Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan - niższy abonament dla Polaków!

233 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2008 o 20:36, lukesky16 napisał:


> 2.Tak nawet z takim jednym rozmawiałem wiesz jak stać na neta czy dobrego kompa
to trochę
> dziwne ale zazwyczaj to im rodzice kasy nie chca dawać to nadają jaki to świat jest
zły.
> 3 .Powiem ci z mojego doświadczenia z mmo rpg było tak na typowo darmowych grach
typu
> tibia ,silkroad online itp są takie przypadki i ci się nie dziwie bo jeśli mówisz
o tych
> grach to zgadzam się w pełni a jeśli o płatnych ala wow itp to niestety ich mniej
jest
> ja się z rzadko spotkałem z takimi osobami.W darmówkach porządni Gm jak i gracze
to
> rzadkość

2. Powtórzę się- część graczy grających na privach to na pewno takie osoby jak piszesz,
nie sądzę jednak by była to większość. Poza tym jest jeszcze pewna kwestia- mianowicie
słyszałem że część graczy ma taką tendencję że jak zagra na globalu to zabawa na privach
już na nich nie działa... nie wiem czy to prawda ale słyszałem to z kilku niezależnych
źródeł, i powiem Ci że prawdziwy zapaleniec, powtarzam prawdziwy, będzie na wakacjach
na truskawki chodził, po drodze zbierał puszki i jeszcze sąsiadce trawnik kosił, żeby
tylko na abonament uzbierał... ale to tak na marginesie...
3. Ja cały czas miałem na myśli MMO płatne, z darmowymi to trochę inna historia... ba,
nawet na privach w WoW-a dość trudno znaleźć porządnych graczy, co nie znaczy że reszta
to nooby- po prostu jest duża liczba graczy nie opowiedziana po żadnej ze stron... a
dlaczego trudno spotkać tych porządnych graczy?? Patrz punkt 2...


2.I to jest prawda prywatny zawsze będzie beznadziejną imitacją ,przyznam pograłem bardzo dawno na prywatnym i zawiodłem się bo jak gram to wymagam produktu działającego a prywatny doprowadzał mnie do frustracji,i zgadza się zapaleńcy pracują nie tylko w wakacje ale i weekendy,właśnie w większości graczy na prywatnych robić się nie chce .
3.Ja nie twierdzę,że nooby bo reszta graczy pograła sobie na globalu i olała prywatne.Pomiedzy piratem a oryginałem jest kolosalna różnica .Ale nie da się zmienić troli mmorpgowych bo ci zawsze będą a więcej ich nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 22:01, RedSqll napisał:

Żeby tak samo było w Aionie.. marzenia... ;--p


Hehe...trzeba marzyć ,bo bez marzeń niczego by nie było xP...człowiek chciał latać to latał ,więc Polacy chcą mniejszej ceny i mają xP. Choć nie można ze wszystkim jednak przesadzać xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 20:41, zawcia napisał:

Błędny tok myślenia. Biedni mieszkańcy USA zostali również skazani tylko na "amerykańskie"
serwery...No i jeszcze mają swój abonament 15$...To pokazuje, że są postawieni niżej
niż gracze europejscy ;] A w ogóle to najlepsi są brytyjczycy ze swoim abonamentem w
funtach :]


Wszystko ok, ale amerykanów jest około 300 milionów, polaków coś koło 38 milionów. Prawdopodobnie same Stany będą takie same w liczbie ludzi na serwerach jak cała Europa :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że CDP stara się by ten abonament dla Polaków był niższy, bo jednka różnice pomiędzy USA a Polską są duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.06.2008 o 20:45, hammerfall87 napisał:

2.I to jest prawda prywatny zawsze będzie beznadziejną imitacją ,przyznam pograłem bardzo
dawno na prywatnym i zawiodłem się bo jak gram to wymagam produktu działającego a prywatny
doprowadzał mnie do frustracji,i zgadza się zapaleńcy pracują nie tylko w wakacje ale
i weekendy,właśnie w większości graczy na prywatnych robić się nie chce .
3.Ja nie twierdzę,że nooby bo reszta graczy pograła sobie na globalu i olała prywatne.Pomiedzy
piratem a oryginałem jest kolosalna różnica .Ale nie da się zmienić troli mmorpgowych
bo ci zawsze będą a więcej ich nie trzeba.


2. Płacisz- wymagasz, wiadomo... a privy są darmowe więc nie ma się czemu dziwić... wracając do tematu: widzisz, na świecie są ludzie i ludziska- część graczy ma normalna pracę, część gdzieś sobie dorabia a kolejnej części dają kasę rodzice... Jeżeli komuś dają kasę starzy albo normalnie pracuje- ma pod względem abonamentu luz, ale jeżeli ktoś jest zdany tylko na siebie to trudno jest w roku szkolnym samemu zarobić 50zł, a jeszcze trudniej je potem wydać, przypominając sobie ile to wymagało wysiłku... a tu CDP wyszło części graczy na rękę pozwalając cieszyć się im ta rozgrywką za mniejszą i osiągalną sumę 30zł miesięcznie.
3. Oczywiście że więcej noobów na globalach nie trzeba i należy ich tępić, ale nie kosztem normalnych graczy. Od tego są moderatorzy i od tego ludzie płacą abonamenty żeby takim noobom blokować konta i IP. Jest mnóstwo sposobów na pozbawienie wkurzającego bądź natrętnego gracza, ale wprowadzanie wyższych abonamentów jest najgorszym z nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak jak wyjdo polskie na nich grac nudno jest na polskich i to jak nudny ten język i tak ja che wyszkolić sie w angielskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim wyszkolisz się w angielskim, weź lekcje polskiego lol...

Chyba się skuszę i sprawdzę AoC jeśli rzeczywiście będzie za 30zł....prawie 2 lata grałem w WoW i już nawet nie odszedłem przez te 50zł ale przez rajdowanie, które wymagało kompletnego podporządkowania swojego życia grze...po 2 latach miałem dosyć i mam nadzieję, że AoC będzie nieco inny...wole się zalogować kiedy chce i pobawić w PvP, niż logować się 24/7 grindować i rajdować non stop >.>

Tylko czekać na Polską wersję i Polską cenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pragnę tylko wtrącić że mieszkańcy U.S.A, Niemiec czy jakiegokolwiek nowoczesnego dobrze rozwiniętego kraju, zarabiają więcej w swojej walucie niż my w złotówkach, tak więc wciąż płacimy więcej niż oni za grę porównując zarobki w Polsce do abonamentu do abonamentu. Nie zaprzeczę jednak, że to krok na przód w stosunku do WoW''a i L2.

Dziękuję za uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@korbest - dokładnie z tego samego powodu odszedłem od WoW, i też mam nadzieję, że kiedy już kupię AoC, nie będzie ono wymagało 5 godzin siedzenia w nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW niewymaga grania w nocy rajdy zaczynają się o 19-20 bo tak najlepiej większości pasuje. Pozatym wystarczy chodzic na 2-3 rajdy w tygodniu (rajd max do 12 chyba ze sami zadecydujecie inaczej ale wtedy co niechca niemusza zostawac dluzej bo sie zapisali)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, brak innych nacji na serwerach może być nieco kontrowersyjnym rozwiązaniem, ale 30 zlotych za miesiąc grania napewno wypełni te pustkę po angolach i szwedach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko. Gram teraz w WoW, grałem też w Guild Wars. To co piszecie to lekka przesada. W GW grałem na polskich serwerach i nie było większych problemów. Jeśli nawet po drugiej stronie siedziały "niewychowane dzieci", to bardzo dobrze się kamuflowały :P Pamiętajmy że to gra darmowa (mówię o abonamencie), więc spotkać takich "noobów" i "trolli" powinno być o wiele łatwiej niż w grach "płatnych". Sądzę więc, że nawet gdybyśmy byli skazani tylko na siebie, to mogłoby być ciekawie, a z rozwrzeszczanymi małolatami na pewno można by sobie szybko poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki ruch powinien objac wszystkie MMO.
"Polskie realia" nie sa tak kolorowe jak powiedzmy realia w USA, 15$ w USA na MMO to nic przy 60 pln w Polsce.

Pozostaje tylko nadzieja ze Lineage 2 takze bedzie mial obnizony abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 11:41, zigihammer napisał:

Taki ruch powinien objac wszystkie MMO.
"Polskie realia" nie sa tak kolorowe jak powiedzmy realia w USA, 15$ w USA na MMO to
nic przy 60 pln w Polsce.

Pozostaje tylko nadzieja ze Lineage 2 takze bedzie mial obnizony abonament.


A w rosji,chinach itp to jak jest blizzard traktuje wszystkich po równo,Polska nie jest pępkiem świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15$ to teraz wychodzi te 30 zł :) Dolar bardzo nisko stoi więc jak by u nas była możliwość opłacaniu abonamentu w $ to wyszło by na to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować