się zachował chamsko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 00:04, hammerfall87 napisał:

A pytanie a czy jak gadasz do ściany to ona cię rozumie ?.Innych nie da się przekonać.I
kto się zachował chamsko ?


I myślisz, że jak powiesz wszystkim Polakom grającym w MMO jedno wielkie "nie" i przesiądziesz się na inne serwery, to w czymś to pomoże sytuacji? Staraj się być wobec nich uprzejmy i pomocny, kiedy zapytają o choćby prostą rzecz, to ich nie wyśmiewaj, tylko udziel wskazówki, a w końcu poziom kultury zacznie rosnąć. Ja wiem, że to nie jest robota na jeden dzień. Ale od czegoś trzeba zacząć - i od kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 00:07, Jaro7788 napisał:

> A pytanie a czy jak gadasz do ściany to ona cię rozumie ?.Innych nie da się przekonać.I

> kto się zachował chamsko ?

I myślisz, że jak powiesz wszystkim Polakom grającym w MMO jedno wielkie "nie" i przesiądziesz
się na inne serwery, to w czymś to pomoże sytuacji? Staraj się być wobec nich uprzejmy
i pomocny, kiedy zapytają o choćby prostą rzecz, to ich nie wyśmiewaj, tylko udziel wskazówki,
a w końcu poziom kultury zacznie rosnąć. Ja wiem, że to nie jest robota na jeden dzień.
Ale od czegoś trzeba zacząć - i od kiedyś.


A skąd wiesz ,że tak nie robie do nie których nie da się dotrzeć oni muszą chcieć .Większość ludzi jest zapatrzona w swoją idealność a zwłaszcza w grze czują sie bossami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować